Після ремонту в квартирі настає час обробки і завершального її оформлення. Вікна кімнат прикрашені текстилем, меблі підібрані в повній відповідності із загальним стилем житла. Так само правильно підібрані декоративні деталі і освітлення. Але все одно чогось не вистачає? ймовірно картин на стінах?
Самостійний вибір картин - цікаве і азартне заняття, в ньому немає повністю універсальних правил. Дотримуючись всіх рекомендацій дизайнера, можна так само промахнутися і замість того, щоб заявити всім про свій бездоганний смак і отримати гармонійний і надихаючий предмет інтер'єру, як результат - вкласти гроші в дешеву халтуру і зіпсувати загальне враження про будинок. Саме тому вичерпна інструкція по підбору картин повинна охоплювати максимум параметрів. Отже.
Ціна вибору
Живопис - це мистецтво, в першу чергу. А значить, картина повинна являти собою цінність, в тому числі і матеріальну. краще замовити якісну репродукцію популярного твору, ніж купити фотокопію десь в переході. Справжня картина маслом, намальована художником від руки, володіє власною енергетикою і створює атмосферу. Звичайно, за умови, що у живописця є свій смак, стиль, він володіє технікою і сюжети не виглядають банально і «притягнутими за вуха».
Не місце красить
У тому випадку, якщо твір мистецтва буде служити фоновим прикрасою інтер'єру, а не займати чільне або центральне місце в загальній композиції кімнати, можна згадати прості поради щодо підбору. У кухні і в їдальні доречні натюрморти, в коридорі і вітальні - портрети та пейзажі, в спальні добре виглядають квіти або картинки з легким нальотом еротизму. Але більш досвідченим людям добре відомо, що і портрет, створений в стилі поп-арт (pop-art), може гармонійно виглядати в кухні, а величезне полотно з «ню» - гармонійно зайняти місце у вітальні. До слова, про місце розташування картини. Хорошим тоном вважається закріпити картину в проміжку між двома точками: рівнем очей сидячої і стоїть. Тоді картину з будь-якого становища можна буде цілком комфортно розглядати.
Розмір має значення
Абсолютно немає сенсу в тому, щоб вивішувати величезну картину в невеликому передпокої. Крім того, дуже важливо пам'ятати і про рамі: і вузька рамка і розкішний багет допоможуть обіграти розташування і саму картину. Замість одного великого полотна можна вибрати для інтер'єру кілька маленьких картин. Невеликі прості зображення, особливо послідовні і в єдиному стилі, чудово виглядають в кількості двох-трьох штук.
Сюжетна лінія
Існує думка, що картини з чітким і лаконічним сюжетом, такі як: побутові замальовки, пейзажі та натюрморти , Розвантажують інтер'єр - це правда. Вони викликають приємні спогади, допомагають пофантазувати, ненадовго забирають з реальності. Футуристична і абстрактний живопис змушує напружено вдивлятися і вникати в зображення. Такі картини трохи підбадьорюють, але одночасно і викликають деяку втому. У спальню такі полотна точно не рекомендується вішати.
Фон для шедевра
Досить складне завдання навіть для фахівців - грамотно підібрати фон для картини. Початковий вибір однотонних стін і загального оформлення говорить про те, що глядачеві необхідні точки уваги. Такими точками стають настінні світильники, дзеркала і, звичайно, картини в рамах. Поєднувати яскраву і строкату картинку з квітчастими шпалерами слід з великою обережністю. Краще за все не змішувати жанри і на такі шпалери вивісити стильні чорно-білі зображення.
Ховаємо від сонця
Живописні полотна, особливо картини маслом , Не варто підставляти під сонячні промені, при цьому так само потрібно стежити за вологістю в приміщенні, щоб навіть саме скромне полотно прожило довге життя, радуючи власника. Поширена практика - підсвічувати картини. При цьому світло приємно розсіюється і підсилює магію живописного мистецтва.
Сподіваємося, що наші поради статтях, і поради наших фахівців допоможуть Вам отримати максимум задоволення від придбання і володіння творами мистецтва. Купити картину маслом можна в Арт-галереї картин «Шедевр» (044) 353-98-22.