Ви живете в міському будинку, а хотіли б жити на лоні природи? Виходів два: або переїжджати, або створювати природні куточки у себе. Власники цього будинку вибрали другий варіант, і дизайнер зробив для них душову кабіну, що нагадує і сад, і ванну - в кращих традиціях еко-інтер'єрів.
На світлині:
Дизайнеру Артему Шеліпову було, де розвернутися - ванна в приватному будинку займає площу в 20 «квадратів». У кімнаті залишилося багато вільного простору і повітря. У той же час, завдяки добре вибудуваної композиції, вдалому висвітлення і правильному вибору матеріалів, приміщення вийшло дуже комфортним і екологічним. Дивлячись на фото, бачиш не картинки ванної кімнати і туалету в замкнутому приміщенні, а прекрасний куточок в саду. Вивчимо секрети обладнання еко-ванною за проектом, який дизайнер назвав Behind the Glass ( «За склом»).
Читайте також:
План ванною.
Освітлення душовою імітує природне світло. Щоб рослини вижили в непростих умовах, штучне освітлення має бути постійним. Вибирайте зелень з гладкими твердими листям і стежте, щоб на них не залишалося мильної води.
Стіни ванної кімнати оброблені дерев'яними панелями і плиткою Petra Antiqua (колекція Neo hedonism) з натурального каменю. Природні матеріали, колір стін і полки під умивальник, приглушене освітлення викликають асоціації з інтер'єром старовинної дерев'яної лазні, відчуття природної чистоти, тепла і затишку. Предмети декору дизайнер вибрав «нерукотворні» - наприклад, простір під умивальником прикрасила мальовнича корч. Простий прямокутний умивальник Vitra - memoria вписався в загальний стиль.
Діжка на стіні - не тільки прикраса, що підтримує «банну» тему, але і цілком функціональна річ. Господарі будинку, прихильники здорового способу життя і загартовування, обливаються з діжки холодною водою. Оригінальний світильник створює досить яскравий, але м'яке світло в зоні ванній. Завдяки незвичайній формі торшер стає однією з ключових деталей інтер'єру.
У ванній встановлений підвісний унітаз water jewel з інсталяцією. «Санітарна» зона виділена за допомогою покриття на підлозі. Численні шафки і полички виглядали б в еко-інтер'єрі не зовсім органічно, тому місця зберігання організовані стінних нішах, забезпечених підсвічуванням.
Матеріали з різними фактурами збагачують інтер'єр великою ванною. Важливо лише, як в даному випадку, домогтися «узгодженості» в кольорі. У просторих ванних дизайнери часто формують так звану «зону відпочинку»: ставлять диванчики, лавки або шезлонги. Це приміщення прикрасило стильне крісло, за кольором і формою «родинне» плетеному кошику для білизни.
Краса цієї ванни не тільки в природній красі натуральних матеріалів, але і у великій кількості вільного простору і повітря. Гармонійний інтер'єр не переобтяжений деталями, в ньому відчуваєш себе просто і комфортно.
ДИВИТИСЯ ПРОЕКТ ПОВНІСТЮ
Проект - фіналіст конкурсу на сайті pinwin.ru Повністю сторінку проекту можна побачити тут: http://www.pinwin.ru/konkurs.php?kact=2&knid=34&rbid=6941
Php?