Китайський варіант підробок світових брендів (відео)

Якщо раніше, велика частина контрабанди, за словами відомого персонажа Ільфа і Петрова робилася на Малій Арнаутській в Одесі, то зараз це першість перейшла до сучасного Китаю

Якщо раніше, велика частина контрабанди, за словами відомого персонажа Ільфа і Петрова робилася на Малій Арнаутській в Одесі, то зараз це першість перейшла до сучасного Китаю.

Сьогодні всім відомо, що велика частина підробок відомих марок виробляється в КНР. Для цього зовсім не обов'язково порушувати закони щодо авторського права. Китайці, мабуть, першими придумали замінити одну літери, скопіювати зовнішній вигляд і спокійно продавати свої товари по всьому світу.

Багато довірливі мешканці Росії потрапляли в пастку зміненого імені будь-якого світового бренду, типу Panaconik або NYKE, якими були заповнені ринки і магазинчики. Дешеві підробки з Китаю хтось купував по бідності, а хтось і по помилці. Пізніше з'явилася ціла галузь торговців, які просувають копії дорогих товарів, або «репліки» світових брендів, типу телефону «Vertu«.

Сьогодні тисячі покупок здійснюють в інтернет-магазинах Китаю. Споживачів не лякає час очікування посилки з Китаю, адже ціна може відрізнятися досить значно. Однак, хоча підроблені бренди з Китаю і коштують дешевше оригіналів, але не можуть похвалитися надійністю. До того, ж відсутність гарантії, робить покупку підробок відомих брендів в інтернет-магазині Китаю сумнівним вкладенням коштів. Популярні копії смартфонів відомих марок з китайських інтернет-магазинів вже викликають негативні відгуки у покупців.

В хитрості, деяким підприємцям з Китаю не відмовиш. Щоб залучити покупця, як тільки не вивернуть назви відомих всім брендів. У китайському інтернеті навіть поширили добірку фото зображень світових брендів по-китайськи. Блогери іронізують з цього приводу, відзначаючи, що для китайських бізнесменів придумати новий бренд простіше простого.

У всьому світі відомий iPad від компанії Apple, а в Китаї з'явився iPed. У багатьох країнах люди заходять випити кави в мережу кав'ярень Starbucks, а в Китаї кави вам подадуть в кав'ярні з ім'ям Bucksstar. Навіть глобальний пошуковик Google, в китайському інтернеті постане, як GoojJe. Вивіска всесвітньо відомого ресторану швидкого харчування McDonald's відома кожному, але в Китаї вас можуть нагодувати в підробленому ресторанчику з назвою McDnoald's. А піцерія Pizza Hut, в Китаї може виглядати як Pizza Huh.

Доти поки бізнес підроблених товарів процвітає, споживачам в усьому світі доведеться вчитуватися в етикетки і назви брендів, щоб не поплатитися своїми кровними, віддавши їх за підробку. А приїжджаючи в Китай, туристу краще уважно прочитати вивіску закладу харчування, щоб не ризикувати здоров'ям в підробленої піцерії.

В одній з телепередач MSNBC теж розповіли глядачам про китайські підробки світових брендів. Причому, телеведучу так насмішила нового звучання імен відомих брендів, що вона не змогла стриматися і реготала в прямому ефірі. Дивіться відеозапис передачі і підійміть собі настрій.

09.10.2014 Джерело: The Epoch Times

Інші цікаві новини про Китай