Однією з популярних професій наших днів є професія актора. На сьогоднішній день, при величезних можливостях театру і більшості його засобів художньої образності, в період подання актор, як і раніше, сам виходить на певний контакт із зоровою публікою, втіливши в себе в період репетиційного періоду формування вистави весь досвід і перспективи суміжних театральних професій. Як би не був вагомий внесок режисера, художника, композитора, балетмейстера, диригента і інших в формуванні вистави, його кінцевий успіх залежить насамперед від актора, який є Виконавця і провідником завдань постановочної трупи.
Великий рівень акторського мистецтва здатний багаторазово примножити і вдосконалити креативний задум вистави. Отже, в цьому і лежить лукавство професії актора, що передбачає чималі психологічні складності. У період всієї міжнародної історії театру слава жодного, найвідомішого драматурга, режисера, балетмейстера і т. Д. Не може стояти близько до ступеня популярності акторських «зірок»: так як вони є справжніми володарями думок публіки, втілюючи і представляючи Театр.
Вищий навчальний заклад "Коледж театру і кіно", №11-7-418 в державному списку вищих освітніх закладів України за №11-7-418, здійснює навчання за спеціальностями «Актор театру і кіно» і «Художник - бутафор» за спеціалізацією « мистецтво »сертифікат Міністерства освіти і науки України (серія АВ № +301786), сертифікат про кваліфікацію (серія НІ-і № 114412).
Коледж театру і кіно сформований в 2002 році на основі Київського театрального училища. Коледж є вищим навчальним закладом І рівня кваліфікації.
Коледж при ВДІК займається проведенням освіти за програмами середньої, початкової, додаткового навчання і довузівської формування. Взаємозв'язок з підрозділами і кафедрами ВДІК дає можливість переносити і вдосконалити в установі більшість вузівських традицій, надавати освітнього процесу вузівського напрямки.
Директор установи - Чернишов Віктор Іванович, генеральний продюсер, Переможець акції «Меценат року - 2007» та Переможець акції «Меценат року - 2007» Відмінник освіти України.
Викладачі вузу - народні і заслужені артисти України, відомі майстри мистецтв, професора Вищих мистецьких навчальних закладів Києва.
Слухачі і вчителі - вічні учасники мистецьких акцій, молодіжних вистав і концертів.
На базі коледжу діє навчальний театр.
Студенти, які не мають загальної середньої освіти, отримують його в період навчання в Коледжі.
Правила вступу до Коледжу Театру і Кіно в 2015 році.
Програма позашкільного навчання об'єднує в себе освіту з таких предметів: «Актор естради та шоу-бізнесу», «Хореографія», «Сольний спів», «Естетичне виховання», «Малюнок», «Живопис», а також надається розвиток навичок і творчості дітей , духовних реалій і потреб відповідно до законодавства України про позашкільну навчанні.
На перший курс Вищого освітнього закладу "Коледж театру і кіно" беруться жителі України, а також особи без постійного місця проживання, які весь час проживають на території України і володіють документами державного значення про неповну або повну загальну середню освіту та мають певні професійні здібності.
На перших і наступних курсах можуть братися особи, які мають диплом державного значення про неповну вищу навчанні, академічну довідку певного формату про неповну вищу навчанні.
Коледж проводить формування фахівців за такими спеціальностями та формами освіти.
При можливості, під час навчання проводиться репетиторство до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих художні освітня установа. Беруться на підготовчі курси все ті, хто хоче, без обмежень віку і рівня знань.
Коледж формує систему високопрофільного і високорівневого становлення викладачів, в тому числі впроваджуючи програму «Школа - Коледж - ВНЗ», яка падає молоді величезні перспективи на маєток вищої освіти. Удосконалюються навчальні програми для тих, хто вчиться в старших класах, ліцейних класах, або відноситься до початкової професійної підготовки. Здійснюється підготовча діяльність зі школами по залученню до програм раннього професійного формування учнів 6-8-х класів.
Коледж падає студентам середнє професійне навчання основного рівня з видачею державного диплома про повну загальну середню професійному навчанні за спеціалізаціями: «Живопис», «Театральна та аудіовізуальна техніка» і «Техніка і мистецтво фотографії».
Форма освіти в коледжі - очна. Навчання відбувається на основі ВДІК 6 днів в тиждень. Частина студентів має освіту на бюджетній основі. Також передбачено утворення студентів з повною компенсацією витрат університету.
У Коледжі облаштовані кабінети живопису та анімації, комп'ютерна аудиторія, фотолабораторія, фотопавільйони, лекційні класи. У Коледжі активно впроваджуються і вдосконалюються інноваційні технології - інформаційні, освітні, педагогічні.
Викладачі установи - професора, відомі фахівці в сфері анімації, викладачі та аспіранти Університету, а також найкращі вчителі шкіл.
У процесі освіти студенти установи вчать комплекси гуманітарних, соціально-економічних, природничо-наукових, загально і соціальних предметів. Для закріплення теоретичних знань освітніми планами передбачається організаційна практика студентів на освітній кіностудії, телебачення, театрах, рекламних агентствах, пленер в місті і з виїздом за місто. Так само студенти Коледжу беруть постійно участь на світових фестивалях.
У серпні 2004 року проводився перший набір студентів на кваліфікації «Живопис» та «Техніка і мистецтво фотографії». (86 студентів).
У 2009 році в Коледжі здобуває освіту понад 300 студентів. За попередні роки було випущено приблизно 100 молодих професіоналів. Випускники Коледжу успішно продовжують навчання в престижних вузах, а так само успішно продовжують отримувати спеціалізацію вищого професійного навчання на операторському, режисерському та інших підрозділах.
У Коледжі функціонують курси з професійної підготовки. Це додаткові освітні програми, місією яких є ознайомлення школярів старших класів, осіб із середнім, середньо-спеціальною та вищою навчанням з посадою художника-мультиплікатора і збільшення рівня художнього навчання.
Продовжує діяльність фотошкола «Фотограф», яка впроваджує програми комплексної професійної підготовки. Комплексна професійна підготовка - це об'єднання серйозної теоретичної основи і практичної спрямованості, активні методи освіти. Фотошкола формує фотографів широкого профілю, займається перепідготовкою фотографів і робить освіту з усіх кваліфікацій, які пов'язані з фотографією.
Отже, КТК ВДІК надає хороше практико-орієнтоване навчання - школяр володіє можливістю після 9 класу закінчити своє середнє навчання і мати гарну модерну кваліфікацію, необхідну на ринку праці.