Концерт "Notre Dame de Paris" - зал плакав

5 березня в Києві в палаці Спорту відбувся довгоочікуваний концерт солістів легендарного мюзиклу "Notre Dame de Paris", яким вдалося в цей вечір привести всіх присутніх в щире захоплення.

Проникливі голосу і талановита артистична гра, неймовірний оркестр, тепла публіка - все це забезпечило магічну атмосферу, схожу з тією, яку створює і сам роман Віктора Гюго.

Артисти "Notre Dame de Paris" ще раз довели свою профпридатність - кожен жест, погляд в зал, міміміка були доречними і підкреслювали глибину пісень. Зал вибухав оваціями кожні 5 хвилин, а артисти відповідали йому з такою ж теплотою.

Задовго до початку концерту щасливі власники квитків почали займати свої місця в залі для глядачів. До слова сказати, не дивлячись на те, що ціни на квитки злегка кусалися - від 450 до 2500 гривень, величезний зал був набитий битком.

Початок концерту затягнувся на півгодини, але це не завадило глядачам насолодитися дивовижним виконанням знаменитих композицій.

Першим на сцену вийшов Брюно Пелети, відкривши концерт виконанням пісні "Le temps des Cathedrales". Примітно те, що артист з'явився не сцені, а вийшов із залу і вже потім, пройшовши крізь віп-зону, піднявся на неї, де і продовжив своє виконання.

Після нього на сцені один за одним вийшли Гару, Патрік Фьорі, Даніель Лавуа, Жюлі Зенатті, Люк Мервіль і чарівна Елен Сегара. Було також і колективне ісполеніе. Тріо Патрік Фьорі, Гару і Даніель Лавуа виконали один з найзнаменитіших хітів мюзиклу Belle

Майже всі солісти мюзиклу закінчували свої виступи, кажучи або "Дякую" або "Спасибі", щоб було приємно подвійно. Концертне супровід здійснювалося не менш знаменитим ніж мюзикл Симфонічним оркестром під керівництвом Маестро Гі Сент-Онжа.

Концерт був розділений на два відділення, між ними ведучий оголосив антракт на 15 хвилин. Глядачі тут же зайняли черги в буфет. У холі під час антракту був помічений і екс-міністр економіки Петро Порошенко, який прийшов на концерт разом з усім сімейством. Нагадаємо, у Порошенка четверо дітей, наймолодшому, Михайлу 12 років.

Після антракту артисти виконали ще кілька легендарних хітів. На біс солісти мюзиклу, пішовши на поводу у глядача, заспівали "Belle". Завершився ж концерт виконанням композиції "Як тебе не любити, Києве мій".

Вони стояли на сцені, взявши один одного під руки, посміхалися аплодують залу. Видно було, що солісти задоволені тим, як їх прийняли в Україні.

Після концерту можна було побачити багато заплаканих жіночих очей. Такі сльози натхнення, захоплення, рідко кому з артистів вдається викликати - публіка була по-справжньому розчулення справжнім талантом!

Нагадаємо, робота над цим мюзиклом почалася двадцять років тому, коли відомий канадський лібретист Люк Пламондон написавши лібрето на 30 пісень, взявши за основу роман Віктора Гюго "Собор Паризької Богоматері", вирішив показати його не менш відомому композитору Ріккардо Коччіанте. З огляду на те, що раніше вони вже записали спільно пісню для Селін Діон і це був не перший їхній спільний проект, Коччіанте перейнявся і запропонував Пламондон кілька мелодій, які були ним написані раніше.

Автори працювали треба створенням цього шедевра кілька років. За цей час Пламондон і Коччіанте встигли також випустити спільний альбом "Справжнє мить" ( "l'Instant present"). Але "Notre-Dame de Paris", який побачив світ у 1998 році, прем'єра якого пройшла в Парижі, став вершиною їх співавторства. Пізніше, через кілька років, вони обидва скажуть, що, створюючи мюзикл, вони просто не могли припустити, що їх чекає такий грандіозний успіх.

Мюзикл вже встигли побачити мільйони глядачів. Крім того, як найбільш продаваний за перший рік прокату, "Notre-Dame de Paris", був занесений в книгу рекордів Гіннеса. А кілька пісень увійшли до репертуару легендарної співачки Селін Діон, що й не дивно, адже композиції, такі як "Belle", "Dance mon Esmeralda" і "Le temps des cathédrales" стали згодом знаменитими хітами.

Фото - Олександра Байвидович і сайт ВКонтакте

Підписуйся на наш Telegram . Отримуй тільки найважливіше!