Чи згодні ви з твердженням: "Стіна - кращий полотно художника"? Або, можливо, вас давно привертає техніка малювання аерозольними фарбами в балончиках? Тоді всеросійський конкурс графіті для вас!
Стати учасником творчого змагання Російського географічного товариства може графіті-художник з будь-якого регіону нашої країни. На конкурс приймаються фотографії готових графічних зображень, нанесених на вуличні, загальнодоступні об'єкти міської інфраструктури. Стріт-арт малюнки повинні відповідати темі природного та історико-культурної спадщини Росії, її географічних особливостей.
Конкурсну заявку з доданими фотографіями нанесеного графіті необхідно направити на електронну адресу graffiti rgo.ru не пізніше 31 жовтня 2018 року.
Увага! Кожен учасник може надіслати на конкурс не більше п'яти робіт. До заявки має бути додано не менше трьох фотографій кожного графіті-зображення в цифровому форматі (JPEG) з дозволом в 1920 пікселів по довшій стороні. Знімки повинні супроводжуватися докладним описом (ПІБ та контактні дані автора, дата нанесення зображення, адреса об'єкта, на який нанесено зображення, цілі і завдання проекту).
Відбір фіналістів конкурсу пройде в листопаді 2018 року. Оголошення переможця відбудеться в грудні 2018 року на сайті Російського географічного товариства www .rgo .ru .
Фіналісти та переможець стануть володарями дипломів, переможець також отримає грошовий приз у розмірі 50 тис. Рублів.
Ознайомитися з Положенням про конкурс
Нагадаємо, що з 2016 року Товариство розміщує тематичні малюнки в містах нашої країни . Так, в Москві, на розі Арбата і Срібного провулка, з'явилося зображення полярної сови з острова Врангеля, створене за мотивами фотографії Сергія Горшкова. А стіну будинку на Слов'янській площі, 4/2, прикрасив великий портрет великого російського мандрівника Миколи Миклухо-Маклая. У березні 2017 року за підтримки Московського метрополітену, на стіні біля входу в метро "Третьяковська", з'явилося графіті "Маленький Варг". Це зображення хлопчика і його вірного друга - ручного сокола-сапсана. Знімок був зроблений на Тазовском півострові фотографом Олександром Романовим. Восени 2017 року Читі і в Улан-Уде з'явилися настінні малюнки, присвячені знаменитому мандрівникові Гомбожаб Цибікову, а в Смоленську - графіті із зображенням снігового барса.
В рамках III Фестивалю РГО також відбувся конкурс графіті. Кращим художником з числа тих, хто створював свої роботи на географічному святі, став Максим Косаткін і його малюнок під назвою "Душа Росії". Планується, що зображення стане арт-об'єктом у одному з російських міст.
Чи згодні ви з твердженням: "Стіна - кращий полотно художника"?Або, можливо, вас давно привертає техніка малювання аерозольними фарбами в балончиках?