Країна / Азербайджан

Депутати Міллі Меджлісу обговорять поїздку п'ятьох російських депутатів в Нагорний Карабах

Bakililar.az

Парламентська делегація Азербайджану вирушила в Росію

Як повідомили Bakililar.AZ в прес-службі Міллі Меджлісу, сьогодні делегація у складі депутатів Міллі Меджлісу Азербайджану вирушила до Москви, де відбудеться 9-е засідання азербайджано-російської міжпарламентської комісії.
До складу нашої делегації увійдуть голова парламентського комітету Аріф Рагімзаде, депутати Ровшан Рзаєв, Ельтон Мамедов, Гюляр Ахмедова, Михайло Забєлін, Фархад Гаріб, Руфат Гулієв, Сабір Гаджиєв, Рустам Халілов і Фуад Мурадов.
В ході зустрічі зі своїми російськими колегами азербайджанські парламентарії порушено питання незаконного відвідування групи російських депутатів окупованого Нагірного Карабаху.
Нагадаємо, що депутати Держдуми Росії - Ігор Чернишенко, Кирило Черкасов, Тетяна Воложинська, Максим Міщенко, Костянтин Затулін, суспільно-політичний діяч Росії Віктор Шейніс, політолог Андрій Арешев, представник студентського парламенту при Держдумі Росії Галина Ратникова в якості так званих "спостерігачів" відвідали окупований Нагірний Карабах, де 23 травня сепаратистської режимом були організовані "вибори".
Політичні партії Азербайджану направили протест голові Держдуми Росії, а МЗС Азербайджану вніс імена цих людей в "чорний список" небажаних в Азербайджані осіб.
Відзначимо, що за підсумками 9-го засідання азербайджансько-російської міжпарламентської комісії буде підписаний підсумковий протокол і обговорені двосторонні відносини.

Віце-спікер парламенту Фландрії наголосив на важливості дотримання права народу НКР на самовизначення

Костянтин Затулін: Нагорний Карабах ніколи не повернеться до складу Азербайджану

Костянтин Затулін: Нагорний Карабах ніколи не повернеться до складу Азербайджану

Про це директор Інституту країн СНД заявив на зустрічі зі студентами Сочинського державного університету, яка відбулася 26 травня

Вузький коридор врегулювання: в Єревані побоюються змови Москви і Баку

За підготовкою до намічених на 15 жовтня президентських виборів в Азербайджані уважно стежать в сусідній Вірменії, хоча на цей раз інтерес не настільки вже й великий.

Карабах може ініціювати процес зближення з Іраном

Московська декларація щодо Карабаху сприйнята позитивно, але це не виключає детальних питань - Затулін

Перший заступник голови комітету Держдуми у справах СНД і зв'язків зі співвітчизниками, директор Інституту країн СНД Костянтин Затулін зазначає, що Московська декларація стала першим з 1994 року документом, під яким поставили підписи президенти Азербайджану і Вірменії.

В уряді Нагірного Карабаху відбулися кадрові зміни

Лідери Азербайджану та Вірменії разом з Медведєвим обговорять Нагорний Карабах

Президенти Азербайджану і Вірменії Ільхам Алієв і Серж Саргсян прибудуть 27 жовтня в Астрахань на запрошення президента Росії Дмитра Медведєва, повідомляють в п'ятницю російські ЗМІ з посиланням на прес-службу Кремля.

Вірменія - Азербайджан: мілітаризація конфлікту

«Іскандери» в Вірменії стають не «кінцем історії» затяжного вірмено азербайджанського конфлікту, а, мабуть, прологом до ще більш жорсткого військово-політичного протистояння навколо Нагірного Карабаху.

Міжнародне право - декларація або інструмент політики?

Міжнародне право - декларація або інструмент політики?

Володимир Жарихін: Баку і Єревана потрібно допомогти знайти взаємовигідні компроміси щодо Карабаху

Знайти взаємовигідний компроміс в Карабахському конфлікті зараз здатна тільки Росія, вважає заступник інституту країн СНД Володимир Жарихін.

Міжнародне право - декларація або інструмент політики?
Міжнародне право - декларація або інструмент політики?