Кращі новорічні пісні: заряджаємося святковим настроєм!

  1. «Jingle bells»
  2. «В лесу родилась елочка»

Зовсім скоро Дід Мороз почне свій щорічний вояж по містах і країнах, роздаючи направо і наліво подарунки. Яким буде 2015-й рік і що він нам приготував? Заглянути в майбутнє допоможуть гороскопи і екстрасенси, а ось позитивні емоції і веселе свято - справа наших власних рук.

Як прогнати передсвяткову нудьгу? Що робити, щоб зарядити себе і оточуючих позитивною енергією? Включайте улюблені новорічні треки! Адже під них так здорово прикрашати ялинку, танцювати з друзями і дарувати подарунки.

«Jingle bells»

Зовсім скоро Дід Мороз почне свій щорічний вояж по містах і країнах, роздаючи направо і наліво подарунки Хто тільки не виконував безсмертний хіт «Jingle bells»

Джеймс Лорд Пьерпонт написав безсмертний хіт «Jingle bells» в 1857 році. Спочатку він називався «One Horse Open Sleigh» і призначався для виконання під час програми, присвяченої Дню Подяки, для прихожан церкви в місті Саванна, штат Джорджія.

Пісня мала такий успіх, що Пьерпонт попросили виконати її і на Різдво. Згодом композиція стала однією з найпопулярніших пісень, виконуваних напередодні цього свята.

Хто тільки не виконував «Jingle bells»! Гленн Міллер, Френк Сінатра, Луї Армстронг, Дюк Еллінгтон, Елла Фітцджеральд, Боні М і багато інших.

А 16 грудня 1965 року астронавти на борту Gemini 6 розіграли центр управління польотами, повідомивши, що бачили НЛО. Пілот незвичайного космічного корабля нібито носив на голові червоний ковпак. А потім спритні астронавти виконали на гармоніці і бубонцями «Jingle Bells». Зараз ці інструменти зберігаються в Національному музеї авіації і космонавтики у Вашингтоні.

«В лесу родилась елочка»

Дзвінкі дзвіночки - самий що ні на є відповідний новорічний звук, але головна прикраса цього свята, звичайно ж, ялинка. Давня традиція приносити з лісу зрубану зелену красуню і прикрашати її різнокольоровими кульками, гірляндами, вогниками і химерними фігурками знайшла своє відображення в пісні «В лесу родилась елочка».

Слова однієї з найбільш популярних новорічний і різдвяних дитячих пісень написала Раїса Кудашева і опублікувала їх у грудневому номері журналу «Малятко» за 1903 рік. Про те, що нехитра пісенька, що оповідає про долю маленької ялинки, стала справжнім хітів, вона дізналася випадково. Леонід Бекман поклав вірші Кудашевої на музику, і автор випадково почула пісню по радіо тільки в 1921 році. За легендою, саме за «Ялинку» Раїсу Адамівну взяли в «Союз писателей». Але головне, що вона своїми віршами багато-багато радості дітворі принесла!

Яким буде 2015-й рік і що він нам приготував?
Як прогнати передсвяткову нудьгу?
Що робити, щоб зарядити себе і оточуючих позитивною енергією?