Майбутня професія

  1. Ким я буду працювати? Комп'ютерні технології в усьому світі розвиваються по експоненті. Аналіз даних,...
  2. Наші випускники можуть працювати в:
  3. Кар'єрна карта випускника ПМИ

Ким я буду працювати?

Комп'ютерні технології в усьому світі розвиваються по експоненті. Аналіз даних, машинне навчання і штучний інтелект проникають в усі сфери людського життя. Наша програма готує розробників і дослідників, які можуть працювати в різних областях і створювати продукти, що змінюють на краще життя мільйонів людей. Після закінчення програми можна працювати програмістом, інженером, фахівцем з аналізу даних і роботі з BigData, дослідником і вченим, розробником алгоритмів і аналітиком.

Де я буду працювати?

Випускники програми можуть будувати кар'єру в різних напрямках. Поле діяльності величезне: штучний інтелект і системне програмування, розробка програмного забезпечення та комп'ютерних ігор, аналіз даних, комп'ютерна лінгвістика, інтернет-програмування, розробка рекомендаційних систем - і це далеко не повний список.

Комп'ютерні технології застосовні в усіх областях, де є великі потоки інформації. Це не тільки IT, а й геологія, медицина, авіація, банківська сфера, реклама і телекомунікації. Завдяки аналізу даних компанії можуть досягти більш високих результатів. Зокрема, комп'ютерні технології вже приносять величезний прибуток банкам і гравцям фондового ринку. При цьому фахівців в області інформаційних технологій не вистачає, тому вони дуже затребувані.
Комп'ютерні технології застосовні в усіх областях, де є великі потоки інформації

Наші випускники можуть працювати в:

• провідних російських і зарубіжних компаніях - виробниках програмного забезпечення (Яндекс, Microsoft, SAP, SAS, Лабораторія Касперського, Крок, Ланіт і т.д.);
• в ІТ-відділах та відділах по роботі з великими даними великих компаній (Білайн, МТС та інших);
• в банківському, інвестиційному та страховому бізнесі (Сбербанк, Альфа-Банк, WorldQuant, Московська біржа);
• в бізнес-консалтингу (PWC, McKinsey & Co, Accenture, BCG);
• дослідних центрах і університетах.

Кар'єрна карта випускника ПМИ


Потреби ринку у випускниках програми Прикладна математика та інформатика

Згідно з усіма прогнозами по ринку праці провідних країн, що розвиваються, в найближчі десятиліття буде спостерігатися гострий кадровий голод на фахівців в області комп'ютерних наук. Так, за прогнозами Міністерства зв'язку і телекомунікацій, Росії необхідно втричі більше фахівців в області інформаційних технологій, але при цьому російські вузи «не в змозі випустити таку кількість кадрів". Бюро трудової статистики США прогнозує зростання до 1.4 млн. Робочих місць в області комп'ютерних наук в США, і вказує, що наявних фахівців і студентів університетів по даному напрямку в сукупності не більше 400 тисяч.
Презентація "Моніторинг ринку ІТ-фахівців" (2016 рік) (PDF, 1.83 Мб)

Ким я буду працювати?
Де я буду працювати?