МБОУ ЗОШ імені С.М. Кірова

ЄДІ і ДПА 2019

Єдиний державний іспит (ЄДІ) - це форма державної підсумкової атестації за освітніми програмами середньої загальної освіти (ДПА).

Кампанія ЄДІ-2019

Федеральний інститут педагогічних вимірювань (ФІПІ) вже розмістив на своєму сайті методичні матеріали . Цими матеріалами при підготовці до іспитів повинні активно користуватися як вчителя, так і випускники.

Нагадуємо, що заяву на здачу ДПА-11 в 2019 році із зазначенням переліку навчальних предметів і форм складання іспитів (тільки для осіб з ОВЗ, інвалідів та дітей-інвалідів) подається до 1 лютого 2019 року (включно), на здачу ДПА-9 - до 1 березня 2019 року.

Випускники минулих років здають ЄДІ в достроковий і додатковий етапи в окремих ППЕ.

Для отримання атестата про повну загальну середню загальну освіту випускники шкіл поточного року повинні здати два обов'язкові екзамени з російської мови та математики та отримати не нижче мінімальної кількості балів, що встановлюються Рособрнадзора.

Нововведення в 2019: ЄДІ з математики проводиться на базовому і профільному рівнях. Учаснику ЄДІ надається право вибору одного з рівнів.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

УЧАСНИКАМ ЄДІ

Підсумкове твір (переказ) 2018-2019 навчальний рік

  • Батьки і діти
  • Мрія і реальність
  • Помста і великодушність
  • Мистецтво і ремесло
  • Доброта і жорстокість

Як і в попередні роки, підсумкове твір є допуском випускників до державної підсумкової атестації. При цьому навчаються з обмеженими можливостями здоров'я має право вибрати написання викладу.

Коментар до відкритих тематичними напрямками 2018/19 навчального року, підготовлений фахівцями ФГБНУ «ФІПІ»

1. Батьки і діти
Даний напрямок звернено до вічної проблеми людського буття, пов'язаної з неминучістю зміни поколінь, гармонійними і дисгармонійними взаємовідносинами «батьків» і «дітей». Ця тема порушена в багатьох творах літератури, де розглядаються різні типи взаємодії між представниками різних поколінь (від конфліктного протистояння до взаєморозуміння і наступності) і виявляються причини протиборства між ними, а також шляхи їх духовного зближення.

2. Мрія і реальність
Поняття «мрія» і «реальність» багато в чому протиставлені і одночасно тісно пов'язані, вони націлюють на осмислення різних уявлень про світ і сенс життя, на роздуми про те, як реальність породжує мрію і як мрія людини піднімає його над буденністю. У літературі чимало героїв, по-різному відносяться до мрії: одні натхнені шляхетними устремліннями і готові їх втілити в життя, інші опинилися в полоні прекраснодушних мрій, треті позбавлені високої мрії і підпорядковані ницим цілям.

3. Помста і великодушність
В рамках даного напрямку можна міркувати про діаметрально протилежних проявах людської натури, пов'язаних з уявленнями про добро і зло, милосердя і жорстокості, миролюбність і агресії. Поняття «помста» і «великодушність» часто опиняються в центрі уваги письменників, які досліджують реакції людини на життєві виклики, на вчинки інших людей, аналізують поведінку героїв в ситуації морального вибору, як в особистісному, так і в соціально-історичному плані.

4. Мистецтво і ремесло
Теми даного напрямку актуалізують уявлення випускників про призначення творів мистецтва і міру таланту їх творців, дають можливість поміркувати про місію художника і його ролі в суспільстві, про те, де закінчується ремесло і починається мистецтво. Література постійно звертається до осмислення феномена творчості, зображенню творчої праці, допомагає розкрити внутрішній світ персонажа через його ставлення до мистецтва і ремесла.

5. Доброта і жорстокість
Даний напрямок націлює випускників на роздуми про етичні основи ставлення до людини і всього живого, дозволяє міркувати, з одного боку, про гуманістичному прагненні цінувати і берегти життя, з іншого - про антигуманний бажанні завдавати страждання і біль іншим і навіть самому собі. Поняття «доброта» і «жорстокість» належать до «вічних» категоріям, у багатьох творах літератури показані персонажі, які тяжіють до одного з цих полюсів або проходять шлях морального переродження.

ЧАС НАПИСАННЯ - 3 ГОДИНИ 55 ХВИЛИН .Для учасників підсумкового твори (викладу) з обмеженими можливостями здоров'я, дітей-інвалідів та інвалідів тривалість виконання підсумкового твори (викладу) збільшується на 1,5 години.

Твір оцінюється за п'ятьма критеріями: відповідність темі; аргументація, залучення літературного матеріалу; композиція; якість мовлення; грамотність. Перевіряють твори (викладу) Комісії освітніх організацій або експертні комісії, створені на муніципальному / регіональному рівні.

ТЕЛЕФОН ДОВІРИ ЄДІ - +7 (495) 104-68-38

http://ege.edu.ru/ru/contacts/phone/

Гаряча лінія

Всі питання, пов'язані з проведенням державної підсумкової атестації в Брянській області, Ви можете задати фахівцям:

Департаменту освіти і науки Брянської області

Телефон гарячої лінії (з 8:30 до 17:45 крім суботи та неділі)

8 (4832) 58-73-07

Електронна пошта

[email protected]

ГАОУ «Брянський обласний центр оцінки якості освіти»

Телефон гарячої лінії (з 8:30 до 17:00 крім суботи та неділі 8 (4832) 63-83-49

Електронна пошта [email protected]

8 (4832) 94-16-45 - управління освіти адміністрації Брянського району

Телефон «гарячої лінії» РУО з усіх питань організації державної підсумкової атестації випускників 9, 11 класів загальноосвітніх шкіл Карачевского району 2-15-43.

Рособрнадзора

Як впоратися з психологічними складнощами і успішно скласти іспити

Дорогі друзі! ?? Пропонуємо вам разом розібратися з тим, як правильно налаштуватися, готуючись до іспитів, і успішно здати ЄДІ. Тут ви можете знайти корисну інформацію про те, як готуватися до ЄДІ і як правильно діяти під час іспиту. Ми зібрали для вас найголовнішу інформацію та коротко виклали її. інформація

Інтерв'ю заступника голови Рособрнадзора Анзора Музаєва - про майбутню екзаменаційної кампанії та зміни, які очікують випускників:
https://iz.ru/746107/roman-kretcul/my-vidim-maleishie-iskazheniia-v-statistike-ege

Відеоролики: "Першокурсники про ЄДІ" і "Вчителі про ЄДІ" (в двох частинах)

Посилання на відео:
https://www.youtube.com/watch?v=i3-7uw_sH1I
https://www.youtube.com/watch?v=xV5wteWqfno
https://www.youtube.com/watch?v=XWHnU02SEqE
Посилання на реліз:
http://obrnadzor.gov.ru/ru/press_center/news/index.php?id_4=6769

Процедура ЄДІ щорічно вдосконалюється. Етапи підготовки і проведення іспитів забезпечені необхідними заходами захисту, процес контролюється кількома профільними організаціями. Актуальні дані Рособрнадзора про ЄДІ представлені в інфографіку "Соціального навігатора" МІА "Росія сьогодні".

РІА Новини https://ria.ru/abitura/20181121/1533188192.html

Накази Міністерства Освіти Російської Федерації

Наказ Міністерства освіти Російської Федерації від 07.11.2018 №190 / 1512 "Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації за освітніми програмами середньої загальної освіти"

Наказ Міністерства освіти Російської Федерації від 07.11.2018 №189 / 1513 "Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації за освітніми програмами основної загальної освіти"

ЄДІ-2019 ФІПІ: завдання ЄДІ враховують всі сучасні виклики в освіті https://ria.ru/sn_edu/20181004/1529903991.html

Накази Департаменту освіти Брянської області за підсумковим твору:

Про організацію громадського спостереження під час проведення підсумкового твори (викладу) на території Брянської області в 2018-2019 навчальному році

Про розмежування повноважень при організації та проведенні підсумкового твори (викладу) на території Брянської області в 2018/19 навчальному році

Про організацію та проведення підсумкового твори (викладу) на території Брянської області в 2018-2019 навчальному році

Додаток до наказу №1687 про організацію та проведення підсумкового твори (викладу) на території Брянської області в 2018-2019 навчальному році

Наказ від 26.12.2013 №1400 (ред. Від 09.01.2017) "Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації за освітніми програмами середньої загальної освіти" Читати

Гаряча лінія ЄДІ в Брянській області: 8 (4832) 63-83-49; 8 (4832) 58-73-07

ЄДІ з-Брянський

https://vk.com/ege_bryansk

https://www.facebook.com/groups/485316361983330/?ref=bookmarks

Департамент освіти і науки Брянської області:

https://www.facebook.com/groups/751156021943046/about/

https://www.facebook.com/groups/322497544974910/

Сайт Брянського обласного центру оцінки якості освіти http://www.ege32.ru/

Федеральна служба з нагляду в сфері освіти і науки http://www.obrnadzor.gov.ru/

«Телефон довіри до ЄДІ»: +7 (495) 104-68-38, дзвінки на який будуть прийматися з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00 за московським часом.

За вказаним телефоном можна повідомляти про незаконні пропозиціях з продажу контрольних вимірювальних матеріалів, варіантів завдань, сайтах і групах в соціальних мережах, що пропонують їх придбати, спроби шахрайства під час проведення іспитів, в тому числі в пунктах проведення іспитів, пропозиціях домовитися про допомогу при здачі та так далі.

Телефон «гарячої» лінії РУО з питань ЄДІ і ОГЕ: 8 (48335) 2-15-43

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ПО ЄДІ

Федеральною службою з нагляду в сфері освіти і науки (Рособрнадзора) розроблені інформаційно-довідкові матеріали (відеоролики і плакати): http://www.ege.edu.ru/ru/organizers/infographics/

Інформаційні ролики http://www.ege.edu.ru/ru/organizers/infographics/vid_pap/video1/

Інформаційні плакати

Також в рамках концепції інформаційної відкритості федеральних органів виконавчої влади Рособрнадзор здійснює активну інформаційну діяльність, в тому числі в своїх акаунтах в соціальних мережах.

Акаунти Рособрнадзора в соціальних мережах:
Livejournal http: // obrnadzor. Livejournal.com/
Twitter http://twitter.com/obrnadzor
Youtube http: // youtube.com/rosobrnadzor
Facebook http: // facebook .com / pages / Рособрнадзор / 322733904450586? Fref = ts
Vkontakte http://vk.com/ obrnadzorru

http://vk.com/ege_bryansk - офіційна інформаційна сторінка, присвячена організації та проведенню єдиного державного іспиту на території Брянської області - "ЄДІ по-Брянськ" в соціальній мережі "Вконтакте".

Трансляції в реальному часі процедур проведення ЄДІ буде проводитися на ресурсах SMOTRIEGE.RU і на відео стіни, встановленої в Рособрнадзора в Ситуационно-інформаційному центрі з питань проведення ЄДІ

Безкоштовний освітній канал «Виріши ЄДІ / ДПА 2019»: http://www.youtube.com/user/solveegegia

, 2019 , 2019

!!! Нова процедура допуску до ОГЕ: "Поспілкуймося?" https://ria.ru/sn_edu/20181004/1529903991.html

До ДПА-9 допускаються навчаються, не мають академічної заборгованості і в повному обсязі виконали навчальний план або індивідуальний навчальний план (що мають річні оцінки з усіх навчальних предметів навчального плану за IX клас не нижче задовільних). Освоєння освітніх програм основної загальної освіти завершується обов'язкової державною підсумковою атестацією (далі - ДПА 9) з російської мови та математики. Форми проведення ДПА 9 - основний державний іспит (ОГЕ) і державний випускний іспит (ГВЕ). ОГЕ - це форма державної підсумкової атестації за освітніми програмами основної загальної освіти. При проведенні ОГЕ використовуються контрольні вимірювальні матеріали стандартизованої форми. ГВЕ - форма ДПА у вигляді письмових та усних іспитів з використанням текстів, тим, завдань, квитків. Для отримання атестата учасники здають обов'язкові іспити: російська мова та математика. Крім того, з 2016 року, учасники здають два додаткових іспиту за вибором: література, фізика, хімія, біологія, географія, історія, суспільствознавство, інформатика та ІКТ, іноземні мови (4), рідна мова і рідна література. Для забезпечення інформаційної безпеки іспитів за рішенням регіону ППЕ можуть бути оснащені системами відеоспостереження, металодетекторами, засобами придушення сигналів зв'язку. Рособрнадзора розроблені методичні рекомендації щодо проведення державної підсумкової атестації в формах основного державного іспиту (ОГЕ) і державного випускного іспиту (ГВЕ) .Федеральним інститутом педагогічних вимірювань за завданням Рособрнадзора розроблені завдання для ДПА 9 і розміщені у відкритому доступі в мережі Інтернет на сайті ФІПІ. Контрольні вимірювальні матеріали для ДПА 9 формуються на рівні суб'єктів Російської Федерації. Для регіонів розроблена спеціальна методика формування контрольних вимірювальних матеріалів.

Рособрнадзор нагадує про терміни подачі заяв на участь в ДПА-9

Федеральна служба з нагляду в сфері освіти і науки нагадує, що заяву на участь у державній підсумковій атестації 2018 роки для випускників 9 класів необхідно подати до 1 березня (включно).

Для участі в ДПА-9 випускник повинен написати в своїй школі заяву, в якій зазначаються обрані для здачі навчальні предмети і форма підсумкової атестації - основний державний іспит (ОГЕ) або державний випускний іспит (ГВЕ).

Основною формою ДПА-9 є основний державний іспит (ОГЕ). Він проводиться з використанням контрольних вимірювальних матеріалів стандартизованої форми. Формат проведення ОГЕ наближений до формату єдиного державного іспиту (ЄДІ), який здають випускники 11 класів при закінченні школи.

Для учнів з обмеженими можливостями здоров'я, інвалідів і дітей-інвалідів, а також для учнів спеціальних навчально-виховних установ закритого типу і учнів заграншкол підсумкова атестація проводиться у формі державного випускного іспиту (ГВЕ) - письмового або усного іспиту з використанням текстів, тим, завдань і квитків. Зазначені особи можуть вибрати форму проведення іспитів, ОГЕ або ГВЕ, за своїм бажанням.

Для отримання атестата про основну загальну освіту випускники дев'ятих класів повинні здати два обов'язкових предмета - російську мову і математику і два предмети за вибором.

Предмети, що здаються за вибором: література, фізика, хімія, біологія, географія, історія, суспільствознавство, інформатика та ІКТ, іноземні мови (англійська, німецька, французька та іспанська мови). Школярі, які вивчали рідну мову з числа мов народів Російської Федерації і літературу народів Російської Федерації на рідній мові можуть також вибрати для здачі ці предмети.

Кожен випускник може вибрати тільки два предмети з числа предметів за вибором. При виборі предметів слід звернути увагу, що порядок прийому в 10-е профільні класи (класи з поглибленим вивченням окремих предметів) визначає освітня організація. Якщо випускник бажає продовжити навчання в профільному класі, необхідно ознайомитися з цим порядком на сайті школи до подачі заяви на участь в ДПА-9 і дізнатися, які предмети за вибором необхідно здати.

Для отримання атестата про основну загальну освіту навчається повинен успішно пройти ДПА за всіма чотирма здаються предметів. Для учнів з обмеженими можливостями здоров'я, які навчаються дітей-інвалідів та інвалідів кількість квартир, що здаються іспитів за їх бажанням може бути скорочено до двох обов'язкових іспитів з російської мови та математики.

Ті, що навчаються, є в поточному навчальному році переможцями або призерами заключного етапу всеросійської олімпіади школярів, членами збірних команд Російської Федерації, які брали участь в міжнародних олімпіадах, звільняються від проходження ДПА-9 з навчального предмета, відповідним профілем всеросійської олімпіади школярів або міжнародної олімпіади.

ОГЕ для випускників 9-х класів пройде в 2018 році в три етапи: достроковий - з 20 квітня по 8 травня, основний - з 25 травня по 29 червня і додатковий (вересневий) - з 4 по 22 вересня.

Заява на проходження ДПА за програмами основної загальної освіти (ОГЕ, ГВЕ) подається навчаються особисто на підставі документа, що посвідчує їх особу, або їх батьками (законними представниками) на підставі документа, до 1 березня 2019 року.

РЕГІОНАЛЬНІ ДОКУМЕНТИ ПРО ДПА http://ege32.ru/gia/gia9/dokumenty/regionalnye-dokumenty.php

Накази Міністерства освіти і науки РФ

Федеральна служба з нагляду в сфері освіти і науки інформує про реєстрацію Мін'юстом Росії наступних наказів Міністерства освіти та науки Росії ( інформаційний лист ) Від 12.12.2017 №10-837):

Наказ Міністерства освіти та науки Росії від 10.11.2017 р №1097 (зареєстровано в Мін'юсті Росії 06.12.2017, реєстраційний №49130) "Про затвердження єдиного розкладу і тривалості проведення основного державного іспиту з кожного навчального предмету, переліку засобів навчання та виховання, які використовуються при його проведенні в 2018 році "

Наказ Міністерства освіти та науки Росії від 10.11.2017 р №1098 (зареєстровано в Мін'юсті Росії 06.12.2017, реєстраційний №49127) "Про затвердження єдиного розкладу і тривалості проведення державного випускного іспиту за освітніми програмами основної загальної та середньої загальної освіти з кожного навчального предмету, переліку засобів навчання і виховання, які використовуються при його проведенні в 2018 році "

Матеріали (презентація) з підготовки до проведення

Com/watch?
Com/watch?
Com/watch?
Php?
Com/groups/485316361983330/?
Com / pages / Рособрнадзор / 322733904450586?
Нова процедура допуску до ОГЕ: "Поспілкуймося?