Микола Басков - все заради музики

Якими тільки епітетами його було нагороджено раптово з'явився на телеекранах молодий співак Микола Басков: «Месія», «Казковий принц», «Співаючий ангел», «Співоча душа Росії» ... Гарний, привабливий, галантний, благородний, неймовірно талановитий молодий чоловік з добрим поглядом і сліпучою посмішкою відразу ж удостоївся звання «Артиста нової Росії». Якими тільки епітетами його було нагороджено раптово з'явився на телеекранах молодий співак Микола Басков: «Месія», «Казковий принц», «Співаючий ангел», «Співоча душа Росії»

Микола Басков. 4 жовтня 2011 року Фото: indy Ord / Getty Images

Більшість з нас асоціюють його поява на екранах з кліпом «Пам'яті Карузо». Басков став першим оперним співаком в Росії, який завоював таку неймовірну популярність. Об'єднавши в своїй творчості естраду і класику, він підкорив людей самий різних музичних смаків. Звуки його надзвичайного тенора змушують людей плакати від надлишку почуттів, втішають в горі, дарують чистоту і радість, допомагають протистояти бездуховності і грубості нашого світу.

Народився Микола 15 жовтня 1976 підмосковному місті Балашиха. Батько, Віктор Володимирович Басков, зробив запаморочливу військову кар'єру, п'ять років служив в НДР, закінчив Військову академію Генерального штабу ЗС РФ. Мама, Олена Миколаївна Баскова - викладач математики, в НДР працювала на телебаченні диктором.

Саме мама відкрила в сина вокальні здібності і з п'яти років всіляко сприяла їх розвитку. У хлопчика виявився дзвінкий високий голос - колоратурне сопрано, і крім звичайної школи його віддали на навчання в музичну. Крім того, мама мріяла зробити з сина першокласного піаніста, змушуючи його подовгу займатися на фортепіано. При цьому батьки не забули і про фізичний розвиток дитини: Коля активно займався плаванням і навіть має по ньому другий розряд.

Як і більшість військових сімей Баскова постійно їздили по світу. Підростаючий Коля часто міняв школи: Німеччина, Кизил, Новосибірськ, Москва ... З десяти років він виступає на сцені Театру юного актора і гастролює з ним по різних країнах. Чарівні звуки опер Джузеппе Верді визначають смакові пристрасті хлопчика в музиці - Миколі хочеться стати співаком і рухатися саме в класичному напрямку.

У 16 років юнак вступає в ГИТИС, а через рік - в Російську академію музики імені Гнесіних, яку з відзнакою закінчує в 2001 році. В цей час Микола знайомиться і працює зі світовими знаменитостями, стає лауреатом різних конкурсів, тричі стає володарем премії «Овація» в номінації «Золотий голос Росії». Він віддає навчанню всі сили, не пропускає занять, наполегливо прагне до своєї мети.

Його викладач по вокалу, заслужена артистка Росії Ліліана Сергіївна Шехова, оцінила старання талановитого юнака і передбачила йому запаморочливий успіх. Басков віддавався музиці без залишку. На рахунку Миколи численні перемоги на російських і міжнародних конкурсах молодих виконавців. У 21 рік він став володарем національної російської премії "Овація" в номінації "Золотий голос Росії".

У 22 роки слава Миколи Баскова прокотилася по всьому оперному світі, західні ЗМІ порівнювали феноменального російського тенора і з Карузо, і з Паваротті. Микола вражав споконвічної російської пристрасністю у виконанні, чистотою, спрагою любові.

________________________________________________________________

Історії потенційних женихів цікаві і захоплюючі, кожна по-своєму. Про гарний, багатий нареченого мріє кожна дівчина. Але що нам готує доля - невідомо. Щоб побачити свого судженого-ряджених, в старовину дівчата навіть гадали, а сьогодні, щоб вибрати багатого жениха, знайомства через спеціальні сайти, створені для цього, відбуваються простіше простого. Однак перше враження може бути оманливим. Тут головну роль відіграє намір. Чи здатна потенційна наречена перейнятися розуміє справжньої сім'ї і присвятити себе обранцеві, зможе вирішити тільки вона сама.