Миколаївський державний аграрний університет отримав статус національного
Місцезнаходження МДАУ
факультет менеджменту
Один з наймолодших факультетів Миколаївського державного аграрного університету. До 2009 року був у складі економічного, а з 11 червня 2009 року - як окремий факультет Навчально-наукового інституту економіки і управління МДАУ.
Місія факультету менеджменту - підготувати студентів для здійснення ефективного менеджменту в різних галузях суспільного виробництва, навчити їх бачити можливості там, де інші бачать тільки проблеми, розвивати здібності оригінально та творчо мислити, дотримуючись в житті моральних принципів. Приєднання України до європейського співтовариства обумовлює нову філософію менеджмент-освіти. Це випливає з існування якісно нового технологічного укладу, який базується на мережевому розвитку виробництва і управління, на масовому використанні інформаційно-комунікаційних технологій, яка визначає новий щабель сучасної цивілізації. Серед її головних характеристик - посилення ролі кваліфікації, професіоналізму і творчих здібностей менеджеров.Среді її головних характеристик - посилення ролі кваліфікації, професіоналізму і творчих здібностей менеджерів. Найважливішим активом високотехнологічної інформаційно-мережевої економіки, яка формується в світі, стають не матеріальні ресурси, як це було колись, а знання, інтелект, інформація, інновації. В сучасних умовах успішну карєру може забезпечити тільки така система менеджмент-освіти, яка враховує процеси глобалізації,: випускники вищої школи мають жити і працювати в новому світі, в якому кордони національних економік і культур стають все більш условнимі.Прі умови євроінтеграції бізнес-середовище передбачає наявність комплексних знань у фахівців. Якість менеджмент-освіти не повинна передбачати навчання вирішувати конкретну проблему сьогодні. Менеджмент-освіта має формувати мислення, яке дозволяє спеціалісту долати труднощі. Існують певні навички, які є обовязково для нинішнього часу і будуть необхідні в майбутні десятиліття. Їх основою є в першу чергу високий професіоналізм і знання ринку, а також компетентність в області інформаційних технологій. Йдеться не про детальні знання, а розуміння, як використовувати ці технології - пристосовувати, структурувати і застосовувати для впорядкування інформаційного потоку, що безперервно збільшується.
Менеджери майбутнього мають бути підприємцями за своїм способом життя. Їм слід виходити з того, що немає ні гарантії, ні перспективи займати тривалий час певну посаду на якомусь конкретному підприємстві. Корпораціям будуть потрібні різні типи менеджерів на різних стадіях корпоративного життя. Людині, який прагне відігравати провідну роль у світі бізнесу, необхідно вміти адаптуватися до швидких змін ринку і особистих ситуацій, сприймати і застосовувати нові форми роботи, протистояти новим видам тиску, яке вимагає гнучкого інтелекту.
Головною метою факультету менеджменту є підготовка високопрофесійних менеджерів, які будуть
сприяти зростанню України як процвітаючої держави з конкурентоспроможною економікою, інтегрованою у глобальний економічний простір.
Сьогодні - це один з найбільших факультетів не тільки за кількістю студентів, а й викладачів, які мають вчене звання - 6 професорів, 27 доцентів. Серед них: академіки Української академії економічної кібернетики І.Д. Бурковський, І.І. Червен, І.Н. Топіха; члени-кореспонденти Української академії економічної кібернетики Г.М. Іваненко, В.А. Зозуля. За видатні досягнення в науковій, навчальної та методичної роботи викладачам факультету присвоєно почесні звання: "Відмінник аграрної освіти III ступеня" - доцентам І.Д. Бурковський, Г.М. Іваненку; "Заслужений працівник освіти України" - професорові І.І. Червене. Наукові школи професорів І.Н. Топіхі і І.І. Червена працюють над вирішенням проблем економічного розвитку агропромислового виробництва в регіоні, становлення ринкової економіки і вдосконалення економічних відносин в АПК.
ТРІШКИ ГУМОРУ
Далі буде,,,,,,
Далі буде,,,,,,
Далі буде,,,,,,