Грошові перекази можна здійснювати двома способами. Якщо одержувач грошей має банківський рахунок, то для того щоб переслати йому гроші, можна скористатися послугами банку. Але якщо такого рахунку немає, то відправити кошти допоможе Western Uniоn.
Вже 160 років Western Uniоn забезпечує переказ грошових коштів. З часу заснування компанія відкрила 480 тис. Пунктів обслуговування, розташованих в різних куточках світу, і ефективно співпрацює з багатьма надійними банками. Її партнерами є Альфа-Банк, Балтійський Банк, ВТБ 24, Газпромбанк, Банк Москви, «МДМ-Банк», Банк 24.ру і багато інших банків, загальна кількість яких становить понад 300.
Жителі Росії отримали можливість користуватися системою в 1991 році. Завдяки Western Uniоn міжнародні перекази і перекази всередині країни стали відбуватися швидко і просто, а одержувачам не треба відкривати рахунок в банку. За винятком рідкісних випадків, гроші виплачуються одержувачу протягом декількох хвилин після відправлення.
Переклади всередині Росії проводяться в рублях, а кошти, переказані в Росію з інших країн, одержувач може забрати в рублях або в доларах США. Якщо гроші відправляються за межі Росії, то вони можуть виплачуватися одержувачу в грошових одиницях країни, в якій він знаходиться, або в рублях.
Комісію, яку повинен сплатити компанії відправник, не можна назвати низькою, але якість її послуг відповідає оплаті. Її розмір залежить від того, яка сума, в яких грошових одиницях, і в якому напрямку перекладається. Послуги Western Uniоn стали більш доступними завдяки зниженню тарифів в 2011 році. У цьому можна переконатися на сайті компанії - http://www.westernunion.ru/ .
З 2008 року компанія заохочує своїх постійних клієнтів Золотий картою Western Uniоn, наявність якої дає можливість отримувати вигідні пільги і знижки при кожному грошовий переказ.
Здійснити переказ грошей за допомогою Western Uniоn можна в найближчому пункті обслуговування компанії. Для цього треба заповнити Заяву та повністю вказати ім'я одержувача, країну, в яку відправляється переказ і його суму. Після надання оператору документа, що підтверджує особу, і передачі необхідної суми грошей, відправник отримує всі папери, які свідчать про вчинення перекладу. Серед них обов'язково повинна бути квитанція, в якій вказано контрольний номер переказу (КДНП). Вже протягом кількох хвилин кошти можуть бути виплачені адресату. Для того щоб забрати гроші, одержувач повинен назвати своє ім'я і підтвердити його відповідним документом з фотографією, назвати суму переказу та країну, з якої він був складений. У деяких країнах при отриманні грошей доведеться також назвати контрольний номер переказу, отриманий відправником. Дізнатися його можна на спеціальному сайті компанії по КДНП.
Якщо уважно заповнювати всі документи, чітко і правильно вказувати ім'я одержувача і інші дані і не повідомляти третім особам про проведення переказу, кошти обов'язково дійдуть до адресата і не стануть здобиччю зловмисників.