Mobile-review.com Огляд GSM-телефону Samsung X210

  1. Меню
  2. враження

Комплект поставки

  • Телефон
  • акумулятор
  • Зарядний пристрій
  • провідна гарнітура
  • Інструкція

Модель Samsung X210 є злегка модифікованим варіантом моделі X200 від того ж виробника. Зміни, які були внесені в модель X210, в порівнянні з попередником, мінімальні: це зовсім невеликі зміни в дизайні і додавання FM-радіо. Підхід компанії зрозумілий: з мінімальними витратами можна розширити модельний ряд телефонів і дозволити користувачам підібрати саме те, що їм потрібно.

Підхід компанії зрозумілий: з мінімальними витратами можна розширити модельний ряд телефонів і дозволити користувачам підібрати саме те, що їм потрібно

Модель, так само як і попередник, виконана у форм-факторі розкладачка, без зовнішнього дисплея. Габарити апарату не зазнали змін (86х43х19 мм, вага 75 грам), модель досить компактна і без проблем поміщається як в кишені сорочки, так і в кишені брюк. У руці апарат лежить добре, великі поглиблення уздовж всього корпусу дозволяють без особливих проблем відкрити його однією рукою. Великий кут відкриття дозволяє з комфортом користуватися телефоном під час розмови, так як мікрофон максимально наближений до рота.

Великий кут відкриття дозволяє з комфортом користуватися телефоном під час розмови, так як мікрофон максимально наближений до рота

Модель цілком виконана з якісного пластику, до збірки також претензій немає, всі деталі підігнані впритул один до одного. Покриття корпусу лаковане, звичайно ж, воно дуже мазке. Зрозуміло, що використання такого покриття надає бюджетному апарату солідніший вигляд, тільки ось користувачеві доведеться часто протирати корпус телефону, щоб зовнішній вигляд апарата був більш привабливим. Але є і плюси: покриття дуже стійке до появи подряпин і потертостей. Модель пропонується в трьох колірних рішеннях корпусу: сірий, чорний і сріблястий.

Модель пропонується в трьох колірних рішеннях корпусу: сірий, чорний і сріблястий

Аналогічно моделі X200, на верхній кришці X210 розташовується невеликий службовий індикатор. На лівій бічній поверхні розмістився роз'єм для підключення гарнітури, прикритий пластиковою заглушкою, закріпленої на корпусі, трохи нижче знаходиться здвоєна клавіша регулювання гучності, а під нею - ІК-порт. Клавіша регулювання гучності зручна в роботі, тільки розташована не зовсім вдало: під час розмови її постійно доводиться шукати, так як вона трохи зміщена до центру корпусу, а палець лягає трохи вище.

На верхньому торці апарату розташований отвір для кріплення шнурка / ремінця, а на нижньому знаходиться інтерфейсний роз'єм, прикритий пластиковою заглушкою, закріпленої на корпусі.

Відкривши телефон, ви побачите невеликий UFB-дисплей з роздільною здатністю 128х160 пікселів (28х35 мм), здатний відображати до 65000 кольорів. Якість відображення картинки хороша, особливо для екрану бюджетного апарату. На сонці дисплей сліпне, але інформацію все ж можна прочитати.

На сонці дисплей сліпне, але інформацію все ж можна прочитати

Розкладка клавіатури в цілому стандартна для телефонів Samsung. Велика чотирипозиційна клавіша з вписаною в неї клавішею «Ок» зручна в роботі. Дві функціональні клавіші також досить великі і так само зручні в роботі. Всі клавіші натискаються м'яко і мають середній хід.

Всі клавіші натискаються м'яко і мають середній хід

Цифровий блок клавіш займає практично всю корисну площу, за рахунок цього виробникові вдалося зробити клавіші великими і максимально зручними в роботі. Працювати з клавіатурою апарату буде комфортно навіть людям з великими пальцями, помилкові натискання при наборі номера / повідомлення практично виключені. Підсвічування клавіатури білого кольору, рівномірно розподілена по всій поверхні.

Підсвічування клавіатури білого кольору, рівномірно розподілена по всій поверхні

Практично всю задню стінку апарату займає кришка акумуляторного відсіку. Кріплення її надійне, люфту немає, і ймовірність його появи з часом мінімальна. У телефоні встановлена ​​літій-іонна батарея ємністю 800 мАг. В умовах московських мереж операторів апарат в середньому працював 3 діб при 20 хвилинах розмов в день, до 20 хвилин використання інших функцій і до 2 годин прослуховування радіо в день. Час повного заряду батареї становить близько 2 годин.

Меню

Головне меню апарату представлено у вигляді матриці 3х3, іконки добре промальовані, обраний пункт відображається у вигляді анімованої картинки. Підменю представлені у вигляді вертикальних списків, є швидка навігація за допомогою цифрових послідовностей.

Підменю представлені у вигляді вертикальних списків, є швидка навігація за допомогою цифрових послідовностей

Натискання навігаційної клавіші в режимі очікування можна привласнити швидкий доступ до потрібних пунктів меню. Тільки ось натискання навігаційної клавіші вгору присвоєно доступ до FM-радіо, змінити дана дія не вийде.

Тільки ось натискання навігаційної клавіші вгору присвоєно доступ до FM-радіо, змінити дана дія не вийде

Телефонна книга. Потрапити в неї можна, тільки натиснувши на праву функціональну клавішу в режимі очікування або через головне меню. У пам'яті апарату зберігається до 1000 номерів. Кожному абоненту можна привласнити скільки завгодно телефонних номерів (можна вибрати тип номера: мобільний, робочий, домашній) і адрес електронної пошти (до 50 символів). Абонента можна також додати в одну з 10 груп.

Абонента можна також додати в одну з 10 груп

Для кожної групи можна записати своє ім'я, привласнити мелодію дзвінка і повідомлення, а також вибрати і привласнити одну з 10 картинок.

Інформація в телефонній книзі відображається списком, контакти можна передавати через ІК-порт. Пошук в телефонній книзі здійснюється побуквенно або по групах. Інформація відображається як з пам'яті апарату, так і з SIM-карти, є швидкий набір - до 8 номерів.

Можливостей телефонної книги Х210 буде цілком достатньо для більшості користувачів.

Повідомлення. У пам'яті апарату може зберігатися до 200 повідомлень. Апарат підтримує стандарт EMS, в пам'яті телефону вже встановлено набір невеликих картинок, анімацій і мелодій. Крім цього, в апараті є набір емотікони, вони стануть в нагоді, якщо у людини, якій відправляється повідомлення, на апараті немає підтримки EMS. Є можливість створити до 5 власних шаблонів. Натискання на праву функціональну клавішу під час набору повідомлення дозволяє змінити режим і мова введення. Апарат підтримує предикативне введення тексту Т9.

Редактор MMS-повідомлень простий і зрозумілий. Максимальний обсяг вихідного MMS-повідомлення не може перевищувати 95 Кб. Для зберігання повідомлень доступно 700 Кб пам'яті.

Для зберігання повідомлень доступно 700 Кб пам'яті

Список дзвінків. Стандартні списки (до 20 номерів в кожному) прийнятих, набраних і пропущених дзвінків. Дзвінки з однакових номерів не підсумовуються, а відображаються окремо. При натисканні на ім'я / номер відображається сам номер телефону, дата і час дзвінка. У цьому ж розділі знаходяться лічильники розмов.

У цьому ж розділі знаходяться лічильники розмов

Налаштування звуку. Тут зібрані всі налаштування, пов'язані зі звуковими установками апарату. На жаль, в телефоні немає профілів, тому всі настройки доведеться робити через це меню. В якості типу сигналу можна встановити світлову індикацію, тільки вібро, тільки мелодію, вібро, а потім мелодію.

В якості типу сигналу можна встановити світлову індикацію, тільки вібро, тільки мелодію, вібро, а потім мелодію

Організатор. Будильник. В апараті 3 незалежних будильника: одиночний, щоденний і ранковий. Для кожного з них можна встановити свою мелодію.

Для кожного з них можна встановити свою мелодію

У календарі можливий тільки перегляд по місяцях. Ті дати, на які є записи, виділені кольором, для подій можна записати текст (до 40 символів) і включити звукове сповіщення.

Ті дати, на які є записи, виділені кольором, для подій можна записати текст (до 40 символів) і включити звукове сповіщення

To do list. Аналогічний подій у календарі, тільки є можливість вибрати пріоритет.

Аналогічний подій у календарі, тільки є можливість вибрати пріоритет

Диктофон дозволяє робити записи як в режимі очікування, так і під час розмови (активація тільки через меню). Тривалість запису обмежена 30 секундами. Під голосові записи відведено 100 Кб пам'яті.

Під голосові записи відведено 100 Кб пам'яті

Час і дата. Тут можна налаштувати час і дату і вибрати формат відображення часу (12/24). У цьому ж підменю знаходиться функція світового часу.

У цьому ж підменю знаходиться функція світового часу

У цьому ж розділі знаходяться простий калькулятор і конвертер валют.

У цьому ж розділі знаходяться простий калькулятор і конвертер валют

Fun box. WAP. В даному розділі знаходиться WAP-браузер версії 2.0.

В даному розділі знаходиться WAP-браузер версії 2

JAVA world. Апарат підтримує Java MIDP 2.0, під додатки відведено 512 Кб пам'яті. В апараті встановлені дві гри: Fun2Link і Bubble Smile. Завантаження додаткових додатків можлива тільки через WAP.

Завантаження додаткових додатків можлива тільки через WAP

У цьому ж розділі знаходяться папки з картинками і мелодіями, для них виділено 600 Кб.

У цьому ж розділі знаходяться папки з картинками і мелодіями, для них виділено 600 Кб

Мережа. Тут знаходяться всі настройки, пов'язані з мережею.

Тут знаходяться всі настройки, пов'язані з мережею

FM-радіо. Радіо працює тільки з підключеною гарнітурою, так як провід використовується як антена. Звук може виводитися як через навушники, так і через динамік апарату. Пам'ять апарату розрахована на 32 радіостанції, для кожної можна записати ім'я (до 20 символів). Є можливість виставити до 5 нагадувань, де ви вибираєте дату, час, частоту радіостанції і мелодію оповіщення. При настанні події на екран виводиться нагадування, при його прийнятті апарат відразу активує радіо і переходить на задану частоту. Ця функція буде корисна тим, хто часто слухає радіо і не хоче пропускати улюблені передачі. Радіо не може працювати у фоновому режимі, так що для того щоб скористатися іншими функціями апарату, його доведеться відключати.

Радіо не може працювати у фоновому режимі, так що для того щоб скористатися іншими функціями апарату, його доведеться відключати

Налаштування. Тут знаходяться стандартні налаштування телефону. Тут можна встановити шпалери екрану, в їх ролі може виступити одна з 10 встановлених картинок або картинка, завантажили. Також для дисплея можна налаштувати яскравість і контрастність. Тут же можна вибрати колір цифр при наборі номера.

Тут же можна вибрати колір цифр при наборі номера

У цьому розділі також можна активувати ІЧ-порт, є вибір з двох пунктів: для підключення до ПК або до іншого телефону. Можливості роботи ІК-порту обмежені, відправляти з апарату можна тільки контакти, картинки і мелодії передати не вийде.

Можливості роботи ІК-порту обмежені, відправляти з апарату можна тільки контакти, картинки і мелодії передати не вийде

враження

Апарат забезпечує гарну якість зв'язку практично в будь-яких умовах. Гучність динаміка й чутливість мікрофона також знаходяться на хорошому рівні. Звучання 40-тональної поліфонії задовільно, як дзвінок можна встановлювати мелодії в форматі mmf. Гучність дзвінка вище середньої. А ось вібровиклик слабкіше, ніж хотілося б. Є і функція гучного зв'язку, працює вона без будь-яких проблем, правда, активується вона не в одне, а в два натискання (друге натиснення - це обов'язкове підтвердження), що не зовсім зручно.

Є і функція гучного зв'язку, працює вона без будь-яких проблем, правда, активується вона не в одне, а в два натискання (друге натиснення - це обов'язкове підтвердження), що не зовсім зручно

Апарат, як і говорилося на початку матеріалу, мало чим відрізняється від свого попередника X200. Основна відмінність між моделями - це, звичайно, наявність в Samsung X210 FM-радіо, що дозволяє залучити до апарату увагу молодих користувачів. З недоліків апарату варто виділити урізані можливості ІК-порту, малий об'єм вбудованої пам'яті (до того ж не динамічної), дуже мазке покриття корпусу. З плюсів апарату відзначимо невеликі габарити, зручну в роботі клавіатуру, непогані можливості телефонної книги і наявність FM-радіо.

На момент написання огляду середня ціна Samsung X210 становила близько 130 доларів США (близько 3500 рублів).

Володимир Фокін ( [email protected] )
Опубліковано - 21 серпень 2006 р

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]