Москвичка - Вихідні з дітьми в Москві: виписуємо "космічний паспорт", дивимося виставу "Під столом" і ловимо блискавки руками

Куди сходити і що подивитися, щоб діти не нудьгували

1. Перша Дитяча МедіаЛабораторія: після третього дзвінка вхід під стіл заборонений

Замість сцени в Лабораторії буде великий величезний стіл - під ним розмістяться і дорослі, і юні глядачі. Маленьким там буде, безумовно, просто весело і цікаво - адже діти люблять всякі «будиночки». А мамам -Пап надасться можливість згадати, як це - коли навколо все таємниче, а кромішню темряву прорізується лише промінь ліхтарика. 16 березня в Першій Дитячої МедіаЛабораторіі пройде Свято лялькових театрів «Під столом». А це означає, що всі вистави, а їх в афіші багато, будуть розігруватися під столом.

Для дітей це, як мінімум, захоплююче. А «відкриттям дня» для дорослих стане ще й те, що білоруським театром «Картонка» керує Світлана Бень, лідер відомого білоруського кабаре-бенду «Серебряная свадьба». Ці хлопці з дивно світлою енергетикою, що будять в душі в будь-який час року весняний настрій, увірвалися в серця росіян рік тому, ставши зірками «Ютюбі». А за професією Світлана - режисер лялькового театру. І вона як і раніше ставить дитячі спектаклі! В афіші Першої Дитячої МедіаЛабораторіі у неї спектакль «Був би у мене дракон». Малюкам розкажуть про дружбу дівчинки і дракона, про добру бабусі, про образами містера Сміта, про зруйнований і новозбудованому місті і про мрії, які все-таки збуваються.

Атмосферу, яка пануватиме «Під столом», можна буде назвати прикладом дружби народів. Крім білоруського театру вистави дітям покажуть Flying banana children's theatre. Їх «коник» - інтерактивні веселі вистави англійською мовою. До показу заявлені перевірені на сотнях юних глядачів хіти Room In The Broom, що означає «Верхи на мітлі» і Stick Man, по-нашому «Человеткін». І московська лабораторія «Театрик». Столична трупа покаже тіньової спектакль «Соняшниковий світ» - з крихітного зернятка на очах дітей виросте цілий всесвіт.

У перервах між уявленнями діти будуть майструвати ляльки-рукавички для домашнього лялькового театру.

Коли: 16 березня, о 12-30 - для дітей 3-6 років, в 16-00 для дітей 7-10 років

Де: сад «Ермітаж», вулиця Каретний ряд, д. 3, стор. 7 (будівля адміністрації саду).

Ціна: 1000 рублів за пару «дорослий-дитина» при попередньому продажі, 1500 рублів - при покупці 16 березня. Про умови покупки квитків консультують по телефону. + 7 926 072 64 22.

2. RollerSchool: уроки безкоштовного навчання катанню на роликах

Сухі тротуари звуть гуляти і бігати! З випередженням на півтора місяця в столиці вже можна кататися на роликах, велосипедах, скейтах. А як бути тим, хто на роликах - як ведмідь в цирку? Щоб застрахуватися від розбитих колін і носів, треба взяти урок у тренера. Однак, ціна часом на такі заняття порівнянна з покупкою роликів. Але зараз є шанс навчитися азам абсолютно безкоштовно.

У гуру кращої в столиці роликового школи RollerSchool: 15 і 30 березня там дають навчальні уроки. Вік учнів: від 4 до 12 років. Можна приходити зі своїми ковзанами, тоді заняття буде абсолютно безкоштовним, можна взяти напрокат.

У програмі уроку -навчання самим необхідним навичкам. Поки що незграбних, але дуже старанних учнів навчать техніці безпечного падіння і правильному використанню захисту, техніці руху особою і спиною вперед, всіляких способів гальмування і поворотів, покажуть вправи на розвиток координації та рівноваги. Після уроку, поки діти будуть самостійно відпрацьовувати отримані навички, батькам розкажуть, як вибрати дитячі ролики і де їх купувати, а так само шепнути заповітні адреси, де якісні ролики продаються з великою знижкою.

Коли: 15 і 30 березня, в 15-30.

Де: розважальний центр "РоллХолл", Холодильний провулок, будинок 3, метро «Тульська», +7 (926) 290-05-55.

Ціна: майстер-клас безкоштовний, за умови покупки вхідного квитка на роллердром.

Фото: Агентство "Фото ІТАР-ТАСС"

Фото: Агентство Фото ІТАР-ТАСС

Скоро стане зовсім тепло! Вчіться їздити!

3. Музей цікавих наук «Експерементаріум»: слухаємо наукові анекдоти і вирощуємо кристали

У цьому музеї, де абсолютно всі експонати можна чіпати руками, проходить весняна сесія. І на відміну від студентської сесії, тут дуже і дуже цікаво. Наукова складова присутня. У музей приходять вчені. Дорослі і справжні. Іноді навіть бородаті і в окулярах в роговій оправі. Вони читають лекції «Вчені - дітям». Замість занудних формул на лекціях важливі дядечки ... розповідають анекдоти. Наукові та смішні. А ще на вихідних будуть вирощувати кристали і вчитися ловити блискавки руками. А ще в програмі - інтелектуальний футбол. Це вже для школярів середніх класів. Діти навчатимуться забивати м'ячі в ворота за допомогою сили розуму.

Коли: 15 і 16 березня

Де: музей «Експерементаріум», вулиця Бутирська, будинок 46/2, м «Свалявської», +7 (495) 789-36-58, +7 (910) 476-50-82.

Ціна: вхідний квиток в музей 300-550 рублів залежно від віку та дня тижня, сімейний квиток 1450-1850 рублів.

Шоу "Реактив" в Експеріментаніуме "

4. Культурний центр ЗІЛ: розповідь про те, як «Веселий Роджер» став символом піратів

Діти обожнюють піратів і скарби! Особливо хлопчаки. Прапор з «Веселий Роджер» є, напевно, у кожного. А, до речі, чому саме череп став символом піратського прапора? І чому він чорного кольору? А що означають перехрещені кістки? І чому «Рождера» на прапорах іноді малюють без червоної косинки? У культурному центрі ЗІЛ є експерти з цього питання. І вони готові поділитися своїми знаннями з бандою підростаючих піратів. Це спільний проект з Політехнічним музеєм. Лекцію «Під прапором« Короля-Смерть »: загадка символіки Веселого Роджера» читатиме Дмитро Копелев.

Коли: 18 березня, о 19-30

Де: КЦ «ЗІЛ», лекторій, вул Східна, будинок 4, м «Автозаводська»

Фото: Прес-служба культурного центру ЗІЛ

5. Російська державна дитяча бібліотека: листи космонавтам і марсіанський квест

У неділю в головній дитячій бібліотеці країни дитина, марить космосом, може отримати «паспорт космонавта». Для цього треба буде пройти «марсіанський квест». Команду космічних мандрівників очолить космонавт Юрій Володимирович Усачов. Крім цього майбутніх космонавтів навчать орієнтуватися по карті неба і майструвати ракети. Все це дійство - на честь 80-річчя від дня народження першого космонавта Юрія Гагаріна. У бібліотеці відкриють «космічну пошту» - діти зможуть написати і відправити листа справжнісіньким космонавтам, в Зоряне містечко.

Коли: 16 березня, старт опівдні, повернення космонавтів на землю очікують в 15-00

Де: Російська державна дитяча бібліотека, Калузька площа, д1, м «Жовтнева».

Ціна: безкоштовно

Фото: Наталя Феоктистова, "Вечірня Москва"

Фото: Наталя Феоктистова, Вечірня Москва

Відчуй себе космонавтом

А як бути тим, хто на роликах - як ведмідь в цирку?
А, до речі, чому саме череп став символом піратського прапора?
І чому він чорного кольору?
А що означають перехрещені кістки?
І чому «Рождера» на прапорах іноді малюють без червоної косинки?