<< вибрати розділ
Історія в особах
У цьому розділі Ви можете познайомитися з учителями, які працювали в нашій школі в різний час.
фото 31.12.2009
фото 2002 року
Трофимова Людмила Аркадіївна, учитель математики
Людмила Аркадіївна багато років працювала в нашій школі вчителем математики. Це не тільки досвідчений педагог, але і чуйний і весела людина. Вона не любить зупинятися на досягнутому, постійно дізнається щось нове для себе. Так і її учні регулярно брали участь в різних математичних конкурсах, олімпіадах і займали призові місця. Людмила Аркадіївна любить подорожувати, вона організовувала поїздки для своїх учнів в інші міста і на різні екскурсії. Багатьох учнів Людмила Аркадіївна підготувала і випустила, деякі з її учнів теж стали вчителями. З січня 2017 року Людмила Аркадіївна вийшла на пенсію. Але вдома вона не сидить, можна сказати змінила профіль роботи.
Денисова Оксана Юріївна, вчитель історії і суспільствознавства
Оксана Юріївна народилася в місті Волгограді і закінчила школу №125 в 1990 році. У той же рік влаштувалася працювати старшою піонервожатою в свою школу. Крім школи №125 працювала куратором в школі №64.
Потім влаштувалася на роботу в школу №65 вожатою, а після закінчення ВДПУ в 1996 році стала працювати вчителем історії та суспільствознавства.
За роки роботи має свідоцтв про закінчення: курсів «Керівник програм для дитячих об'єднань« Гра справа серйозна »; підвищення кваліфікації вчителів в Волгоградському державному інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників освіти (свідоцтво № Г-476), підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників освіти за програмою «Тематичний семінар. Складання кваліфікаційних іспитів на вищу категорію »(свідоцтво № 1309); семінару-тренінгу «Проектна діяльність в громадянській освіті»; користувач ПК за програмою «Іманго».
Крім цього брала участь в семінарі-тренінгу «Активні та інтерактивні методи навчання в громадянській освіті». Нагороджена листом подяки адміністрації МОУ СЗШ № 65 за підготовку лауреатів районного конкурсу «Дитячі фантазії-96», грамотою Управління освіти адміністрації Красноармійського району за творчий підхід до справи навчання і диплом призера районного конкурсу професійної майстерності «Учитель року-2004» за 2 місце.
Девіз вчителя: «Оригінальна зміст і вірність традиціям», який відображає переконання в необхідності використання і застосування сучасних технологій при збереженні кращих традицій російської школи.
Як учитель історії працює над темою «Формування уявлень про художній культурі, на уроках історії». Учитель вищої категорії, педагогічний стаж понад 20 років.
З вересня 2016 року Оксана Юріївна домогосподарка.
Зотова Олена Володимирівна, вчитель початкових класів, логопед
Олена Володимирівна працювала в нашій школі вчителем - логопедом, вона допомагала хлопцям вчитися правильно розмовляти. Вона застосовувала на своїх заняттях різні комп'ютерні посібники, розробила свої методичні матеріали. З 2012 року Олена Володимирівна стала працювати вчителем початкових класів. Олена Володимирівна постійно вдосконалювалася, вона брала участь в різних професійних конкурсах. І своїх учнів теж захоплювала різними конкурсами та творчими роботами. З вересня 2016 року Олена Володимирівна перейшла працювати в інтернат №5.
Овчинникова Жанна Равильевна, вчитель технології та образотворчого мистецтва
Жанна Равильевна випускниця цієї школи. У 1995 році почала працювати в школі №65 вчителем технології у дівчаток. Під її керівництвом дівчинки вчилися рукоділлю, вести домашнє господарство і багато іншого. З 2008 року Жанна Равильевна почала вести образотворче мистецтво. Вона брала участь в різних конкурсах і її учні неодноразово займали призові місця. Сама Жанна Равильевна брала участь в районному конкурсі "ЕОР на уроках технології" і ставала призером. З вересня 2016 Жанна Равильевна переїхала в Ворошиловський район.
Силаєва Ніна Борисівна, вчитель математики
Ніна Борисівна в нашій школі пропрацювала багато років учителем математики. Вона дуже вимогливий учитель, постійно привертала увагу хлопців до свого предмету. Ніна Борисівна в рамках тижня МІФ проводила відкриті уроки та позакласні меропріятія.Её учні регулярно брали участь в різних математичних конкурсах та займала призові місця. Вона займалася додатковою підготовкою учнів старших класів до іспитів на елективних курсах і курсах за вибором. Деякі її учні також стали вчителями. З вересня 2015 роки Ніна Борисівна пішла на пенсію.
Моїсеєва Світлана Вікторівна, вчитель фізики
Світлана Вікторівна в серпні 2012 року почала працювати в школі №65. Вона дуже енергійна, ініціативна і любляча свій предмет. Під її керівництвом учні нашої школи брали активну участь в конкурсі з фізики "Прояви себе" і домоглися хороших результатів. Під час декади МІФ вона проводила різні конференції та вікторини з фізики. Стала ініціатором підключення нашої школи до проекту "Школа цифрового століття" на сайті 1 вересня. Світлана Вікторівна була керівником гуртка ДЮП і брала участь в організації та проведенні районного конкурсу "Слава відважним!". З вересня 2014 року Світлана Вікторівна перейшла працювати в МОУ гімназії №2.
Іванова Тетяна Миколаївна, вчитель математики
Тетяна Миколаївна народилася в місті Волгограді, закінчила школу №62 у 1973 році. Один рік працювала на міськмолзавод №1, в якості робочої тарного цеху. Потім в 1974 році вступила на підготовче відділення ВГПИ раб-фак (робочий факультет). Після закінчення, в 1974 році, була зарахована студенткою математичного факультету ВГПИ. Всі роки навчання Тетяна Миколаївна була старостою 6 групи і під час навчання брала участь в сельхоз роботах, надаючи допомогу радгоспам в прибиранні помідорів. Також брала участь в ремонтних роботах по благоустрою студентського гуртожитку на Мамаєвому Кургані. Відпрацьовувала річну практику в таборах піонервожатою і на останніх курсах вихователем. За розподілом стала працювати в Перегрузненской середній школі Жовтневого району вчителем математики, фізики та астрономії. У зв'язку з народженням дитини переїхала в Красноармійський район. І там влаштувалася на роботу в школу №62 учителем математики. А в 1983 році перекладом приступила до роботи в нашій школі вчителем математики.
В даний час продовжує працювати в нашій школі. Є членом районної комісії з проведення математичних олімпіад, членом комісії з перевірки медальних робіт і головою МО математиків нашої школи.
Завжди Тетяна Миколаївна займається додатково з сильними учнями. У 1999 році Биков Єгор зайняв 3 місце в районній математичній олімпіаді серед 9-х класів. У 2003 році Антіпушін Микола також зайняв 3 місце в районній і регіональної математичних олімпіадах серед 11 класів. У 2005 році всі випускники Тетяни Миколаївни (11 Б класу) надійшли в різні вищі навчальні заклади. Тетяна Миколаївна щорічно проводить предметні місячники з математики: шкільні олімпіади, конкурси математичних газет, кросвордів, різні математичні ігри.
Нагороджена медаллю «За відмінні успіхи в галузі освіти», районними грамотами. Під час курсової підготовки нею розроблено програму курсу за вибором «Графічна грамота. Парад геометричних задач на побудову »для учнів 9 класів.
За всі роки навчання запам'яталися такими яскравими особистостями випускники - Сафонова Олена, яка закінчила ВОЛГУ і Вищі курси іноземних мов при Міністерстві
економічного розвитку і торгівлі (французька мова) з червоним диплом, зараз проживає в Москві. Також Миколаїв Олександр, який в 1996 році закінчив школу зі срібною медаллю і закінчивши медичну академію працює хірургом. «Хочеться побажати, щоб не тільки вчителі, а й учні нашої школи берегли школу. Вкладали і в навчання і в матеріальну базу особливий труд, щоб ставилися до нашої школи як до свого дому ». З вересня 2014 роки Тетяна Миколаївна пішла на пенсію, пропрацювавши в нашій школі 31 рік.
Алексєєва Надія Дмитрівна, вчитель хімії
Надія Дмитрівна народилася в місті Мурманську, закінчила середню школу №41. В Волгоград приїхала в 1976 році. Незабаром надійшла в Волгоградський політехнічний інститут і в 1983 році закінчила його за фахом "Технологія основного органічного та неорганічного синтезу". Працювала лаборанткою в СПТУ №19, там і почала свою педагогічну діяльність. У школу №65 прийшла в 1991 році. Набиралася педагогічного та професійного досвіду, працюючи разом з Герасименко Лілією Михайлівною, великий оптимісткою і просто фанаткою своєї справи, улюбленої справи - навчання і виховання дітей.
В даний час Надія Дмитрівна викладає органічну і неорганічну хімію в 8-11 класах. У травні 2005 року пройшла чергові курси підвищення кваліфікації. Завжди додатково працює з сильними учнями, готує їх до олімпіад, є результати. Випускник 2002 року Коршунов Олексій займав 1 місця в 9 і 10 класах зональної олімпіаді з хімії, і 6 і 9 місце в обласній. Тепер Олексій успішно навчається в медичній академії. Випускник 2004 року Пак Олег в 10 і 11 класах займав 1 місця в зональної олімпіаді, і 3 і 6 місце в обласній олімпіаді з хімії. А також в 10 класі 1 місце у відкритій обласній олімпіаді з хімії. Зараз Олег успішно продовжує навчання в ВОЛГУ.
Надія Дмитрівна нагороджена грамотою Адміністрації Красноармійського району м Волгограда "За бездоганний довголітню працю, творчий підхід до організації навчально-виховного процесу, забезпечення високої результативності в підготовці переможців олімпіад" (2003 рік). Також нагороджена Почесними грамотами в 2004 і 2005 роках ОУ Красноармійського району.
Спільно з учнями в позакласній роботі проводить цікаві вікторини, брейн-ринги, КВК по хімії.
Надія Дмитрівна любить займатися розведенням квітів, подорожувати, залучаючи до цього своїх учнів. Здійснює разом з ними туристичні поїздки як по області, так і по всіх регіонах Росії. Дітям дуже подобається пізнавати історію рідного краю, архітектуру міст, вивчати експозиції музеїв і картинних галерей. Вона з дітьми побувала в Москві, Санкт-Петербурзі, їздила на солоне озеро Баскунчак, відвідувала крейдяні печери, буддійський Хурум в Елісті, і православний монастир у Вільхівці. "Поїздки просто незабутні, стільки вражень. Про бурштинової кімнаті не розкажеш - це треба бачити!"
Надія Дмитрівна щорічно є членом експертної комісії з проведення районних та зональних олімпіад з хімії. Входила до складу експертного журі в міському конкурсі дослідницьких робіт старшокласників освітній установ м Волгограда "Я і Земля". З вересня 2014 року Надія Дмитрівна пішла на пенсію, пропрацювавши в нашій школі 23 роки.
Десятіркіна Ольга Вікторівна, учитель початкових класів
Ольга Вікторівна працювала в школі №65 вчителем початкових класів. Завжди позитивно налаштована, добра і ввічлива з усіма. Вона брала участь зі своїми хлопцями в усіх шкільних заходах, у підготовці концертних програм її хлопці не раз ставали ініціаторами. Її класи завжди дуже дружні і самостійні. Ольга Вікторівна багато виїжджала зі своїми учнями на екскурсії і різні заходи. Завжди її учні активно брали участь в позакласній роботі і предметних олімпіадах. З нею дуже легко спілкуватися, вона несе позитивні емоції. Ольга Вікторівна вела для хлопців різні гуртки і один з них "Театр ляльок". З вересня 2014 року Ольга Вікторівна пішла на пенсію за вислугою років.
Григорівська Ірина Олександрівна, учитель музики
Ірина Олександрівна працювала в школі №65 з 1990 року вчителем музики. Завжди весела і активна, вона брала участь в різних конкурсах зі своїми учнями. З 2008 року вела ще образотворче мистецтво, постійно організовувала різні виставки малюнків учнів, оновлювала шкільні стенди. Її учні неодноразово ставали призерами олімпіади з музики та переможцями різних вокальних конкурсів. У 2011 році вона зайняла перше місце в конкурсі методичних розробок зі своїм проектом. Щорічно Ірина Олександрівна брала участь в підготовці і проведенні всіх шкільних свят і концертів. З вересня 2012 року Ірина Олександрівна працює в школі №62.
Боярська Меланія Петрівна, вчитель російської мови та літератури
Боярська Міла Петрівна народилася в селі Петрівка Ростовської області. Дівчинка з дитинства мріяла стати вчителем. Після 7 класу закінчила педагогічне училище, а потім заочно Таганрозький пед. інститут. Перший раз вона переступила поріг Новочеркаської семирічної школи в 1954 році в якості старшої піонерської вожатою. Міла Петрівна була секретарем шкільної комсомольської організації г.Новочеркасск, керівником лекторської групи. Багато цікавих справ проводила вожата Міла з хлопцями, за що була нагороджена путівкою до Євпаторії на 24 дня.
З 30 червня 1956 року почалася педагогічна діяльність Міли Петрівни. Спочатку вона була вчителем початкових класів. В її першому класі було 47 дітлахів різних національностей. У 3 класі хлопці почали листуватися з моряками есмінця «Блискучий» в місті Севастополі, а влітку разом зі своєю вчителькою хлопці поїхали на екскурсію до морякам на есмінець. Поверталися додому хлопці радісні в безкозирках, які подарували їм моряки.
З 5 січня 1961 року доля тісно пов'язала життя Боярської М.П. з Красноармійським районом: вона працювала в школах № 60, 118, 113, 121, 117, а з 1 вересня 1983 року - в школі № 65. За цей час Боярська М.П. вивчила кілька поколінь: її випускники живуть в різних частинах нашої неосяжної батьківщини. Деякі з них домоглися багато чого в своєму житті: так, наприклад, Танцуріни Дмитро та Ірина очолюють модний будинок хутряних виробів міста Санкт-Петербурга, в якому одягаються багато знаменитостей (Едіта П'єха, Валентина Матвієнко та інші).
Протягом чотирьох років, з 1971 по 1974 рік, Боярська М.П. працювала вчителем початкових класів при Посольстві СРСР в Афганістані. За свою роботу вона нагороджена Почесною грамотою МЗС.
Боярська М.П. нагороджена медаллю «Ветеран праці», має багато грамот районного Управління освіти, міського, а також грамоту Волгоградського міської Ради народних депутатів.
За ці роки Міла Петрівна випустила сотні хлопців, серед них понад 30 медалістів (золотих і срібних). Всі її випускники підтверджують знання, отримані від улюбленої вчительки на вступних іспитах і під час навчання у ВНЗ. Випускники не забувають свою вчительку: в минулому, 2005 році, 50-річні чоловіки та жінки, колишні випускники 113 школи, запросили її на свій загальний ювілей. Щорічно в школу приходять її колишні «дівчатка і хлопчики», і у неї завжди для них є добре слово і мила усмішка.
З вересня 2012 року Міла Петрівна пішла на пенсію, пропрацювавши в сфері освіти понад 50 років.
Колесникова Валентина Олександрівна, вчитель російської мови та літератури
Валентина Олександрівна в школі №65 працювала з 1983 року. Учитель вищої кваліфікаційної категорії, кілька років була керівником методичного об'єднання вчителів російської мови та літератури. Багато її випускники стали вчителями з різних предметів. Завжди в курсі останніх літературних новин, до неї завжди можна було звернутися за допомогою або консультацією. Оптиміст за натурою, дуже весела людина. Активно брала участь разом зі своїми учнями в олімпіадах і конкурсах. З вересня 2011 року Валентина Олександрівна пішла на пенсію.
Смирнова Галина Іванівна, вчитель початкових класів
Галина Іванівна закінчила Волгоградське педагогічне училище. У МОУ СЗШ №65 працювала з 1983 року. Дуже грамотний і високо кваліфікований учитель. Її кабінет завжди повно квітів, в ньому багато дитячих виробів. Це дуже веселий, активний і працьовита людина. Зі своїми учнями Галина Іванівна активно брала участь в різних шкільних заходах, а також в районних і міських конкурсах. З 1 жовтня 2010 року пішла на пенсію за вислугою років. Зовсім недавно Галина Іванівна почала писати прекрасні вірші.
Ясмакова Людмила Леонтіївна, вчитель російської мови та літератури
Людмила Леонтіївна закінчила волгоградський державний педагогічний інститут ім. А. С. Серафимовича, філологічний факультет. Була керівником методичного об'єднання вчителів російської мови та літератури. Вона разом зі своїми учнями брала участь в різних конкурсах і олімпіадах. З вересня 2010 року Людмила Леонтіївна пішла на пенсію.
Бальбекова Наталія Петрівна, вчитель англійської мови
З січня 1984 року працює в школі №65 вчителем англійської мови. До своєї роботи ставиться творчо и з любов'ю. Щороку проводити среди учнів Акцію "Напиши листа Санта-Клаусу" як среди учнів англійської мови так и німецькому. Хлопці складають листи и разом зі своими малюнками відсілають міжнародної авіа-поштою. Всі учасники цієї Акції отримуються відповідні листи. Дітям дуже подобається. Спільно з іншими вчителями іноземних мов Наталя Петрівна проводить шкільні заходи "Кращі вірші", конкурс газет до різдва і Hello ... Також Наталія Петрівна захоплюється виготовленням різдвяних вінків і залучає до цього інших. На своїх уроках вона запалює їх на 1 хвилину, свічки плаваючі у воді, краса вінка приводять дітей в захват.
Наталя Петрівна постійно займається індивідуальною роботою з учнями. Підсумком цієї роботи стало надходження Генералової Каті в ВДПУ на іноземно-російський факультет, Зінченко Ліди в Московський інститут мистецтв, Меркулової Олени в ВДПУ іноземний факультет, Кудрявцевої Свєти в ВОЛГУ на факультет регіонознавство з англійським аспектом. І це не все ... Дочка Наталії Петрівни Бальбекова Олена поступила в ВОЛГУ на іноземний факультет. Наталя Петрівна веде активну переписку по Інтернету і освоює інформаційні технології.
З 2009 року працює в школі №55. Зараз працює в Чапурніковской школі.
Бурнос Наталія Олександрівна, учитель фізики
Наталія Олександрівна з дитинства мріяла стати геологом або журналістом. Але в ті часи в нашому місті не було таких факультетів. А запасним варіантом завжди розглядалася професія вчителя. Так Наталія Олександрівна і стала студенткою ВГПИ. Під час навчання на фізичному факультеті Наталія Олександрівна була відповідальною за політсектора, писала вірші в студентську газету, організовувала студентів для участі в мітингах, зустрічах почесних гостей. Після навчання за розподілом працювала в селі Велике пліткувати Руднянського району Волгоградської області. Школа знаходилася в трьох будівлях. У найстарішій будівлі розташовувався фізичний кабінет. Там було пічне опалення і щоб натопити приміщення, технічний персонал в 5 ранку починав розтоплювати піч. Щоб використовувати реактиви Наталії Олександрівні доводилося ставити пробірки прямо біля печі, в тих що ближче була вода, найдальші ще лід. З цих років Наталії Олександрівні запам'ятався найкращий за всю жизнь лаборант (учитель праці). Він своїми руками зробив дуже багато приладів і допомагав підтримувати їх у хорошому стані. Найбільше запам'яталися місцеві пейзажі. "Це були напрочуд гарні місця. Велике поле біло-рожевих пролісків".
З 1993 року Наталія Олександрівна працювала в школі №65 вчителем фізики і заступником директора з НВР. Велика кількість випускників Наталії Олександрівни надійшло до ВНЗ фізико-технологічного профілю (понад 40 осіб). З останніх випусків це Антіпушін Микола (МФТУ радіотехніка і кібернетика), Пак Олег (ВОЛГУ фізичний факультет), Сережкин Олександр (ВОЛГУ фізичний факультет), Трофимова Марія (ВДТУ), Болдов Олександр (ВДТУ автомобільний транспорт).
У 2005 році були надруковані дві статті Наталії Олександрівни в матеріалах конференції "Сучасне профільну освіту: актуальні проблеми та шляхи вдосконалення".
Великий поштовх для творчого зростання дала поїздка в Санкт-Петербург на семінар по "Руській школі". Це була дуже пізнавальна, змістовна і корисна конференція. Також запам'яталася поїздка в Москву на форум "Шкіл №65 міст-героїв".
З вересня 2008 року працювала в школі №115. З вересня 2010 року працює в гімназії №6.
Ілясова Інна Володимирівна, вчитель образотворчого мистецтва
Інна Борисівна після інституту працювала на заводі Петрова в технологічному відділі. Потім в проектному інституті у відділі гіпробіосінтеза. У 1991 році після декретної відпустки Інна Борисівна не змогла знайти роботу за фахом. Мама (вчитель нашої школи) запропонувала дочці роботу в школі. І в 1991 році вона прийшла до нас учителем креслення і образотворчого мистецтва. Виявилося, це доля. Перший час не могла звикнути до того, що її називають по імені та по батькові. Багато класів, робота в дві зміни. Але з часом звикла, було приємно бачити дитячі обличчя, що у них щось виходить. Зараз учитель вищої категорії. Бере активну участь в житті школи. Її виставки робіт учнів стали традиційними. Допомагає в оформленні школи. Інною Борисівною підготовлено багато переможців і призерів різних художніх виставок, як районного, так і міського і обласного масштабів. Діти люблять уроки Інни Борисівни, так як на них не буває нудно. Учитель знайомить дітей з шедеврами світового мистецтва, ремеслами народної творчості, вчить їх бачити красу навколишнього світу. Інна Борисівна привертає інформаційні технології при проведенні своїх уроків.
З вересня 2008 року працює в гімназії №6.
Симонова Єлизавета Сергіївна, директор школи і вчитель німецької мови
Єлизавета Сергіївна закінчила семирічку в селі Великі Чапурнікі. Після приїзду в Волгоград стала вчитися в школі №60. Потім в старших класах навчалася в школі №63, де окремо навчалися хлопчики і дівчатка. Хлопчики отримували професію на суднобудівному заводі, а дівчатка професії - вчитель початкових класів та вихователь дитячого садка. Так як в районі не вистачало вожатих, то до шкільних предметів додали піонерський і комсомольський справу. Вела ці предмети голова заступника секретаря райкому комсомолу Писарєва Галина. Після закінчення школи Єлизавета Сергіївна отримала посвідчення старшою піонервожатою і стала працювати в школі №60. На наступний рік вона надійшла в ВГПИ. На першому курсі вийшла заміж, перевелася в Ростовський інститут і закінчувала його з двома дітьми.
У 1970 році приступила до роботи в школі №68 вчителем німецької мови. Нагороджена значком міського відділу освіти "Молодому вчителю ентузіасту". У 1980 році школу закривають і на її базі створюють НТЦ. Учнів переводять в інші школи, а вчителі змушені шукати роботу. І Єлизавета Сергіївна прийшла в школу №62, де потрібен був учитель німецької мови. Там вона три роки була секретарем партійної організації. А в 1983 році при відкритті школи-новобудови вона разом зі своїм 7 класом перейшла в нову школу. Директором якої була Верещагіна Альбіна Андріївна. Потім в жовтні 1985 року Альбіну Андріївну призначають директором інтернату з афганськими дітьми. Виконуючим обов'язки директора призначають Кукушкіна Юрія Олександровича, який зараз є директором притулку на верхній Судноверфі. У січні 1986 року Єлизавету Сергіївну запросили в райвно і просили подумати про посаду директора. І з 14 січня 1986 року її призначають директором нашої школи, де і сьогодні працює Єлизавета Сергіївна. У 2004 році вона стала призером районного конкурсу "Лідер в освіті". У неї вищу кваліфікаційну категорію за посадою директор освітнього закладу. Єлизавета Сергіївна отримала другу вищу освіту за спеціальністю "Менеджер освітньої установи". Нагороджена значком "Відмінник освіти", медаллю "Ветеран праці".
З серпня 2008 року пішла на пенсію.
Михайличенко Людмила Михайлівна, вчитель російської мови та літератури
Людмила Михайлівна закінчила волгоградський державний педагогічний інститут ім. А. С. Серафимовича, історико-філологічний факультет. В нашій школі працювала з моменту заснування вчителем російської мови та літератури, а спочатку ще вела історію стародавнього світу. Найбільше Людмилі Михайлівні запам'яталися 80-і роки. Коли вона разом зі своїми учнями брала активну участь в піонерському русі, вони влаштовували шоу-звіти, театралізовані вистави з піснями і танцями. Тоді її клас зайняв перше місце в районному конкурсі ЮІР.
Людмила Михайлівна проводила з дітьми нетрадиційні уроки: урок-концерт за романом "Війна і мир", літературні дуелі, урок - дискусія "Батьки і діти", урок-КВК за творчістю Некрасова. Серед її випускників є і ті, хто сам став учителем. Попова Олена вчитель російської мови в гімназії №2, а потім вчитель початкових класів в школі №75. Ткаченко Оксана вчитель історії в інтернаті №9.
Хлопці 9Б класу, де вона була класним керівником, в 2006 році зайняли 2 місце в шкільному конкурсі "Дари природи". Її клас краще за всіх ставився до чергування по школі, постійно підтримував чистоту на закріпленій за ними ділянці.
Людмила Михайлівна всіляко намагалася підтримати хлопців, надати їм допомогу в досягненні певних результатів.
З вересня 2007 року пішла на пенсію.
Гавриленко Лариса Олексіївна, учитель початкових класів
Народилася в місті Волгограді, вчилася в 120 школі. У 1986 році вступила в волзьке педагогічне училище. Найбільше запам'яталася після 3 курсу піонерська практика в таборі "Казка". Її група як краща група училища їздили в Білорусію м.Мінськ.
Після закінчення училища прийшла працювати в школу №64 учителем початкових класів. Однією з перших Лариса Олексіївна працювала за програмою Занкова Л. В. Брала участь в шкільному конкурсі «Учитель року» та посіла 2 місце.
В нашу школу прийшла в 2002 році вчителем початкових класів. У 2005 році під її керівництвом 3 "Б" клас проводив свято «Похмура час, очей зачарування!», Який дуже сподобався дітям і батькам. Також клас проводив класні вечора. Особливо запам'ятався ранок, присвячений 23 лютого. На якому хлопчаки пробували себе в армійській службі: вчилися здавати рапорт, марширувати строєм, співати стройову пісню.
Лариса Олексіївна постійно займалася індивідуальною роботою як з сильними так і зі слабкими учнями.
З вересня 2007 року працює в гімназії №6.
продовження >>