Проект «Позначення тіла» Кирила Серебреннікова, виставлений в Artplay, дає можливість протягом всього одного тижня побачити актуального режисера театру і кіно, арт-директора і педагога в ще одному амплуа - фотографа. Втім, в його фотороботах видно все той же погляд режисера на навколишній світ.
Яскраві, кольорові знімки, зроблені в різних кутах світу (від Англії, Італії та Іспанії до Ісландії і Японії) - своєрідний маніфест людського буття. У кожному кадрі відчувається ненав'язливе присутність людини, особливо там, де його - людини - немає. Тому і назва виставки «Позначення тіла» - це ключ до вірного розуміння експозиції: автор фіксує не фізичну присутність людини, а метафізичне. Таким чином, і Вів'єн Вествуд, і італійські робітники, і Чулпан Хаматова на фото Серебренникова мають смисловими двійниками.
Свого часу на творчість режисера великий вплив зробив буддизм, так що медитують ченці і білосніжні стіни буддистської школи потрапили в об'єктив Серебренникова-фотографа не тільки за свою красу і фактуру. «Так вийшло, що я зустрівся з буддистами, практикуючими лінію Каг'ю, яку розвиває лама Оле Нідал, - розповідає Серебренников. - Я з'їздив кілька разів в Карма Ген, один з центрів Каг'ю в Іспанії, спілкувався з віруючими. Потім познайомився з Олександром П'ятигорський і прочитав його знамениту книжку "Введення в буддистскую філософію" ... На ряді знімків, представлених на виставці, можна побачити і Карма Ген, і Тибет ... При бажанні ці фотографії можуть дати набагато більше першого поверхневого враження від них ».