Приймальна комісія:
м.Київ, бульвар академіка Вернадського, 16 В
Тел: 450-64-90, 452-35-68 факс
Серед розмаїття вищих навчальних заведений України приватної форми власності Європейський університет - один з перших і найбільш відомих.
Протягом своєї 25-річної діяльності університет завоював вагомий авторитет серед освітянських та ділових кіл нашої держави. Європейський університет сьогодні - це сучасний багатопрофільний вищий навчальний заклад. За різними формами навчання тут проходять підготовку і перепідготовку десятки тисяч майбутніх фахівців. Випускники університету займають високі посади на багатьох перспективних підприємствах, фірмах і в організаціях як в Україні, так і за кордоном.
Європейський університет був заснований в 1991 році родиною Тимошенко. З першого дня існування університет очолює ректор - Іван Іванович Тимошенко, професор, Голова Асоціації навчальних заведений України приватної форми власності, Заслужений працівник освіти України, дійсний член Міжнародної академії авторів наукових відкриттів і винаходів, почесний професор Міжнародного університету (м.Відень) і Українсько- американського гуманітарного інституту «Вісконсінський міжнародний університет (США)
Європейський університет є одним з найбільших приватних навчальних закладів України, в якому навчається близько 20 тисяч студентів, в тому числі іноземців з 15 країн світу. Це єдиний в Україні вищий навчальний заклад, в якому створена система безперервної освіти від дитячого садка до докторантури.
В університеті функціонує Міжнародний освітньо-підготовчий центр для іноземних громадян. Університет готує молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів, магістрів за такими галузями знань: «Культура», «Право», «Економіка і підприємництво», «Менеджмент і адміністрування», «Мистецтво», «Інформатика та обчислювальна техніка», «Інформаційна безпека» , «Менеджмент безпеки підприємств».
Університет співпрацює з вищими навчальними закладами зарубіжжя. Спільно з університетами Англії, Франції, Німеччини та Іспанії брав участь в розробці програми підготовки магістрів ділового адміністрування та інформаційних технологій за грантом «Tempus / Tacis» JEP 2350-2002.
Сучасний зміст освіти, інноваційні форми у навчальному процесі із застосуванням комп'ютерних технологій і тренінгових форм дозволяють готувати фахівців європейського рівня.
При університеті функціонує аспірантура і спеціалізована Вчена Рада із захисту кандидатських дисертацій.
Перелік спеціальностей для іноземців
Факультет Найменування спеціальності Економіки і менеджменту Економіка Маркетинг Фінанси банківська справа і страхування Облік і оподаткування Менеджмент Екологія Безпеки підприємств Кібербезпека Менеджмент безпеки підприємств Юридичний Право Інформаційних систем і технологій Комп'ютерні науки Інформаційне, бібліотечне та архівна справа Інженерія програмного забезпечення Інститут шоу-бізнесу Хореографія Музичне мистецтво Бізнес- коледж Інформаційне, бібліотечне та архівна справа Економіка предприяти й Облік і оподаткування Фінанси банківська справа і страхування Менеджмент Право Екологія Інженерія програмного забезпечення
Документи, необхідні для вступу іноземців:
Для надходження в Європейський університет іноземець особисто подає в приймальну комісію заяву.
До заяви іноземець додає:
- документ (оригінал та його копію) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ;
- додаток (оригінал та його копію) до документа про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ (при наявності);
- академічну довідку, видану іноземним / українським навчальним закладом (в разі переведення або поновлення на навчання, починаючи з другого курсу, додається академічна довідка);
- оригінал і копію документа, який інформує про зміст навчальної програми з попереднього ступеня (рівня) вищої освіти, отриманих кредитах, тривалості навчання та успішності з навчальних дисциплін при вступі для отримання ступеня магістра або післядипломної освіти;
- копію паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства;
- поліс медичного страхування, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України;
- 6 фотокарток розміром 60 х 40 мм;
- копію посвідчення закордонного українця.
Документи, зазначені в пунктах 1 - 5, подаються з нотаріально завіреним перекладом на українську мову.
Документи, зазначені в пунктах 1 - 4, повинні бути засвідчені в країні їх видачі тим способом, який офіційно застосовується в цій країні для такого засвідчення, і легалізовані відповідним закордонним закладом України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.
В освітньому процесі Європейського університету введені елементи онлайн освіти.
При Міжнародному освітньому центрі Європейського університету працює Підготовче відділення.
Іноземні студенти Європейського університету мають можливість проживати в комфортабельних гуртожитках, харчуватися в кафе та їдальнях університету, займатися спортом і відпочивати.
Додаткова інформація на сайті //eu.in.ua/ua/prijmalna-komisija/