NEWSru.com :: Вдова священика Данила Сисоєва розповіла про життя з чоловіком

В інтерв'ю "МК" Юлія Сисоєва розповіла про життя з батьком Данилом

Рівне 2 місяці тому не стало священнослужителя Данила Сисоєва. його застрелили в храмі в ніч з 19 на 20 листопада.

Про те, якою людиною був убитий священик, хто передбачив йому швидку кончину, про що думав покійний в останні роки, розповіла в інтерв'ю "МК" вдова загиблого Юлія Сисоєва.

Як наголошується в публікації, з Юлією кореспонденту газети довелося зустрітися в тому самому храмі, де був убитий її чоловік. Висока молода жінка під'їхала на червоній іномарці. Зовні Юлія зовсім не схожа на матінку. Чорна стьобана куртка з хутром, пряма спідниця трохи вище коліна, модний светр, замість хустки на голові - акуратна в'язана шапочка, в руці - дорогий iPhone ...

Дівчина зі звичайної світської сім'ї, Юлія познайомилася з майбутнім чоловіком на вечірці, яку вона збирала у себе вдома. Один знайомий запропонував привести "одного хорошого хлопця". Данило Сисоєв навчався тоді в семінарії, а Юлія закінчувала фармацевтичний факультет медінституту.

Вечірка, за словами Юлії була не банальною пиятикою-гулянкою, а пристойним заходом - чаюванням. Вона щойно повернулася з Єрусалиму і збиралася показати друзям відеофільм, поділитися враженнями.

Отець Данило на неї не справив тоді ні найменшого враження. Швидше враження справила Юлія. "Він відразу перейшов в наступ, мовляв, коли зустрінемося, куди сходимо і так далі. Так поступово і зав'язалися стосунки", - розповідає вона.

Доглядав семінарист як всі молоді люди - квіти, кіно, кафе, прогулянки по Москві.

До Церкви Юлія відношення не мала. Але в 18 років хрестилася. А в 21 рік вийшла заміж за Данила - після чотиримісячного знайомства. Незабаром у них народилася дочка. З Данилом вони прожили майже 15 років. У них з'явилося троє дітей. За словами Юлії, в батька Данила її вразив вразив винятковий інтелект.

Батьки Юлії шлюб сприйняли в багнети. Вони були обурені, що її обранцем став семінарист, та ще із священицької родини! Соціально нерівний шлюб! У той час батько дівчини займався бізнесом, був керівником великої фірми. Йому було незрозуміло, чому дочка вибрала в чоловіки людини з іншого світу. Він будував певні плани на дочку, сам підшукував їй женихів. В результаті Юлії довелося бігти з рідного дому і таємно обвінчатися з нареченим.

Батьки жениха теж не перебували в захваті від вибору сина. Але те, що Юлія була віруючою, дозволило їм сприйняти цей шлюб більш лояльно. У всякому разі, так виглядало зовні. Правда батька Юлії вони так і не змогли прийняти.

Батько і мати Юлії могли спілкуватися тільки з Данилом. З його батьками вони так і не знайшли спільну мову, ніколи не спілкувалися і не спілкуються досі.

Дружині і дітям священик колись приділяв багато часу. Але в останні три роки у нього, за словами Юлії, трапився шлюб з храмом.

Отець Данило завжди був цілеспрямованою людиною. І на першому місці для нього залишалося священиче служіння, а потім вже все інше - будинок, дружина, діти. Але коли почалося будівництво приходу і храму, йому стало зовсім не до сім'ї. Він не міг суміщати одне з іншим. Його буквально розривали на частини. Він був зайнятий з раннього ранку до глибокої ночі. Забував про вихідних, про відпустку навіть мови не йшло. Крім храму він займався місіонерськими проектами, організовував біблійні заняття. Так само багато часу займала його місіонерська школа.

Відповідаючи на питання про те, чи не виникала у Юлії в ці роки думка залишити чоловіка, вона відповіла, що людські слабкості притаманні всім.

"Ми звичайні люди, а не ненормальні святенники, як багато хто думає. У нас з батьком Данилом теж були розбіжності, і в гарячці у мене виникали подібні думки. Але існує поняття" божа воля ". Віруючі люди завжди замислюються:" А зволите це Богу? "Навіть коли я думала, що все, більше не можу так жити, тут же обсмикувала себе, розуміла, що Богу така поведінка не завгодно. Доводилося терпіти. так, ми могли з чоловіком посваритися, розбігтися по кімнатах, ображатися один на одного , але в підсумку все одно йшли на примирення. Проблеми сучасних людей в егоїзмі. Л юдям простіше розлучитися, якщо вони не отримують задоволення від життя один з одним. Але ж шлюб і сім'я - це праця і самопожертва ", - розповіла вона.

Отець Данило, за словами Юлії, ніколи не був домостроевцем, під чим мається на увазі те, що дружина, покірна чоловікові, сидить удома, нікуди без його відома не виходить. Це скоріше мусульманський підхід. Хоча і мусульмани бувають різні. Насправді Домострой - віджиле явище. І в православних сім'ях - рідкість.

"Данило завжди виступав за те, щоб я працювала, самовдосконалювалася, він хотів, щоб в моєму житті були не тільки діти і каструлі. Коли я написала книгу" Записки попаді ", він щиро радів за мене. Також я довго працювала начальником відділу реклами в однією будівельній фірмі. Чоловік допомагав мені придумувати рекламні слогани, підкидав креативні ідеї. Деякі з них були реалізовані. Хоча, здавалося б, священик і реклама - несумісні речі ", - каже Юлія.

Про спільний відпочинок розповіла, що вони любили подорожувати на машині - колесили по Росії, багато їздили за кордон. Роль шофера залишалася за Юлією, а Данило виступав в якості штурмана - він відмінно орієнтувався по карті. Автомобіль він почав водити тільки останні два роки. До цього всіма автомобільними проблемами, аж до покупки машини, займалася вона сама.

Взагалі, батько Данило був далекий від побутових проблем. Так що Юлії доводилося займатися проблемами, які традиційно покладають на плечі чоловіків. Данило був людиною не від світу цього. Йому навіть було колись за собою стежити ...

Віруючі люди завжди замислюються:" А зволите це Богу?