НГЛУ ім. Добролюбова

марина

26 березня 2013 року о 20:51

Просто відмінний вуз, одні плюси.

Anonymous

11 квітня 2013 року о 19:00

Очікував набагато більшого. Від усього. Від викладачів, від якості навчання, від ставлення до студентів. Але все не виправдалося. Вчуся на бюджеті на перекладі, роблячи так, очікував, що мови будуть викладатися на рівні, що вивчу їх ще краще, ніж знав. У підсумку ми просто деградуємо. Половина знань забута, через брак практики, а викладачам відверто наплювати, що ти тупієш і забуваєш мову. Прийшов, провів пару-вільний. Буду перепоступать, так як "протирати штани" кожен день набридло. Хочеться вчитися і розвиватися, а ти навіть вдома не встигаєш вчити щось самому, так як часу немає. В результаті втомлюєшся морально, фізично, а толку ніякого. Дуб дубом. Звичайно, не всі викладачі такі, але ось на французькій кафедрі-да. Прикро. Знаю, що на англійському тімпіяке американська група класна, шкодую, що не надійшов туди.

Anonymous

11 квітня 2013 року о 19:03

А ще багато понтів, пафосу. Весь час твердять: "не забувайте, що ви-еліта, біла кістка. Ви відрізняєтеся від студентів інших вузів". А чим відрізняємося? Що ми, випустили, будемо створювати видимість діяльності? Та й з такими знаннями нас на роботу за фахом і не візьмуть.

анонім

1 липня 2013 року о 12:19

Дуже здивувалася негативних відгуків про ВНЗ. Вчуся на МО, дуже подобатися. Знання дають ЧУДОВІ. Викладання мови просто на вищому рівні. Так вчитися важко, часу не вистачає, щоб отримати за мовою, та й з інших предметів, хорошу оцінку, потрібно дуже попітніти. Кому час не вистачає на навчання, звичайно потрібно в інший ВУЗ йти і вчитися там. Часу буде дофіга, а знань нуль. Провчилася рік, жодного разу не пошкодувала, що вчуся в цьому ВУЗі, хоча і вчуся нема на бюджете.На таку освіту не шкода витрачених грошей. Ці витрати обов'язково окупляться в майбутньому. Сесія здана з однією четвіркою, інші п'ятірки, але дісталися ці оцінки не просто.Учіла день і ніч і відпрацьовувала вимова з дзеркалом. Хто здавав історії (їх кілька) знають наскільки це було складно, на халявні оцінки не розраховуйте. Препод, всі, просто відмінні, строгі і справедливі. На перездачі відправлено багато студентів, але це тільки їхня провина. Хто прийшов вчитися обов'язково отримає знання.

студентка

21 липня 2013 року в 4:26

У наступному році закінчую бакалавр лінгвістика нем.яз. і планую вступати в магістратуру в Москву (так вже склалися обставини). Провчившись три роки, можу сказати, що викладачі різні. Більшість з них відмінні висококваліфіковані педагоги, пари не пропускають (почитавши відгуки, жахнулася, що таке трапляється в деяких ВНЗ), доводиться багато зубрити, деякі викладачі шкідливі, не особливо-то церемоняться зі студентами на іспитах, якщо останні трохи забарилися. У загальному і цілому, жоден іспит халявно не пройшов. Сама будівля ВНЗ і технічна оснащеність аудиторій на 5 з плюсом!
На мій погляд, багато годин присвячено методиці викладання, психології та іншим дисциплінам. Хотілося б більше практики в мові. Моя оцінка ВУЗу - 4!

розчарування

5 серпня 2013 року в 00:34

Дуже шкода тих, хто сліпо ведеться на бренд ВНЗ, створений за радянських часів, але анітрохи не виправдовується в сьогоденні. Хочете отримати знання і вивчити мову-беріть приватні курси мови і отримуйте прикладну освіту. Звичайно, знайдуться тут люди, які будуть з піною у рота доводити шикарність цього закладу, але майже всі ці люди-платники, або бюджетники, списали ЄДІ. а отримують вони п'ятірки за іспити, подлізивая п'яту точку преподам.і не забувайте-то, над чим потіє дурень, буде нудно умному.всем добра.

Ann

19 серпня 2013 року о 10:09

Просто відмінний вуз

Що це було?

13 листопада 2013 року о 14:06

Повне розчарування в НГЛУ. Надходила з іншої області, повелася на репутацію і гучні слова. Надійшла на платне, на модну спеціальність «Зв'язки з громадськістю» та була невимовно щаслива. Але щастя швидко змінилося подивом, а потім і роздратуванням.
По-перше переважна більшість викладачів - це динозаври з кафедри філософії та соціології, які чудово знають свої предмети (тут вже що є, то є), але зовсім не бажають розвиватися самі і ділитися знаннями з досить нової теми - PR і рекламі. Коли такі динамічні, сучасні предмети як PR, реклама, маркетинг, підприємництво ведуть викладачі за 60 по книгам 90х років. Тут вже є над чим замислитися. Було лише кілька молодих і енергійних преподов, які дійсно йшли в ногу з часом і на лекції до яких набивався повний зал, але це крапля в морі.
Семінари проходили просто сміховинно: будинки в інтернеті ми знаходили відповіді до питань по семінару, а потім зачитували (!) Потрібний матеріал в аудиторії. Тобто 10 хвилин пошуку інформації будинки, прочитав в аудиторії те, що знайшов - і готово. За семінар у тебе 4 (якщо багато читав) або 5 (якщо іноді відривав очі від тексту).
Про кейсах ми навіть не чули. Зараз у всьому світі при навчанні студентів застосовують кейси (якщо не в курсі, що це - погуглити). Уже після закінчення ВНЗ я проходила співбесіду в одній великій іноземній компанії, де одним з етапів відбору було якраз рішення кейсів. Загалом, на тлі випускників Вишки і ННГУ я себе відчувала просто першокласницею. Рівень знань і підхід до вирішення кейсів там на порядок вище. І не думайте, що я якийсь лобуряка - прогульник, факультет іноземних мов я закінчила з відзнакою.
Англійська мова - це окрема історія. У нас було 2 пари в тиждень! Ви уявляєте, 2 пари англійської на тиждень в лінгвістичному вузі! Перед тим, як почати працювати в компанії, де потрібно знання мови на середньому розмовному рівні, мені довелося відвідувати курси англійської мови. Я тоді ще студенткою була з оцінкою «отл» з мови в заліковці.
Перевестися на безкоштовне місце нереально, навіть якщо бюджетник з'являється на парах раз на семестр і перебивається з трійки на трійку і з перездачі на перездачу, він все одно продовжить займати своє місце, і які б у тебе п'ятірки не стояли в заліковці, бюджету тобі не бачити .
Який підсумок: після закінчення НГЛУ є: червоний диплом (заради якого я особливо не напружуватися протягом 5 років), англійська мова на хорошому рівні, вчинений на курсах і підтягнутий на роботі. Тобто нічого: ні спеціальності, ні мови.
Якщо ви всерйоз задумалися надходити в НГЛУ, чиніть на переклад або викладання, там буде не просто. Але ви вийдете з ВНЗ з професією і пристойним мовою. Факультет іноземних мов доживає дні на залишках своєї колишньої репутації, тягне астрономічні суми за навчання, не даючи ніяких знань за сучасними предметів. При цьому вам завжди будуть говорити, що ви на голову вище випускників всіх інших ВНЗ.

Hulk

16 листопада 2013 о 18:30

Що це було пише неправду. НГЛУ- чудовий і престижного ВНЗ.

Rupa

28 листопада 2013 року в 2:27

Вступати в лінгвістичний на немовні спеціальності - не зовсім доцільно, на мою думку. І так всюди, справа не в НГЛУ. Всього лише потрібно поступати в профільні вузи.

nadi

8 грудня 2013 року о 14:09

скажіть будь ласка які предмети потрібно здавати на ЄДІ що б надійти на журфак

translator 87

10 січня 2014 року о 16:59

Навчання просто нижче плінтуса. Якщо Ви думаєте, що Вас навчать іноземним мовам в цьому, з дозволу сказати, "ВНЗ", забудьте про це. Максимум, що Ви будете вміти після випуску - це порозумітися на пальцях. Так що розраховуйте тільки на себе.
Скрізь панує цілковите байдужість на все і вся, а в першу чергу на якість освіти. Половина занять - це лекції, читаються з листа (як диктант - згадуємо 5-й клас школи, уроки російської мови). Про скасування будь-яких занять студенти дізнаються почекавши викладача хвилин так з 40.
А зараз в Ін.яз нова фішка - об'єднувати невеликі групи між собою. У підсумку, на додачу до спочатку неякісного утворення отримуємо переповнений групи.
Абсолютно те ж саме освіту можна отримати вдома з репетитором або на мовних курсах (тільки вже не отримаєте скоринки в кінці). І при всьому при цьому з Вам за таке неподобство здеруть пристойні гроші. Дуже пристойні.

Ксенія

14 січня 2014 року о 21:18

ми вчимося в НАБЕРЕЖНОЧЕЛНІНСКІЙ філії, ось там крууууто, з нас так деруть, ми гуляти не встигаємо, сидимо готуємося і вчимо. за рік майже вся група стала вільно говорити. якщо звичайно вчитися і докладати зусиль, а не вчинити і чекати, коли ти станеш розумним

Гість

30 березня 2014 року о 20:04

Вуз непоганий (принаймні був років 20 тому), але є одне "але" - абсолютно не дає РЕМЕСЛА. Просто іноземну мову (навіть самий advanced), але без можливості додатки до чого-небудь, нікому вже давно не потрібен. Потрібно РЕМЕСЛО, до якого прикладалася б чудове знання ПРОФІЛЬНОГО (інженерного, економічного чи іншого) мови, але в інязі не вчать ні першого, ні другого. Тому виходять фахівці ні про що з досить посереднім мовою в рамках тем "Погода, природа, живопис", зате з дуже великими понтами і апломбом. Без образ, але всі ці піари, політології та інше словоблуддя на ремесло ніяк не тягнуть. Випускники інституту іноземних мов періодично з'являються у нас на співбесіді. Питаєш: "Що ти вмієш?". "Я закінчив PR". "Ну а що ти вмієш щось?". І тут з'ясовується, що НІЧОГО. Перекладати толком не можуть, навчати не хочуть (або теж не можуть, тому що всі ці "погоди, природи, живопису" вже нікого не цікавлять. Профільний мову або відсутня, або все сильно по верхах на рівні загальних уявлень і переплутаних термінів).
А що стосується вартості навчання ... нагугліть, скільки беруть носії мови і порахуйте самі скільки занять з ними можна буде організувати на 120.000 рублів. Так, Ви не отримаєте диплом елітарного вузу, зате отримаєте СУЧАСНИЙ мову і масу позитивних емоцій.
Непоганий вуз з вельми туманними перспективами працевлаштування.

Автор

27 червня 2014 року о 17:20

Від НГЛУ очікував набагато більшого, отримав багато розчарувань ... Навчався на перекладі і перекладознавстві. Так, багато задають, масу всіляких вправ, часто абсолютно не пов'язаних один з одним, які потім і запитати щось не встигають на парах. Особливо нічому не вчать, тільки питати можуть (з напівзакритими очима і байдужими байдужими особами) Здавалося, що мої питання з приводу окремих нюансів в мові (артиклі, сполучуваність слів та ін.) Тільки дратували нашу англійку, в кращому випадку вона могла видавити з себе "Так говорять і все тут ..." або "цей варіант правильний, якщо до вас це не дійшло з першого разу!" Інші одногрупники, бачачи це хамство, взагалі не вирішувалися щось уточнювати або перепитувати. Все питали один в одного або самі шукали в довідниках або в інеті. Питається, а навіщо ж тоді потрібні викладачі ??? У чому їхня функція ??? Виявляється, сидіти, як пам'ятники, вислуховувати відповіді і вимальовувати оцінки в своїх зошити (найчастіше без будь-яких коментарів). Взагалі-то, той, хто чогось вчить, повинен сам майстерно володіти цим і, як доказ своєї майстерності, демонструвати це тим, кого вчить, показувати прийоми, техніку ..., чого, на жаль, не було. О-о-о-дуже не вистачало живої дискусії на мові на парах, особливо по першому іноземної мови!

Аліна

15 липня 2014 року о 16:02

Закінчила НГЛУ в 2011 році, ФЗО, освіту не перше, тому заочно. У загальному і цілому ВНЗ непоганий, напевно, але найбільше раздражало- це робота деканату! Це просто жах якийсь! По-перше, деканат нічого і ніколи не знає. Дати сесій озвучували мало не за тиждень до початку сесії, а мені ж треба було з роботи відпрошуватися і тд. У деканаті всі завжди злі, роздратовані, жодного питання задати не можна-хамство, роздратування у відповідь. Тепер, що стосується якості навчання .. Рівень заочників звичайно незначний, на жаль. З викладацького складу мало людей, які знають про що говорять, при цьому є нормальними людьми. Викладачі, які остаточно відбили тягу до навчання: Ябурова Т.В, Романова В.М., Курбакова Є.В., Гилязова А.В., Садова Н.Ф. З содраганіем згадую своє навчання в НГЛУ.

Hulk

16 серпня 2014 року о 19:11

Відмінний ВНЗ!

Даша

24 грудня 2014 року о 21:21

ВНЗ дуже хороший, не ідеальний, але особисто я точно не шкодую, що туди надійшла.
Про випускників "Зв'язків з громадськістю" і т.д. і т.п. не знаю, сама на Факультеті Англійської Мови - так ось у нас з мовами все прекрасно. Те ж саме і на перекладацькому факультеті. Викладачі дуже сильні, небайдужі, багато суворі - але зате ми дійсно отримуємо знання. Ніякого пафосу помічено не було, презирства до інших спеціальностей і ВНЗ - теж.
Туманні перспективи? А що ви очікували від гуманітарного НГЛУ? За "нетуманной" перспективою можна йти в технічні або медичні університети - і то не факт, що потім ви все життя будете успішно працювати за фахом. Гуманітарій - він і є гуманітарій, тільки я знаю випускників, які домоглися більшого, ніж чергові економісти і айтішники (не в образу сказано, просто ці професії традиційно вважаються чимось стабільним і престижним). Якщо є голова на плечах, хороші мізки, кмітливість, бажання вчитися і розвиватися - то і після іняза ви не пропадете. А якщо перерахованого вище немає, то вам допоможуть тільки зв'язку батьків, будь-яка кірка будь-якого університету тут вже буде ні до чого. З двома базовими мовами (а якщо є бажання і можливості, то в університеті є курси практично за всіма, навіть вельми рідкісних мов, можна вчити ще й ще) ви зможете працювати в різних сферах, не тільки педагогом. Головне - зрозуміти, що відразу після вузу ви не будете відразу купатися в золоті, що варто трудитися, шукати себе, а мови вам в цьому тільки допоможуть. Друга освіта, до речі, не завадить при багатьох спеціальностях, а разом з мовами це буде дуже хороша база для подальшого розвитку. Це усвідомлений вибір - факультет іноземних мов, потрібно розуміти навіщо і куди ви прийшли, а не нарікати потім на свою альма матер, яка дає всі можливості вивчити те, заради чого ви і надходили - мови.

Сторінка 1 з 3 | 1 | 2 | 3 -А чим відрізняємося?
Що ми, випустили, будемо створювати видимість діяльності?
Питаєш: "Що ти вмієш?
Quot;Ну а що ти вмієш щось?
Питається, а навіщо ж тоді потрібні викладачі ?
У чому їхня функція ?
Туманні перспективи?
А що ви очікували від гуманітарного НГЛУ?