Нові власники лазні на Куйбишева пообіцяли зберегти старі тарифи після перетворення в "Сандуни"

Один з інтер'єрів "Сандунов".

Представники уральської компанії, яка буде "парити" уральців по франшизі московських "Сандунов" , Вперше розкрили деякі подробиці реконструкції лазні на Куйбишева, а також організаційно-правові моменти, розповівши, яким чином уральська лазня стане трошки московської.

- У 2016 році ТОВ "Уральські лазні", співзасновником якого є муніципальне підприємство, підписало договір франшизи з московським ТОВ "Сандуновские лазні", - сказав виконавчий директор ТОВ "Уральські лазні" Дмитро Кулик. - Зараз ведуться проектні роботи, в результаті яких будуть визначені вартість реконструкції і зовнішній вигляд лазні, що задовольняє як вимогам власника парного бренду і технологій, так і Головархітектури, що відповідає за збереження історичного вигляду міста. Початок і глибина реконструкції будуть зрозумілі після проведення проектних робіт і узгодження фінансування.

Варто відзначити, що "Бадьорість" на Куйбишева, 42 і знаменита московська лазня на Неглинной зараз дуже сильно відрізняються по тарифам. Так, відвідування загального відділення на 3 години в "Сандунов" по першому розряду коштує 1 800 рублів, в той час як наш кореспондент побував у "Бадьорості" за 158 рублів (Правда, в Єкатеринбурзі візит обмежений двома годинами). Однак передбачається, що частина тарифів збережеться.

- В Єкатеринбурзі для певних розрядів збережеться навіть діючий сьогодні тариф, - уточнили в "Уральських лазнях". - Ми впевнені, що "Сандуни Урал" стануть справжньою окрасою і однією з головних визначних пам'яток Єкатеринбурга, місцем, куди з задоволенням будуть ходити жителі і гості міста.

- Ми впевнені, що Сандуни Урал стануть справжньою окрасою і однією з головних визначних пам'яток Єкатеринбурга, місцем, куди з задоволенням будуть ходити жителі і гості міста

А це інтер'єр "Бадьорості".

Також представники компанії розповіли, що ключовою відмінністю, яке зробить уральську баню справжніми "Сандунов", стануть фірмові печі.

- При великої місткості і свіжому повітрі в парних завдяки фірмовим печей досягається оптимальне поєднання температури та вологості. Конструкція печей - найбільший секрет "Сандунов", - відзначили в компанії.

Після консультацій з адміністрацією міста ініціатори проекту визначили найбільш підходяще будівлю для подібної реконструкції - ним виявилася лазня на вулиці Куйбишева. Вона діє з 1927 року, але при цьому не є об'єктом культурної спадщини. За 90 років експлуатації будівля сильно постаріла і вимагає капітального ремонту.

Текст: Олена Баталова
Фото: Анастасія РОВНУШКІНА / Е1.RU, "Сандуни"