У держкомітеті депутат Ілля Костунов, який відповідає за безпеку і протидію корупції заявив, що російському інтернету ...
14.01.2013 10:00
Інтернет-компанія, а зокрема і найпопулярніша пошукова система Google, нещодавно привела в дію нову можливість російськомовного голосового пошуку з персональних комп'ютерів. Родзинка в тому, що розпізнаватися буде не тільки офіційна мова, а й його розмовна версія - таку заяву зробив керівник російського представництва компанії Google, Рінат Сафін.
Починаючи з вересня 2010 року, така функція пошуку по голосу, була доступна російською мовою на iOS-смартфонах і Android. Втім, тоді функція голосового запиту, була доступна тільки англомовним користувачам, крім того, сам текст запиту повинен був бути побудований на ключових словах.
На нашому сайті Ви знайдете безліч обладнання для освітлення на вулиці . Все воно зроблено фірмами «Lival» і «Світлові Технології». Наші фахівці підберуть Вам оптимальний варіант і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Що стосується російськомовних користувачів пошукової системи Google, то вони могли набирати запити на стаціонарних комп'ютерах тільки за допомогою реальної або ж віртуальної клавіатури. Можливість задавати голосові запити розмовною російською мовою і навіть отримувати на них голосові відповіді анонсували тільки минулого тижня, під час проведення конференції Google I / O.
Щоб дати собі можливість скористатися голосовими запитами на розмовному російською мовою, на персональних машинах, потрібно оновити браузер Chrome на офіційній сторінці компанії. Крім того, є можливість для користувачів персональних комп'ютерів, користуватися голосовим пошуком, як за допомогою ключових слів, так і звичайних питань.
Сайту треба дати дозвіл на використання мікрофона вашого комп'ютера, активувати відповідну кнопочку в рядку пошуку і озвучити свій запит, для того щоб скористатися новою опцією від Google. Новою версією браузера Google Chrome 27, користувачі зможуть скористатися вже протягом наступного тижня.
Розробники послуги продумали якусь систему безпеки, вона полягає в тому, що браузер Google Chrome буде запам'ятовувати дачу дозволу на користування мікрофоном тільки тих сайтів, в яких користувачі працюють через протокол HTTPS (захищений протокол). Якщо зареєстрований користувач входить в свій аккаунт на сайті Google, то пошукова сторінка буде відкриватися саме через цей безпечний протокол.
Під час конференції, було також анонсовано, що голосову команду пошуку, можна буде запускати за допомогою команди «Okay Google». Не застосовувати клік по іконці мікрофона, щоб активувати цю функцію введення, буде доступно трошки пізніше.