Офіційний сайт університету імені А.І. Герцена

Перемога під В сероссійском конкурсі наукових робіт молоді

16 травня 2018 р у Великому залі медіацентру «Російської газети» (м.Москва) відбулася урочиста церемонія нагородження переможців і лауреатів XXI Всеросійського конкурсу наукових робіт молоді «Економічне зростання Росії», який організований Вільним економічним суспільством Росії. Звання Лауреата Конкурсу з заохочувальною премією присвоєно студентці 1 курсу магістратури інституту економіки і управління кафедри економічної теорії та економічної освіти РГПУ ім. А.І. Герцена Курганської Марії Юріївні за роботу «Впровадження гендерно-трудової проблематики в систему загальної освіти як фактор економічного зростання Росії». Науковий керівник - к.е.н., доцент кафедри економічної теорії та економічної освіти Пертая Марія Володимирівна. Також за свою роботу студентка нагороджена окремим дипломом від Видавничого дому «Економічна газета» в номінації «Економіка і духовність». Вітаємо переможців!

Інститут економіки і управління на форумі «Моя ініціатива в освіті»

Підбито підсумки всеросійського конкурсу соціально значущих студентських проектів «Моя ініціатива в освіті». Інститут економіки і управління відзначений відразу трьома грамотами: 1 місце в рамках аудиту досягнень структурних підрозділів РГПУ зайняла освітня майданчик як «Найпопулярніша», 1 місце як «Краща команда організаторів» і, нарешті, проект «Академія студентства», що реалізується нашими студентами Аліною Веденському , Анастасією Гутман та Ганною Гульбин під керівництвом асистента К.І. Булкін і доцента Т.С. Емануель зайняв 2 місце у всеросійському конкурсі з міжнародною участю!

Вітаємо переможців!

Студенти, які беруть активну участь в підготовці і проведенні Майданчики: ДарьяАлексеева, Геннадій Калиничев, Олексій Хомутинник, Вікторія Бурда, Аліна Віденська, Наталія Владимирова, Аліна Вовака, Анна Гульбин, Анастасія Гутман, Єгор Дьомкін, Дар'я Долбешкіна, Тимофій Єгоров, Олександра Петрова, Єлизавета Лузгіна, Анастасія Осипова, Катерина Ліпатова, Альбіна Нічіпуренко, Дар'я Савельєва, Анастасія Северова, Ернест-Ераст Табуцадзе, Ксенія Хріпіна, Анастасія Шоколова, Любов Яковлєва, Юлія Пепина.

У заходах форуму в якості експертів взяли участь доцент кафедри галузевої економіки і фінансів Різдвяна Надія Василівна, доцент кафедри соціального управління Семенова Анастасія Олексіївна, доценти кафедри управління освітою та кадрового менеджменту Петрова Ольга Сергіївна і Колесніков Юрій Юрійович, доценти кафедри економічної теорії та економічної освіти Пертая Марія Володимирівна і Тулупенко Юрій Георгійович, інженер кафедри управління освітою та кадрового менеджменту Воскобойник Олександр вгеньевіч, за що отримали подяку організаторів.

Перемога в міжнародному конкурсі

28 лютого 2018 року підведені підсумки VIII міжнародного конкурсу викладачів вузів «Pedagogical Discovery: University 2018», організований Видавничим центром «Русальянс Сова» в рамках інтернет проекту «Наука і освіта online». Вітаємо доцента кафедри галузевої економіки і фінансів Старобінський Надію Михайлівну і доцента кафедри економічної теорії та економічної освіти Кольцову Анну Олександрівну, що зайняли 1 місце в номінації «Економічні науки. Практичний проект »з роботою« Економічна конфліктологія: робочий зошит ». Бажаємо колегам подальших творчих успіхів! На сайті конкурсу http://u-index.ru/

ru/

Презентація нового підручника на семінарі з економіки освіти

15 лютого 2017 року в інституті економіки і управління відбувся науково-практичний семінар «Економіка освіти: проблеми і перспективи розвитку в сучасних умовах». Організатором заходу виступила кафедра економічної теорії та економічної освіти спільно з науково-дослідною лабораторією економіки освіти герценівського університету. Засідання семінару відкрив і. о. директора інституту економіки і управління, завідувач кафедри галузевої економіки і фінансів А.Я. Линьков. Він наголосив на гострій актуальність заявленої проблематики семінару. По-перше, це обумовлено необхідністю професійної оцінки процесів реформування сфери освіти. Значимість цієї галузі неухильно зростає в умовах становлення і розвитку економіки нового типу. По-друге, вкрай важливо дисемінований результати проведених наукових досліджень в освітню практику російських вузів. З доповіддю про концепцію нової дисципліни «Економічні основи освіти» - дисципліни, що реалізується в рамках базової частини модульних навчальних планів ООП бакалаврату за напрямом «Педагогічна освіта», виступила завідувач кафедри економічної теорії та економічної освіти, завідувач науково-дослідною лабораторією економіки освіти герценівського університету д .е.н. Н. В. Василенко.

В обговоренні доповіді взяли активну участь викладачі кафедри економічної теорії та економічної освіти і кафедри галузевої економіки і фінансів. Були також розглянуті результати поточної роботи кафедр з підготовки підручника та практикуму з нової дисципліни «Економічні основи освіти».

В рамках програми семінару відбулися презентація підручника Василенко Н.В., Линькова А.Я. «Економіка освіти» (М .: ИНФРА-М 2017). У підручнику представлені ключові теоретичні та прикладні проблеми економіки освіти - галузі народного господарства, відповідальної за формування і примноження людського капіталу як провідного економічного ресурсу, що забезпечує економічне зростання і перехід до економіки знань. На актуальною нормативно-правовій базі та з залученням новітніх статистичних даних (в тому числі з джерел міжнародних економічних організацій) в книзі розглянуті сучасні тенденції розвитку освітніх систем, форми організації і джерела фінансування освітньої діяльності, методи оцінки ефективності діяльності в сфері освіти. Особливу увагу приділено міжнародним аспектам функціонування освітніх організацій в умовах глобалізації. Підручник призначений для формування компетенцій, які відповідають вимогам федеральних державних освітніх стандартів вищої освіти, у студентів бакалаврату, які навчаються за напрямами підготовки «Педагогічна освіта», а також за профілями напрямків «Економіка», «Менеджмент» та «Державне і муніципальне управління», що забезпечує підготовку фахівців для організацій сфери освіти та органів управління освітою.

26.11.2015

19 листопада заступником голови СНТ інституту економіки і управління студенткою 2 курсу напряму економічну освіту Оленою Колмогорова пройшла перша освітня лекція - тренінг «Тайм-менеджмент, або як навчитися грамотно керувати часом?». Тренінг викликав жвавий інтерес серед студентів.
Одним з організаторів цього заходу та проекту є голова СНТ РГПУ ім. А.І. Герцена і СНО ІЕіУ студент 4 курсу напряму економіка Арделін Сергій.
Надалі планується продовжити лекторій, а теми вже обиратимуть самі студенти.

Надалі планується продовжити лекторій, а теми вже обиратимуть самі студенти

презентація /ui-administrator/inc/vis2/kcfinder/upload/files/Alyona_Kolmogorova_Taym-menedzhment_ili_Kak_nauchitsya_gramotno_upravlyat_vremenem.pptx

04.09.15

Вітаємо Олесю Тунік і Марію Васильєву, магістранток 2 курсу програми «Економіка і управління в сфері послуг», а також Марину Шахмометьеву і Христину Рогожину, випускниць 2015 року програми «Економіка і управління в сфері послуг», які отримали дипломи «За кращу студентську наукову роботу» VII Міжнародній студентській електронної наукової конфереції «Студентський науковий форум-2015».