LG розпочала в Росії продажі нової Bluetooth-колонки Music Flow P5. Всі можливості компактного, красивого і непогано для своєї ціни звучить пристрої вивчили Весті.Hi-tech.
Bluetooth-колонки сьогодні випускають багато виробників - від грандів, які роблять взагалі будь-яку електроніку, до зухвалих стартапів з Китаю, що випустили за всю недовгу історію свого існування три з половиною смартфона. При цьому різноманітність зашкалює - найпростіші колонки (вірніше, шіпелкі або гремелки) з AliExpress можна придбати дешевше 1000 рублів, в той час як пристрої з непростим дизайном і аудіофільских звуком можуть потягнути на півтисячі, а то і тисячу доларів.
Більшість власників мобільної електроніки - смартфонів, планшетів, ноутбуків - звичайно, хотіли б мати можливість наповнити музикою приміщення, а не тільки власні вуха, але віддавати за це задоволення великі тисячі не готові. Ще хотілося б безпроблемною настройки і роботи Bluetooth-з'єднання, презентабельного зовнішнього вигляду і запасу по гучності - а то ж можна і з планшета музику заводити.
Music Flow P5 позиціонується як рішення початкового рівня. При ціні близько 50 євро очікувати чудес в плані звучання не варто, але при цьому пристрій не повинно розчаровувати в іншому. Воно і не розчаровує. Дизайн з використанням щільного матового полікарбонату і металу сучасний і красивий, кнопки натискаються чітко, з достатнім, але не надмірною зусиллям, а підключення колонки до будь-яких джерел звуку по Bluetooth відбувається без проблем. На розумній відстані - до 5-7 метрів - між колонкою і транслює на неї музику смартфоном звук не переривається.
Колонка оснащена роз'ємом microUSB для підзарядки (заявлений час роботи від батареї - близько 15 годин, але при відтворенні на високій гучності - менше), а також лінійним входом 3,5 мм для проводового підключення. Управління організовано за допомогою чотирьохпозиційного "кільця" з кнопкою включення посередині.
Відтворенням музики через Bluetooth з мобільних пристроїв можливості Music Flow P5 не обмежуються. По-перше, колонка "дружить" з телевізорами LG, які підтримують функцію Sound Sync. Вибираємо в налаштуваннях телевізора висновок звуку на пристрій Sound Sync, на колонці одночасно натискаємо кнопки "Bluetooth" та "Відтворення / Пауза" - і звук з телевізора починає транслюватися на колонку. Правда, з моєї точки зору це має сенс, тільки якщо у вас якийсь зовсім бюджетний телевізор зі слабкими динаміками. Можливо, навіть не LG і без Sound Sync - підключити щось колонки можна і за допомогою аудіокабелю з 3,5-мм "мініджеком".
Все стає ще цікавіше, якщо у вашому розпорядженні не одна, а дві колонки Music Flow P5. Справа в тому, що вони можуть працювати в парі, створюючи більш реалістичний, ніж це можливо в межах компактного корпусу, стереоефект. Для цього, правда, доведеться зробити трохи неочевидні маніпуляції. Спочатку потрібно підключити один з динаміків до джерела звуку, як зазвичай. Після цього на ньому потрібно затиснути клавіші "Bluetooth" і "Додати гучність", а на другій колонці - "Bluetooth" і "Зменшити гучність". Після короткого звукового сигналу обидва значка Bluetooth загоряться білим - імпровізована стереосистема готова. На щастя, кожен раз проробляти процедуру подвійного сполучення не доведеться. Якщо ви використовуєте колонки з одним джерелом звуку, вони "запам'ятають", що підключення створено в режимі DualPlay, навіть після вимкнення живлення.
Тестуючи аудіо, я зазвичай заводжу пару плейлистів з Apple Music - один з естрадним джазом і інший з несоромно сучасно звучить поп-музикою . Перший дає уявлення про те, наскільки добре колонка або навушники справляється з класичним саундом, в якому багато акустичних інструментів і вокал виведений на перший план. Другий - показує, наскільки звук підійде для вечірки або тренування під нехитру ритмічну музику.
У випадку з LG Music Flow P5 до звучання другого плейлиста нарікань практично немає, а ось джазовим стандартам явно чогось не вистачає. Найбільш адекватно колонка відтворює середній діапазон, і верхню частину басового - за межами цих частот губляться багато нюансів. Але для поп-музики або хіп-хопу (вокал виконавців, які не дотягують до Елли або Льюїса, звучить досить непогано) колонка цілком підходить. До того ж, запас по гучності величезний, на максимумі сусідам мало не здасться.
Пристрій продається в столичних Інтернет-магазинах за ціною від 4 360 рублів. На жаль, в Росії привезли колонку тільки в двох версіях дизайну - чорно-сріблясту і біло-сріблясту. У промо-матеріалах до анонсу пристрою на виставці IFA у вересні минулого року варіантів оформлення було куди більше (див. Фото вище). Особливо гарні, имхо, варіанти з корпусом під дерево і чорний з червоними гратами і елементами управління. Але LG, на жаль, хтось знову переконав, що в Росії покупці консервативні і до різнобарвним гаджетам ставляться з підозрою.
Поділіться новиною: