учасник шоу «Голос» , 3 сезон, Олександр Бон розповів, хто переконав його взяти участь в проекті, яке найцікавіше пропозицію він отримав після появи на Першому каналі, і які міфи про нього вже поширилися в інтернеті.
- Пане Олександре, як ви потрапили на шоу «Голос»? Чи правда, що заявку на участь за вас подали друзі?
- Ні, це найперша неправда, яку склали про мене. Насправді мене змусила подати заявку моя дівчина. Я дуже не хотів цього робити і відмовлявся, як міг. Напевно, вся справа в моїй трохи занижену самооцінку. Але моя дівчина мене все-таки переконала заповнити анкету на сайті Першого каналу і подати заявку на участь. Вона просто сказала, що я потраплю в шоу «Голос». З її боку це був дуже сміливий вчинок. Це я сумнівався в собі, а вона в мене вірила.
- Як ви познайомилися зі своєю дівчиною, і як вона тепер відноситься до вашої участі в «Голосі»?
- Познайомилися ми з нею в одному з пітерських ресторанів: вона була офіціанткою, а я виступав в цьому закладі з групою VMetro. До того моменту Настя там пропрацювала буквально другий тиждень. В інтернеті чомусь пишуть, що моя дівчина засмутилася, коли я пройшов «сліпі» прослуховування, так як мені довелося залишитися в Москві, а їй - повернутися в Петербург. Але це все неправда. На мій участі в проекті «Голос» Настя ставиться позитивно. Вона дуже рада за мене, адже сама і була ініціатором цього. Ми з нею разом вже три роки, і вона, як ніхто інший, знає, як ми йшли до цього і що нам довелося подолати. Зараз Настя працює медсестрою: займається онкохворими.
- Пане Олександре, ви адже родом з Мурманська. Розкажіть, як зважилися переїхати в Санкт-Петербург?
- У Мурманську я працював у багатьох місцях, займався музикою і викладав. У мене там теж був так званий наставник, який одного разу сказав, що мені вже нічого робити в Мурманську і пора рухатися далі. Незабаром мені запропонували роботу в Петербурзі на дуже хорошому місці. Але тоді йшов 2009 рік, була криза, так що поки я їхав, людини, який мене покликав, звільнили. Проте я залишився в Петербурзі.
- І стали там вуличним музикантом ...
- Я просто познайомився з вуличними музикантами, і це був лише певний етап в моєму житті. Було класно: я отримував багато емоцій. Наша група мала назву VMetro. Ми більше виступали навіть не на вулицях, а в вагонах поїздів в метро.
- У Мурманську ви ж теж виступали в складі місцевої групи?
- Так, вона називалася «Роджер». Це була моя найперша група, яку мені допоміг створити мій батько. Він дав мені 15 тисяч рублів, і ми купили з рук якісь незрозумілі інструменти. Починали грати буквально в підвалах. Потім група розрослася, і в Мурманську ми встали на ноги.
- Як часто бачитеся зараз з батьками?
- Я дуже часто їжджу в Мурманськ, так що ми навіть не встигаємо один по одному скучити. Обов'язково їжджу до рідного міста раз у два-три місяці, а іноді навіть частіше. Правда, коли в наступний раз вийде, не знаю. Може бути, в січні знову поїду до батьків. Але все залежить від того, як складеться моя подальша доля на проекті «Голос».
- А збираєтеся переїжджати в Москву після «Голосу» або залишитеся в Петербурзі?
- Думаю, що доля мене все-таки покличе в Москву. Цікавих пропозицій після моєї появи в шоу «Голос» надходить багато. Так що сподіваюся, що Москва скоро стане моїм будинком. Було одне особливо цікава пропозиція: мені подзвонили організатори мюзиклу «Моцарт» і сказали, що французькі продюсери побачили мій виступ в рамках «сліпих» прослуховувань на «Голосі» - їх зацікавив мій французький і вокал. А я все життя мріяв взяти участь в мюзиклі! Але в даний момент для мене на першому місці участь в шоу «Голос». До кінця цього року я більше ніде не працюю і не беру участі ні в яких інших проектах ні за які гроші.
- Пане Олександре, на «сліпих» прослуховуваннях ви дійсно виступили дуже яскраво: заспівали французькою дещо незвичну пісню для чоловіка пісню Je S uis M alade. Чому ви вибрали саме цю композицію?
- Вона мене давно «переслідувала». Взагалі спочатку її співав Серж Лама, так що це цілком чоловіча пісня. Крім того, ця композиція мені дуже близька по духу, і я з нею йду по життю з 2010 року. По-французьки я не кажу - знаю тільки основні правила вимови. А співаю ще й по-італійськи, і на іспанському, і англійською. Найоригінальніша мій виступ був на івриті. Дуже гарна мова!
- Чому ви вирішили піти в команду Діми Білана , Адже до вас повернулася ще й Пелагея ?
- Ще до того, як вийти на сцену, я вирішив, що піду до того, хто перший до мене повернеться.
- Як ви спрацювалися з Дімою Біланом? Який досвід ви отримали в його команді?
- У кожному турі я здобуваю якісь нові знання, у мене стає все більше досвіду. Черговий етап на проекті - додатковий параграф в моєму житті. Наприклад, коли мені треба було виступати в дуетах, я дуже хвилювався. Тоді подзвонив Діма і сказав, що мені варто працювати по-новому, шукати інший підхід. В той момент я дав йому обіцянку, що вийду на сцену не як людина, яка бере участь в конкурсі, а як виконавець, якого запросили виступити на якомусь концерті. Загалом, я вирішив співати так, як душа того вимагає.
- А як ви спрацювалися на етапі дуелей зі своїм суперником Давидом Мгеладзе ? Чи продовжуєте спілкування зараз?
- На жаль, я і Давид Мгеладзе ніяк не зійшлися, тому що ми - два різні світи. Зараз, звичайно, спілкуємося, листуємося. А чи не спрацювалися ми в першу чергу через те, що у нас був мовний бар'єр. Давид не міг зрозуміти правильно все мої слова. Він знає російську, але дуже поверхово. Через це у нас було велике непорозуміння. Так що під час дуету він був у своїй енергетиці, а я в своїй.
- А з ким подружилися на шоу «Голос» і за кого вболіваєте?
- Подружився я практично з усіма. Звичайно, я вболіваю за своїх, за «білановскіх». Але віддаю перевагу Ксана Сергієнко і Єгору Сесареву . Єгору, природно, з чоловічої солідарності.
- Чого від вас чекати далі? В якому стилі ви будете виступати?
- Я можу співати в абсолютно різних стилях - від «Калинки-малинки» до Prodigy. А в плані вибору пісні на проекті «Голос» все-таки я довіряю наставнику, тому що вважаю, що даний мій відрізок життя - це як навчання в інституті довжиною в чотири місяці. Що мій наставник дасть, як він мене побачить, як він мене хоче розкрити, то я і буду робити.
- Коли потрапили на «Голос», ви розраховували на перемогу?
- Зізнаюся, я взагалі ні на що не розраховував. І зараз мені самому страшно усвідомлювати, що я потрапив в прямі ефіри.
- Чула, що перед своїм виступом в «нокаути» ви вже готували прощальну промову, але в підсумку залишилися в проекті. Чому ви так не впевнені в собі?
- Це і правда так. Взагалі, в кожному етапі я думав, що це кінець. Коли ми виступали дуетом з Мгеладзе, я хвилювався через те, що не подбав заздалегідь про прощальній промові. І прямо на сцені вигадував, що буду говорити. У третьому етапі, хоча я був уже спокійніше, але теж забув підготувати прощальні слова заздалегідь. Тепер я буду вчитися на своїх помилках: до наступного етапу все-таки подумаю про прощальній промові.
- Пане Олександре, шоу «Голос» завершиться якраз напередодні Нового року. Вже думали, як будете святкувати?
- Про це я поки не думаю. Взагалі можу просто лягти спати в новорічну ніч. Раніше, коли жив в Мурманську, для мене це свято мало більше значення, особливо в дитинстві, коли батьки дарували величезні подарунки з різними шоколадними наборами. Зараз у мене вже настало свято. І він відбувається кожен день. «Голос» для мене - це найбільший Новий рік!
Другий чвертьфінал шоу «Голос» сьогодні о 21:30 на Першому каналі.
Розмовляла Олена Смирнова
Пане Олександре, як ви потрапили на шоу «Голос»?Чи правда, що заявку на участь за вас подали друзі?
Як ви познайомилися зі своєю дівчиною, і як вона тепер відноситься до вашої участі в «Голосі»?
Розкажіть, як зважилися переїхати в Санкт-Петербург?
У Мурманську ви ж теж виступали в складі місцевої групи?
Як часто бачитеся зараз з батьками?
А збираєтеся переїжджати в Москву після «Голосу» або залишитеся в Петербурзі?
Чому ви вибрали саме цю композицію?
Як ви спрацювалися з Дімою Біланом?
Який досвід ви отримали в його команді?