- Брати участь в олімпіаді для вступників до магістратури федеральних вузів
- Брати участь в олімпіаді Open Doors: Russian Scholarship Project »
- Старт «заочного етапу» Олімпіади «Технологічне підприємництво»
Олімпіада для вступників до магістратури федеральних вузів
Офіційний сайт олімпіади
Основні цілі Олімпіади:
стимулювання навчально-пізнавальної та науково-дослідницької діяльності учнів,
розвиток творчих здібностей у молоді,
створення необхідних умов для підтримки учнів, орієнтованих на продовження академічної кар'єри.
Олімпіада є відкритою. У ній можуть брати участь навчаються за напрямами підготовки бакалаврату, специалітети і випускники вузів з різних регіонів Російської Федерації, завершальні або завершили навчання за програмами підготовки бакалаврів і спеціалістів, магістратури.
Результати переможців та призерів Олімпіади враховуються у відповідність з правилами прийому при вступі до федеральні університети на напрям і програму магістерської підготовки, відповідні напрямку Олімпіади. Скористатися цим правом переможці та призери можуть в період приймальної кампанії року їх участі в Олімпіаді.
Учасники дистанційних турів Олімпіади отримують сертифікати із зазначенням набраних балів.
Олімпіада проводиться в два етапи: перший етап - дистанційний (з 7 по 27 лютого 2018 роки), другий - очний на майданчиках федеральних університетів (з 7 березня по 7 квітня 2018 року). Реєстрація відкрита з 11 січня по 27 лютого 2018 року.
Положення про олімпіаду
Брати участь в олімпіаді для вступників до магістратури федеральних вузів
Міжнародна олімпіада для абітурієнтів магістратури Open Doors: Russian Scholarship Project
Офіційний сайт олімпіади
У Росії стартувала перша Міжнародна олімпіада для абітурієнтів магістратури Open Doors: Russian Scholarship Project. Студенти з усієї планети можуть достроково вступити і безкоштовно продовжити свою освіту на магістерських програмах в одному з кращих вузів країни і світу. Олімпіада проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки Російської Федерації і Росспівробітництва.
Взяти участь в олімпіаді може громадянин будь-якої країни, крім РФ, а також співвітчизник, який постійно проживає за кордоном, має диплом бакалавра або закінчує навчання за програмами бакалаврату в 2018 році.
Олімпіада проходить за наступним великим профілями: Математика, Фізика, Інформатика, Економіка. БФУ імені І. Канта виступає в якості співорганізатора олімпіади за профілем «Математика». Але вибрати наш університет для продовження навчання в магістратурі має можливість переможець будь-якого профілю!
Перемога в олімпіаді дозволяє талановитим студентам із зарубіжних країн вступити до магістратури російських університетів без вступних випробувань і вчитися абсолютно безкоштовно (за рахунок коштів бюджету РФ). Для переможців та призерів олімпіади діє система "одного вікна": абітурієнт може вибрати будь-який з 500 університетів Росії, включаючи 21 ведучий університет - учасник Проекту 5-100. Навчання за обраною програмою магістратури може бути англійською або російською мовою. Олімпіада проходить повністю дистанційно, в два етапи: конкурс портфоліо і виконання олімпіадних завдань.
Відбірковий етап: конкурс портфоліо, з 1 по 30 грудня 2017 року. До участі у відбірковому турі допускаються всі бажаючі! Завантаження портфоліо доступна з 1 грудня.
Заключний етап: онлайн-тестування, з 25 січня 2018 по 5 лютого 2018 року. Беруть участь ті, хто пройшов відбірковий конкурс.
Брати участь в олімпіаді Open Doors: Russian Scholarship Project »
Олімпіада з «Технологічному підприємництва»
Офіційний сайт
БФУ ім. І. Канта приєднався до числа співорганізаторів міждисциплінарної багатопрофільної олімпіади «Технологічне підприємництво», яка проходить за підтримки Асоціації інноваційних регіонів Росії ( АІРР ), Корпорації МСП спільно з вузами країни. Учасниками олімпіади можуть стати школярі Росії 8-11 класів - все, кому цікаво інженерне творчість, в чиїх планах створювати проривні інноваційні проекти, піднімати економіку країни. Кращі 16 університетів в 14 регіонах Росії чекають своїх переможців.
Старт «заочного етапу» Олімпіади «Технологічне підприємництво»
Переможцям і призерам міждисциплінарної багатопрофільної олімпіади «Технологічне підприємництво» при вступі до БФУ ім. І. Канта на напрямки / спеціальності:
06.05.01 Біоінженерія та біоінформатика;
06.03.01 Біологія;
09.03.02 Інформаційні системи і технології;
11.03.02 Інфокомунікаційні технології та системи зв'язку;
01.03.02 Прикладна математика та інформатика
нараховується 3 бали в якості індивідуальних досягнень. Бали, нараховані за індивідуальні досягнення, включаються в суму конкурсних балів.
1 вересня стартувала реєстрація на «заочний етап» Олімпіади
Олімпіада включає в себе п'ять профілів: «Нові технології», «Прикладні біотехнології», «Інформаційні технології», «Авіатехнологія» і «Ресурсозберігаючі технології», в кожен з яких будуть включені економічні завдання. Олімпіада не прив'язана до конкретного предмету зі шкільної програми. На думку організаторів, це допоможе сформувати у старшокласників метапредметние компетенції, а також буде сприяти розвитку творчих здібностей та інтересу до науково-дослідницької діяльності.
Заочний етап олімпіади проходить з 13 листопада по 17 грудня 2017 року.
В цьому етапі школярі можуть виконувати завдання дистанційно і взяти участь відразу в кількох напрямках, а потім завантажити відповіді в особистий кабінет через інтернет. Щоб оцінити свої сили, вже зараз можна ознайомитися з прикладами завдань минулого року на єдиному сайті Олімпіади. Переможці та призери «заочного» етапу зможуть вибрати будь-яке місто / регіон, щоб приїхати і пройти «очний». За підсумками буде складено єдиний рейтинг, в результаті якого визначаться кращі з кращих.
Міждисциплінарна багатопрофільна олімпіада «Технологічне підприємництво» проводиться вдруге. У минулому році в ній взяли участь 3000 чоловік, багато з них змогли вступити в провідні вузи країни, в яких і сьогодні вони продовжують реалізовувати свої новаторські ідеї.
Олімпіада «Майбутнє з нами»
Офіційний сайт
«Майбутнє з нами» - найбільша регіональна олімпіада школярів. Головний організатор - БФУ ім. І. Канта.
Завдання олімпіади - допомогти талановитим школярам проявити свої сили, визначитися з вибором майбутньої професійної спеціалізації, зрозуміти, яких зусиль треба докласти для якісної підготовки до продовження навчання в якості студента.
Учасником Олімпіади «Майбутнє з нами» може стати будь-який школяр 7 - 11 класу, можна вибрати будь-яку з трьох дисциплін (російська мова, література, історія) або спробувати свої сили відразу у всіх.
Олімпіада школярів «Майбутнє з нами» по предмету «Література» увійшла до федерального Перелік олімпіад школярів на 2017-2018 навчальний рік (Наказ Міністерства освіти та науки України № 866 від 30.08.2017 року "Про затвердження Переліку олімпіад школярів і їх рівнів на 2017/18 навчальний рік »).
Переможцям і призерам олімпіад школярів «Майбутнє з нами» по літературі протягом 4 років, що настають за роком проведення відповідної олімпіади, надаються такі особливі права при прийомі на навчання за програмами бакалаврату та програмами специалітети за спеціальностями і (або) напрямами підготовки, відповідним профілем олімпіади школярів (якщо за результатами ЄДІ з літератури набрали не менше 75 балів):
1) прийом без вступних випробувань на навчання за напрямом підготовки бакалаврів, відповідним профілем олімпіади школярів, в БФУ ім. І. Канта цей напрямок 45.03.01 Філологія;
2) бути прирівняними до осіб, які набрали максимальну кількість балів ЄДІ з загальноосвітнього предмета ЛІТЕРАТУРА, відповідним профілем олімпіади школярів (далі - право на 100 балів) при вступі на напрями підготовки бакалаврів: 45.03.02 Лінгвістика, 42.03.02 Журналістика, 51.03.03 Соціально культурна діяльність
Переможцям і призерам олімпіади "Майбутнє з нами" (з предметів, відповідних предметів вступних випробувань за конкретною програмою бакалаврату / специалітети) нараховується 3 бали в якості індивідуальних досягнень. Бали, нараховані за індивідуальні досягнення, включаються в суму конкурсних балів вступників.
Іншим учасникам олімпіади "Майбутнє з нами" (з предметів, відповідних предметів вступних випробувань за конкретною програмою бакалаврату / специалітети) нараховується 1 бал в якості індивідуальних досягнень. Бали, нараховані за індивідуальні досягнення, включаються в суму конкурсних балів вступників.
Конкурс шкільних ЗМІ "медіакраїни"
Переможцям конкурсу шкільних ЗМІ "медіакраїни" в номінації «Краща газета» (при вступі на напрям 42.03.02 «Журналістика» (рівень бакалаврату) нараховується 3 бали.
Учасникам конкурсу шкільних ЗМІ "медіакраїни" (під час вступу на напрям 42.03.02 «Журналістика» (рівень бакалаврату) нараховується 1 бал.
Олімпіада школярів «Граніт науки»
Профіль:
природничі науки (математика, фізика)
Олімпіада включена в Перелік Російських олімпіад школярів на 2018-2019 навчальний рік під номером 45.
Переможці та призери заключного туру олімпіади за профілем «Природничі науки» мають право на вступ за пільгами, встановленими Міністерством науки і вищої освіти Російської Федерації на навчання за спеціальностями та напрямками підготовки бакалаврату, відповідним профілем предмета олімпіади.
Відбірковий тур олімпіади пройде в дистанційній формі в період з 01 грудня 2018 року по 18 лютого 2019 року.
Заключний тур олімпіади відбудеться 24 березня 2019.
Для участі в заключному турі олімпіади, необхідно пройти реєстрацію на сторінці http://ogn.spmi.ru/ і виконати завдання відбіркового туру.
Профіль: хімія, інформатика.
Відбірковий тур олімпіади пройде в дистанційній формі в період з 01 грудня 2018 року по 18 лютого 2019 року.
Заключний тур олімпіади відбудеться 23 березня 2019.
Для участі в олімпіаді, необхідно пройти реєстрацію на сторінці http://ogn.spmi.ru/ і виконати завдання відбіркового туру.