Орігамі по-російськи

  1. Біг з бар'єрами
  2. Гроші - це папір
  3. Монетизація на експорт

Біг з бар'єрами

Кожному росіянинові щось заважає. Круглий рік і всякий день, в режимі 24 х 7 - перешкоди працюють у нас як аптека. Сверблять, як теща з анекдоту, ниють, як голодний немовля, кусають, як совість Раскольникова. Але для боротьби з ними, проте ж, у нас є спеціально навчені депутати. І думки до них приходять іноді навіть правильні, і навіть дії робляться в потрібному, так скажемо, векторі. А довести до розуму - знову ж щось заважає. А як же інакше: депутати теж люди і, як не дивно, теж росіяни. А кожному росіянину ... ну, ви зрозуміли.

Ось, наприклад, знаменита депутат Ірина Ярова, ледь (чи що?) Покінчив з тероризмом, знайшла нову гідну себе мету - горезвісні "адміністративні бар'єри". Її законопроект про боротьбу з паперовою тяганиною був внесений до Держдуми 21 вересня, про що повідомляється на думському сайті. І що ж відразу кидається в очі, товариші? Ну, крім краси пані Яровий, звичайно ... А то, що законопроект обіцяє нам з вами небувалу досі халяву.

Ось дивіться: приходьте ви, між іншим, в який-небудь паспортний стіл або там багатофункціональний центр. Отримати документ, прописку, довідку - що завгодно. А для цього, як відомо, треба ще самому принести в МФЦ купу довідок. Правильно? А якщо щось не приніс, тебе розгортають. І вдруге так само, і в третій, і так далі. Ось Ярова пропонує: якщо чогось не вистачає вже на другому заході, а тобі цього приносити не говорили, - так чорт з ним, і не понесеш, не треба! "Державну послугу" тобі все одно нададуть, а забудькуватого працівника МФЦ нагородять стягненням. Ну не чудово чи що ?!

Воістину, чудово. Тобто, умовно і грубо кажучи, можна буде отримати прописку без "віннеки", пільгу без обґрунтування, реєстрацію власності без довідки про угоду і так далі. Мрія! Тільки нагадує це більше не зняття бар'єрів, а підривання держмашини до чортової матері. Що, нагадаємо, заборонено тим же самим антитерористичних "пакетом Яровий" ... Загалом, є думка, що в прийдешньому хаосі тільки додасться бар'єрів. Ну, і наостанок: як вам пасаж з пояснювальної записки про те, що новий закон дозволить "виключити пряме антикорупційне вплив"? Значить, виходить, він дозволить включити "пряме корупційне"?

Гроші - це папір

Женевська прокуратура теж стурбована справами паперовими, пише Lenta.ru 19 вересня. Але справа зовсім не в канцелярщину, а в розслідуванні на велику суму грошей. Швейцарські поліцейські намагаються розібратися в походженні 100 тисяч євро, які ... засмітили унітази в двох ресторанах. Це сталося ще кілька місяців тому, а до цього між закладами громадського харчування та банківським сховищем знайшли купюри по 500 євро. Схоже, поліція пішла по ним, як по хлібним крихтам ... "На сьогодні відомо, що дві іспанки викидали гроші в туалети. Прокурор також з'ясовує походження грошей ", - повідомив представник правоохоронців. Зауважте: допитливих європейців цікавить тільки походження грошей. Якщо, мовляв, вони потрапили до дівчат законним шляхом, то ніяких проблем, тільки за усунення засмічень заплатите. Тоді як наших поліцейських це напевно цікавило б в останню чергу. Головне ж питання очевидна: НАВІЩО? !!

На перший погляд, очевидна і відповідь: іспанки обікрали швейцарське сховище, але видобуток їм довелося з якоїсь причини скинути. І так, смітячи купюрами, вони добігли до ватерклозетів. Але, по-перше, про таке пограбування тут же розтрубили б на весь світ, і акції Швейцарії як найнадійнішою кубушки неодмінно б впали. А по-друге, між знахідками на вулиці і в туалетах пройшло кілька днів. Ми б не дотерпіли, а ви? Так що залишається єдиний варіант: дві іспанки приїхали з купою євро на шопінг, але не врахували того, що в Швейцарії досі використовують старий добрий франк. І, зневірившись, втопили, так би мовити, своє горе. А що, хіба в Іспанії не буває "блондинок"?

Монетизація на експорт

Ми можемо піти ще далі і припустити, що євро ті були несправжні. Справа в тому, що в нашій рідній Читі заробив перший цех з виробництва туалетного паперу. Про це 22 вересня повідомляє "Забайкальський робітник". Причому заробив цех в колонії суворого режиму і може видавати до 600 тисяч рулонів в місяць. Але в Забайкаллі стільки ув'язнених, слава богу, немає. Строго кажучи, там населення лише близько мільйона. І у великої частини грошей на їжу не вистачає, не те що на папір ... (Див. Репортажі "Солідарності" про забайкальських вчителів , Наприклад.) Значить, що? Значить, треба поставляти "ТУАЛЕТКА" на волю. У сенсі, на експорт. А намалювати на ній можна що завгодно - хоч євро, хоч портрет начальника. Але раз в колонії суворого режиму з начальником жартувати небезпечно, залишається одна надія - на довірливих європейців.

А нам-то що? Аби думські законопроекти не почали виходити в рулонах ...

И що?
І що ж відразу кидається в очі, товариші?
Правильно?
Ну не чудово чи що ?
Ну, і наостанок: як вам пасаж з пояснювальної записки про те, що новий закон дозволить "виключити пряме антикорупційне вплив"?
Значить, виходить, він дозволить включити "пряме корупційне"?
Головне ж питання очевидна: НАВІЩО?
Ми б не дотерпіли, а ви?
А що, хіба в Іспанії не буває "блондинок"?
Значить, що?