- Реєстрація особистого кабінету
- Вхід в особистий кабінет
- Можливості особистого кабінету
- Контакти та технічна підтримка
«Перше вересня» - одне з найбільших вітчизняних видавництв навчально-методичної літератури та періодики. Видавничий дім займається випуском щомісячної газети для вчителів, популярного освітнього журналу з усіх предметів шкільної програми. До періодичним виданням додаються диски з відеоуроками, презентаціями, аудіокнигами і т.д.
ВД «Первое сентября» неодноразово визнавався кращим видавцем підручників і методичних матеріалів. На базі видавничого дому був створений Педагогічний Університет.
Офіційний веб-портал «Першого вересня» - справжнє джерело корисної інформації для вчителів, директорів шкіл, учнів та їх батьків. На сайті викладено величезну кількість безкоштовного контенту - відеолекцій, методичок, навчальних програм. Нещодавно користувачам стали доступні і особисті кабінети, що дозволяють відвідувати уроки та лекції в режимі онлайн, брати участь в вебінарах, купувати підручники за зниженими цінами. Для вчителів особистий кабінет 1 вересня - можливість постійного підвищення своєї кваліфікації.
1сентября.рф - видавничий будинок перший вересня
Реєстрація особистого кабінету
Завести індивідуальний аккаунт на освітньому порталі 1сентября.рф може кожен користувач. Реєстрація досить проста:
- в правому кутку головної сторінки сайту знаходимо плашку «Особистий кабінет», натискаємо по ній;
- у вікні знаходяться поля «користувач» і «пароль», але поки нам необхідна посилання «Реєстрація нового користувача», розташована під клавішею «Увійти»;
- після натискання на посилання, відкривається сторінка реєстрації, на якій необхідно заповнити поля «Прізвище», «Ім'я», «По батькові», «Стать», «Дата народження», «Електронна адреса» і «Контактний телефон». На телефон і e-mail система буде відправляти інформаційні зведення про нові пропозиції «Першого вересня»;
- ставимо галочку поруч з фразою про прийняття правил сайту і прямуванні федеральному законодавству;
- тиснемо клавішу «Зареєструватися».
Приблизно через хвилину на електронну скриньку користувача прийде посилання для підтвердження створення особистого облікового запису 1 вересня. Лист може перебувати як в папці «Вхідні», так і в «Спам».
Пройшовши по міститься в листі посиланню, користувач отримує ще одне послання, на цей раз - з логіном і паролем від особистого кабінету.
Вхід в особистий кабінет
Після реєстрації на порталі «Першого вересня» юзер отримує повний доступ до особистої сторінці. Увійти на неї можна за допомогою плашки «Особистий кабінет». У відповідні поля вводимо логін і пароль, і через пару секунд користувач отримує доступ до всіх можливостей ЛК.
Для того, щоб позбутися від необхідності постійно вводити реєстраційні дані, можна поставити позначку в спеціальному полі «Запам'ятати мене». Налаштування облікового запису можна зробити в розділі «Керування сторінкою», посилання на який знаходиться трохи нижче основного меню.
Вхід в особистий кабінет Первое сентября
Якщо користувач втратив доступ до ЛК 1 вересня, слід скористатися плашкою «Відновити пароль» на сторінці авторизації. Для відновлення доступу потрібно адреса реєстраційного e-mail: на нього система надішле новий код.
Можливості особистого кабінету
Портал «1 + вересня" - це величезне сховище інформації, надзвичайно корисною для педагогів. Видавничий дім займається реалізацією унікальних проектів в освітній сфері: це вебінари, створення бази електронних підручників, курси підвищення кваліфікації для вчителів з Москви і регіонів, видання сучасних методичних посібників і т.д. Кожен володар особистого кабінету отримує прямий доступ до всіх цих інформаційних багатств.
Серед ключових можливостей ЛК також значаться:
- можливість онлайнової підписки на всі видання «Першого вересня»;
- електронний помічник по створенню вчительського портфоліо;
- доступ до сховища книг і періодичних видань, випущених ВД з моменту його заснування;
- участь в роботі Школи цифрового століття;
- доступ до лекцій і занять Педагогічного університету;
- подача заявок на участь в будь-яких освітніх ініціативах «Першого вересня»;
- участь в різних шкільних і вузівських заходах по всій Росії.
Особистий кабінет 1 вересня відрізняється інтуїтивно розуміється інтерфейсом, що робить його надзвичайно зручним у використанні. Наприклад, Педагогічний університет Видавничого дому розташований в розділі «Портфоліо». Саме в цій вкладці викладач знайде курси дистанційного навчання та зможе подати заяву на участь в освітньому процесі.
На цій же сторінці розташований конструктор викладацьких портфоліо, які можна використовувати при пошуку роботи і для презентацій.
Унікальний проект «Першого вересня» - Школа цифрового століття. Подати заявку на участь в проекті можна за допомогою особистого кабінету. Школа розширить знання вчителя у педагогічній та психологічній сферах. На сторінці «Газети і журнали» можна передплатити видання «Першого вересня», отримати доступ до електронних архівів Видавничого дому.
Портал «1 + вересня" не можна назвати сайтом, добре захищеним від хакерських атак. У зв'язку з цим користувачам особистого кабінету потрібно дотримуватися наступних правил роботи з сервісом:
- Після реєстрації пароль рекомендується змінити. Зробити це можна прямо в персональному акаунті, використовуючи кнопку «Профіль». Найкращим кодом вважається буквено-цифрова комбінація, яка містить, крім іншого, великі літери. Пароль потрібно ретельно зберігати.
- Здійснивши перший захід у особистий кабінет, можна провести індивідуальні настройки аккаунта. Користувач може вказати, яку саме інформацію або повідомлення він хоче отримувати.
- Купуючи на сайті платні підписки або методичні посібники, вчителю доводиться вказувати банківську інформацію. Видавничий дім «1 + вересня" рекомендує користувачам застосовувати додаткову ідентифікацію, а при заході на сайт з чужого комп'ютера, включати в браузері режим «Інкогніто». Після кожного сеансу на порталі слід натискати клавішу «Вийти».
- Якщо персональний аккаунт більше не потрібен користувачу, можна видалити його, відправивши відповідну заяву клієнтської службі. Зв'язок з співробітниками сайту здійснюється через сервіс «Зворотній зв'язок», посилання на який знаходиться під ПІБ користувача.
Контакти та технічна підтримка
При виникненні питань, які користувач не може вирішити самостійно, можна звернутися в техпідтримку. Користувачеві доведеться ввести своє ім'я, контакти (електронна пошта, телефон), місце проживання, вказати цікавить проект ( «Вебінари», «Педагогічний університет», «Школа цифрового століття» і т.д.). У спеціальному полі можна описати суть виниклої проблеми і поставити питання.
Ви можете поділитися або зберегти статтю для себе:
Коментарів поки немає, але ви можете написати свою думку або поставити запитання.