Пацієнти онкогематологічного центру в Примор'ї зможуть навчатися дистанційно

Перша інклюзивна школа в рамках федерального проекту «УчімЗнаем» відкрилася в Примор'ї. Інноваційний клас почне роботу в стінах крайової дитячої клінічної лікарні №1 з початку нового навчального року.

Як розповіли в крайовому департаменті освіти і науки, головне завдання проекту - створення повноцінної загальноосвітньої середовища для школярів, які змушені довго перебувати в стаціонарі. Тепер діти зможуть продовжувати отримувати знання в комфортних умовах з використанням найсучасніших дистанційних технологій.

У церемонії відкриття незвичайної школи взяли участь віце-губернатори Примор'я - Павло Серебряков та Ірина Мануйлова. Заступник глави регіону за освітнім блоку також провела для пацієнтів відділення відкритий урок.

«Це унікальний проект. Він побудований на індивідуальному підході до кожної дитини, що дуже важливо для цих дітей », - зазначила вона.

Він побудований на індивідуальному підході до кожної дитини, що дуже важливо для цих дітей », - зазначила вона

В рамках проекту «УчімЗнаем» загальноосвітня школа в стаціонарі дитячої крайової клінічної лікарні №1 буде функціонувати як філія гімназії №2 Владивостока. Хлопці, що знаходяться на лікуванні, зможуть займатися за основними і додатковими загальноосвітніми програмами. Для цього на базі лікарні підготовлений клас місткістю до восьми чоловік.

Як зазначила головний лікар крайової дитячої лікарні №1 Надія Горелик, створення освітньої інноваційної майданчика в клініці - це прорив.

«Тепер у хлопців, які тривалий час перебувають на лікуванні, є можливість вчитися, творити, спілкуватися - повністю бути в соціумі», - зазначила вона.

Компанія «Самсунг», як партнер проекту, поставила в лікарню необхідне обладнання. Це інтерактивна дошка, ноутбуки, освітні комп'ютерні програми останніх версій.

Це інтерактивна дошка, ноутбуки, освітні комп'ютерні програми останніх версій

«Важливий і життєво необхідний проект для наших хлопців. Ми дуже раді, що його реалізація стала можливою. Хочемо подякувати директору національного науково-практичного центру дитячої гематології, онкології та імунології Дмитру Рогачова, доктору медичних наук, професору Олександру Румянцеву, за чийого безпосередньої участі це стало можливим », - зазначила завідуюча дитячим онкогематологічним центром Людмила Минкина.

Хочемо подякувати директору національного науково-практичного центру дитячої гематології, онкології та імунології Дмитру Рогачова, доктору медичних наук, професору Олександру Румянцеву, за чийого безпосередньої участі це стало можливим », - зазначила завідуюча дитячим онкогематологічним центром Людмила Минкина

Віце-губернатор Павло Серебряков не виключив можливість того, що в майбутньому такі інноваційні проекти можуть бути реалізовані і в інших лікувальних установах Примор'я.

«Досвід з відкриття в стаціонарі інноваційного класу можна використовувати і в інших дитячих лікарнях краю. Наприклад, в дитячій травматології тисячекоечной лікарні, де діти також проходять тривале лікування », - зазначив заступник глави регіону.

Нагадаємо, на зустрічі 4 липня в Кремлі Президент Росії Володимир Путін і глава Примор'я Андрій Тарасенко обговорили пріоритетні напрямки соціально-економічного розвитку регіону. За словами керівника краю, одна з найважливіших завдань - робота з підвищення якості охорони здоров'я.

Ксенія Гусенцова, [email protected]

фото автора