Петербург побачили очима веб-камер

  1. Знаменитий фонтан "Самсон" вже тиждень можна спостерігати у вікно веб-камери. До сих пір...

Знаменитий фонтан "Самсон" вже тиждень можна спостерігати у вікно веб-камери. До сих пір онлайн-відеотрансляції в Петербурзі влаштовували в основному будівельники на своїх об'єктах.

З початку червня Державний музей-заповідник "Петергоф" запустив цілодобову онлайн-відеотрансляцію Великого каскаду . За перший тиждень роботи веб-камери нею скористалося понад 3 тис. Унікальних користувачів, які зробили 6,5 тис. Переглядів.

Як повідомив Андрій Гук, генеральний директор ТОВ "Оббитий", провайдера ГМЗ "Петергоф", в проект вкладено понад 1,2 млн рублів, з яких левова частка припала на прокладку по парку оптоволоконної мережі. Ідея веб-камери належить телережисер Володимиру Максимову, автору "Музичного рингу" і "телемарафон". Він зараз живе на Кіпрі і дуже сумує за Петергофу. "Тепер він просто щасливий і прямо-таки підсів на нашого" Самсона ", - сміється генеральний директор" Петергофа "Олена Кальницька.

До сих пір музеї Петербурга не використовували онлайн-відео для просування своїх вічних цінностей. У Російському музеї і Ермітажі запевнили, що таких проектів у них немає і не передбачається. На думку музейників, для веб-камери потрібен якийсь процес, а з ним у шедеврів живопису, скульптури і архітектури якраз проблеми.

Статистика, втім, показує, що динаміка для онлайн-глядачів не головне. У рейтингу популярності вебкамер, за даними сайту webcams.ru, петербурзькі "вікна" регулярно входять в першу десятку. Так, вид Середнього ін. В. О. займає шосте місце за кількістю переглядів (35 тис.), А вид Адміралтейського пр. Зі шматочком Двірцевій пл. - дев'яте.

Петербург побачили очима веб-камер

Інші камери, що демонструють міст через річку Миття на Невському пр. І кілька перехресть в центрі, красотами архітектури в повній мірі насолодитися не дозволяють. Може бути, тому вони і загубилися в хвості рейтингу.

Але ж не виключено, що веб-трансляція Ісаакіївського собору або Спаса на Крові користувалася б не меншим попитом у завсідників Мережі. І навіть, можливо, позмагатися б за перше-друге-третє місця в рейтингу, потіснивши з них українське місто Буковель (49 тис. Переглядів), онлайн-проект "Лоліта одна вдома" (45 тис. Переглядів) і Червону площу Москви (44 тис. переглядів).

Поки ж веб-камери активно використовуються тільки будівельниками для заспокоєння пайовиків - демонструють хід будівництва об'єктів.

Правда, найпопулярнішим з таких будівельних "вікон контролю" є веб-камера над будмайданчиком "Охта Центру" , Що працює як раз без відома забудовника.

Виділіть фрагмент з текстом помилки і натисніть Ctrl + Enter