Один з найвідповідальніших і важливих кроків, які Вам належить зробити при підготовці до весілля - це подача заяви в ЗАГС. Цю хвилюючу для всіх майбутніх молодят процедуру умовно можна розділити на три етапи.
Етап 1. Для початку Вам потрібно визначитися з датою.
При виборі дня реєстрації Вам необхідно враховувати не тільки побажання один одного, а й думка рідних і близьких, яких Ви плануєте запросити на своє торжество. Найчастіше при вирішенні даного питання суперечки виникають з двох причин: у разі, якщо Ви або хтось із гостей дотримуються православних традицій, а дата реєстрації Вашого шлюбу доводиться на один з православних постів, а також, в разі якщо Ви або Ваш улюблений ( кохана) віддаєте перевагу якогось певного часу року. Тому, якщо Вам відомо, що серед запрошених є люди, що дотримують православні пости, буде доречним враховувати цю обставину при плануванні дня весілля.
Традиційно вважається, що весільний сезон починається в квітні і закінчується в жовтні. Але це умовні терміни. Звичайно, весілля можна відмінно відсвяткувати і взимку і ранньою весною. Все залежить від Ваших бажань і можливостей.
У кожної пори року свої особливості в проведенні весілля, які бажано враховувати. наприклад, зимову весілля супроводжує особлива атмосфера. Гряде чи тільки настав новий рік, а це значить у всіх піднесений настрій і в серці кожного живе очікування дива.
Звичайно, від багатьох атрибутів весілля, які прекрасно підходить для літа, Ви, швидше за все, змушені будете відмовитися - від прогулянки по мосту закоханих в легкому платті з глибоким декольте і в туфлях на шпильках, від круїзу по річці або торжества на відкритому повітрі. Але натомість у Вашому розпорядженні - зимовий пейзаж, який при правильному підході може прикрасити і помітно виділити Ваше весілля серед інших.
У нареченої з'явиться можливість, а з огляду на погоду навіть необхідність, придбати і покрасуватися в карколомної білій шубці. Так, і варіантів урізноманітнити стала стандартною прогулянку після реєстрації в РАГСі помітно більше, ніж влітку. наприклад:
- можна замість поїздки по мостам влаштувати вечірку на ковзанці. Гості з рум'яними щоками на ковзанах, грає запальна або романтична музика, горять ліхтарі, тут же пригощають гарячими млинцями і глінтвейном. А після катка гості, переодягнувшись у вечірні туалети, із задоволенням відправляться на банкет.
- можна заздалегідь побудувати фортецю зі снігу і нехай наречений замість викупу рятує наречену з ув'язнення.
- можна влаштувати катання на снігоходах, санках з гірок, гру в сніжки - варіантів розважити гостей величезна кількість!
На якій би день Ви не запланували реєстрацію шлюбу, пам'ятайте, що зробити так, щоб день Вашого весілля запам'ятався всім і назавжди можливо в будь-який час року!
Етап 2. Коли з датою визначся, пора визначатися з РАГСом.
На сьогодні Ви можете вибирати з двох РАГСів Тюмені - ЗАГС Тюменського району або Палац одруження - незалежно від місць Ваших реєстраційних даних та проживання. Звісно ж необхідним при виборі місця одруження звернути увагу на наступні моменти:
- наскільки зручно буде Вам добиратися до РАГСу;
- розміри парковки;
- кількість людей, яке вміщує зал для церемонії;
Слід зазначити, що описані два етапи розділені умовно. Часто буває, що через величезну кількість бажаючих розписатися, вибір РАГСу залежить від дати або навпаки - коли в обраному Вами РАГСі немає вільного часу в бажаний день, доведеться вибирати іншу дату. Тому, щоб уникнути подібних непорозумінь, запланувати день весілля краще заздалегідь.
Етап 3.
Відповідно до чинного на сьогодні законодавства РФ, державна реєстрація шлюбу проводиться після закінчення місяця з дня подання відповідної заяви. У виняткових випадках, керівник відділу РАЦС може дозволити укладання шлюбу до закінчення місяця, а також може збільшити цей термін, але не більше ніж на місяць.
Однак як уже зазначалося вище, через велику кількість бажаючих стати молодятами, РАГСи практикують так звану попередню запис. Цей запис не є офіційною подачею заяви, тому в цей день ніякі документи не будуть потрібні. У книзі попереднім записом Ви виберете дату і час, після чого Вам видадуть запрошення, в якому буде вказана дата, коли необхідно з'явитися для подачі офіційної заяви на реєстрацію шлюбу.
В день подачі заяви на реєстрацію шлюбу при собі необхідно мати такі документи:
- паспорта;
- квитанцію про сплату держмита;
- для молодят повторно-документи, що свідчать про припинення попереднього шлюбу (свідоцтво про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть)
АДРЕСА ЗАГС У Тюмені
Палац одруження (ЗАГС)
Адреса: м Тюмень, вул. Малигіна, д. 85
телефони:
+7 (3452) 68-36-07
+7 (3452) 68-36-08
+7 (3452) 68-36-09
Режим роботи:
Вівторок :, середу 08.00-18.30 (без перерви)
Четвер, п'ятниця 08.00-17.30 (перерва з 13.00-14.00)
Субота: 9.00-16.30 (перерва 13.00-14.00)
Понеділок, Неділя: вихідний
ЗАГС Тюменського району
Адреса: м Тюмень, вулиця Хохрякова, 10/2 / Кірова, 16
телефони:
+7 (3452) 45-26-08
+7 (3452) 45-26-09
Режим роботи:
Пн-Пт 09.00-17.00 (перерва з 13.00-14.00)
Субота: 09.00-16.00 (перерва з 13.00-14.00)
Неділя вихідний