Покарання за водіння в нетверезому вигляді (штраф, відповідальність). Час виведення алкоголю з організму.

  1. Таблиця часу виведення алкоголю з організму
  2. Яка мінімальна доза, дозволена законодавством?
  3. Покарання за водіння в нетверезому вигляді (штраф, відповідальність)

Все, що потрібно знати про алкоголь законослухняному громадянину   Алкоголь нерідко є причиною багатьох неприємних наслідків для людини, і мова тут йде не тільки про власне здоров'я, а й про безпеку оточуючих Все, що потрібно знати про алкоголь законослухняному громадянину

Алкоголь нерідко є причиною багатьох неприємних наслідків для людини, і мова тут йде не тільки про власне здоров'я, а й про безпеку оточуючих. Для тих, хто вжив певну дозу спиртного, існує ряд обмежень, дотримуючись яких можна уникнути наслідків.

Час виведення алкоголю з організму.

Швидкість виведення спиртного з організму людини залежить від різних чинників: статі, ваги, а також стажу. У залежних людей толерантність до спиртного значно вище, і доза, відповідно, теж збільшується, тому проходження тесту на вміст в крові спиртного буде відрізнятися від середнього. При визначенні швидкості виведення використовується співвідношення літражу спожитого етанолу і часу пройшов з моменту випивання. Так, в середньому цей показник становить 10 грам за 1 годину. Але дана цифра може змінюватися від кількості випитого. Якщо враховувати масу тіла, то розрахунки проводяться в співвідношенні 100-125 м етанолу на 1 кг ваги.

Процес очищення триває досить довго, так як спиртне проходить тривалий шлях засвоєння і виведення. Через шлунок і тонкий кишечник алкоголь потрапляє в кровоносну систему. 95% його засвоюється печінкою і нейтралізується, але частина поширюється по тілу, потрапляючи при цьому в мозок. Тут відбуваються процеси розриву зв'язків між нейронами, що пояснює нестабільний стан організму в період сп'яніння. І це може призвести до цілого ряду небезпечних для життя ситуацій.

Таблиця часу виведення алкоголю з організму

* У таблиці вказані приблизні дані для людини з нормальним рівнем здоров'я, що не бере лікарські препарати і не має обмежень до керування транспортними засобами за станом здоров'я.

Яка мінімальна доза, дозволена законодавством?

Для того щоб знизити ризики смертності внаслідок алкогольного сп'яніння, в Росії прийняли допустиму норму спиртного в 0.2 проміле. Якщо показник перевищує 0.5 - це вже легке сп'яніння, 3 - важке, а 5 проміле - вже не сумісна з життям дозування. При ряді захворювань фонове вміст алкоголю в крові також не перевищує 0.2 проміле. Але існує ряд препаратів, які збільшують показник. Тому в умовах прийому даних препаратів не рекомендується сідати за кермо, щоб уникнути конфліктів з представниками ГИБДД. При нормі допускається випити:

- 200 г. сухого вина;

- 50 г. коньяку;

- 500 г. пива.

Дана дозування актуальна для чоловіків вагою в 80 кг. Хоча в ідеалі перед майбутньою поїздкою не варто ризикувати і вживати спиртне зовсім.

Покарання за водіння в нетверезому вигляді (штраф, відповідальність)

Водіння в нетверезому вигляді - порушення супроводжується серйозними адміністративними санкціями. Мінімальна сума штрафу становить 30 000 рублів, а максимальна - 50 000 руб. Також у водіїв конфіскуються права на 1.5-2 року, а при повторному правопорушенні - на 3 роки. Правда таке накозаніе було дійсно до 30 червня 2015 року, а ось вже з 1 липня покарання кардинально змінилося. Згідно з нововведеннями з 1 липня 2015 року водіїв сіли за кермо в нетверезому вигляді, чекає позбавлення прав строком від 1,5 до 2 років і штраф в розмірі 30 000 рублів, а ось вже якщо водій попався повторно за таке ж порушення, то його чекає вже кримінальна відповідальність, а точніше позбавлення волі строком на 2 роки, далі позбавлення права керування транспортними засобами на строк до 3 років та сума штрафу до 300 000 рублів. Але є ще одне «АЛЕ»: якщо п'яний водій накоїв "справ", то термін позбавлення волі збільшиться в залежності від тяжкості пригоди, і може скласти до 9 років.

Не забувайте, законотворці не стоять на місці. У Держдуму неодноразово вносилися законопроекти щодо посилення покарання за використання ТЗ в нетверезому вигляді. Одним з таких проектів було і залишається посилення запобіжних заходів аж до кримінальної відповідальності, що і сталося 1 липня 2015 року, закон вже набув чинності.

Статистика наслідків алкогольного сп'яніння жахає. Тільки в 2013 році загинуло понад 20 тис. Осіб, постраждало - понад 235 тис., Зафіксовано понад 190 тис. Аварій, що сталися з вини нетверезого водія. Щоб не збільшувати цю статистику, досить просто дотримуватися нескладних правил. А найголовніше правило - Чи не пити за кермом !!!

{jcomments on}

Читайте також:


Яка мінімальна доза, дозволена законодавством?