Портрет на пам'ятник художником, гравірування вручну

  1. Різниця в способах нанесення портрета на пам'ятник
  2. Портрети при сонячній погоді
  3. Портрети в дощову погоду

По закінченню виготовлення пам'ятника виконується його художнє оформлення - завершальний процес, який варто назвати самим найважливішим, адже від нього залежить зовнішній вигляд всієї гранітної композиції

По закінченню виготовлення пам'ятника виконується його художнє оформлення - завершальний процес, який варто назвати самим найважливішим, адже від нього залежить зовнішній вигляд всієї гранітної композиції. Клієнт отримує якісний або не дуже якісний портрет в залежності від того, який варіант нанесення портрета на камінь він вибере. А варіантів є всього 2: гравірування на верстаті під комп'ютерним управлінням і гравірування вручну (старий перевірений дідівський спосіб). І знаєте, технології то розвиваються, але щоб сказати, що надійність і якість портретів з цим розвитком було краще вже ніяк не можна.

Своїм клієнтам ми пропонуємо зупинитися на ручний гравірування портрета і буків на гранітній плиті, оскільки цей спосіб має ряд переваг:
1) яскравість і контрастність портрета;
2) максимальна різкість і точність руки художника;
3) художник б'є портрет глибше, тижні голка на верстаті;
4) кращу якість гравіювання завдяки кращій глибині пробиття;
5) довголіття, надійність, вічність портрета, вибитого вручну художником.

Наш художник має вищу художню освіту. У 2002-му році вона закінчила Головинське вище училище нерудних технологій за фахом "Розпилювач каменю (оброблення каменю) - шліфувальник-полірувальник виробів з природних гранітів". На той час це був найкращий на Україні навчальних закладів, де профільованого настільки вузьке спрямування освіти - каменеобробка.

Але талант художника, який вона розвивала з самого дитинства, все-таки не дав зупинитися в граніті науки тільки одного навчального закладу. У 2003 році, вже маючи за плечима одну спеціальність і досвід роботи з каменем, талановита дівчина вступила в Косівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва від Львівської національної академії мистецтв , Зі стін якого вийшла випускницею з дипломом фахівця з декоративно-прикладному, образотворчому мистецтву і дизайну.

Уже навіть під час навчання художниця володіла навичками гравірування портретів на камені на високому рівні, а практика, яку вона отримувала на каменеобробних майстерень всього за кілька років піднесли її вміння до незаперечного професіоналізму!

Близько 20-и років вона займається художнім оформленням пам'ятників, а роботи нашої художниці заслужили велике визнання за кордоном.

В КІНЦІ ЦІЄЇ СТАТТІ ВИ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЦЕС гравірування портретів НА ПАМ'ЯТНИК (не без лестощів скажімо) справжнього Майстра в цій справі!

Різниця в способах нанесення портрета на пам'ятник

Давайте порівняємо портрет, вибитий художником вручну (дивимося закруглений пам'ятник праворуч на фото нижче) і портрет на верстаті під управлінням комп'ютера (пам'ятник з хвилею, розташований на фото зліва). Так як верстат пробиває дуже дрібно в камінь, в будь-яку трохи вологу погоду, портрет, вибитий комп'ютером зливається з поліруванням арки. Ручний же портрет видно навіть під час дощу!

Портрети при сонячній погоді

Портрети при сонячній погоді


Портрети в дощову погоду

Портрети в дощову погоду

Ну і природно варто звернути увагу, що комп'ютерний портрет людини виглядає як ніби зроблений в одній площині, тобто на ньому не проглядаються зморшки, майже немає півтіней на обличчі. На ручному ж портреті виведено все до дрібниць: півтіні, все зморшки, чіткі очі і Т.п.. З якого б боку пам'ятника Ви не дивилися, вам буде здаватися, що людина, чий портрет вигравіруваний, дивиться саме на Вас.

Фото процесу гравірування портретів художником вручну