- Портативний сонячне зарядний пристрій 30000 мАч з двома USB-портами
- Сонячний Power Bank 30000 міліампер-годин для кемпінгу
В останні кілька років світовий ринок був буквально затоплений різними новинками мікроелектроніки і засобів комунікації. Черговий iPhon, не встигнувши вступити в широкий продаж, вже оголошується морально застарілим, і анонсується швидкий початок випуску наступної моделі. Аналогічна історія відбувається і з численними моделями iPad, плеєрами, фото- і відеокамерами, GPS-навігаторами та іншими, іншими, іншими гаджетами. І якщо відносно недавно на людину з мобільним телефоном дивилися з часткою здивування, то зараз здивування, швидше за все, викликає людина без мобільного телефону.
Купуючи чергову електронну новинку, щасливі власники її несподівано для себе стикаються з проблемою. Ці надсучасні гаджети в більшості своїй мають властивість розряджатися швидше, ніж їх побратими більш ранніх моделей.
Це обумовлюється тим, що одночасно з удосконаленням елементної бази вдосконалюється і програмне забезпечення, функціональне навантаження на процесор зростає, часом підключаються досить енергоємні додатки, пристрої. А акумулятори у нових моделей ті ж, що і у попередніх.
Тому частенько буває, що, не перевіряючи рівень заряду акумулятора, і не заряджаючи його, власник гаджета виявляється в ситуації, коли раптово переривається телефонна розмова, диктофон припиняє запис, фото- і відеокамера відмовляються працювати: розрядився акумулятор.
В офісі або вдома ця ситуація не критична: підключити зарядний пристрій до електричної розетки не проблема. А якщо це сталося на вулиці? Або в лісі, на риболовлі, у поході? Гаджет перетворюється в непотрібну річ. Точніше може перетворитися, якщо у власника цього гаджета не опиниться з собою автономного зарядного пристрою - Power Banks.
Ці компактні зарядні пристрої - незамінна річ в будь-яких ситуаціях. Розрядився на вулиці мобільний телефон - підключається Power Bank і можна продовжувати перервану розмову. Всі такі зарядні пристрої по своєму виконанню діляться на умовно автономні і повністю автономні. Умовно автономні пристрої потрібно спочатку зарядити від електричної розетки, після чого цей Power Bank, в залежності від ємності свого внутрішнього акумулятора, може забезпечити кілька зарядок гаджета. Після цього його потрібно заряджати знову.
Повністю автономні Power Banks - це зарядні пристрої на сонячних батареях. Перед початком експлуатації рекомендується провести зарядку внутрішнього акумулятора цих пристроїв від електричної мережі. Надалі, у міру витрачання заряду акумулятора, його підзарядка проводиться від сонячної батареї. Чим більше ємність внутрішнього акумулятора зарядного пристрою, тим більша кількість гаджетів він може зарядити з однієї зарядки внутрішнього акумулятора.
Фірми-виробники випускають Power Banks різної ємності - від 1000 до 100000 міліампер-годин. Велику популярність придбали Power Banks на 10000 і 50000 міліампер-годин. Але, як показали відгуки споживачів, є необхідність у випуску зарядних пристроїв з проміжним значенням ємності. І тоді був розроблений і випущений Power Bank 30000 mah на сонячних батареях. Це пристрій дуже вдало поповнило собою модельний ряд гелієвих зарядних пристроїв.
Портативний сонячне зарядний пристрій 30000 мАч з двома USB-портами
Це портативний зарядний пристрій на гелієвих батареях призначений для мобільного зарядки різних гаджетів. Заряджати від цього зарядника можна практично все USB-сумісні гаджети, такі, як iPhone, iPade, фото- і відеокамери, МР3 / МР4-плеєри, GPS-навігатори та багато інших. Куплене новий пристрій слід спочатку повністю зарядити від електричної мережі. Чотири світлодіодні індикатори покажуть ступінь зарядки внутрішнього літій-іонного полімерного акумулятора. Кожен світлодіод відповідає 25% заряду. Два палаючих світлодіода свідчать про 50% заряді акумулятора, три - 75%. При повному заряді акумулятора загоряються всі чотири світлодіода.
Лицьова панель Power Banks
Після того, як внутрішній акумулятор буде повністю заряджений, стає можливим підключення до пристрою для зарядки різних гаджетів. Сонячні батареї, працюючи навіть при розсіяному освітленні, дозволяють виробляти одночасно як зарядку внутрішнього акумулятора, так і зарядку підключеного гаджета.
Для підключення гаджетів до Power Bank в комплекті поставки є кабель з перехідником на три лінії з різними роз'ємами (Iphone 4 / 4S, Nokia головний, мікро-USB, міні-USB), що дозволяє підключати різнотипні пристрої. Для одночасного підключення другого гаджета для зарядки необхідно використовувати кабель цього пристрою.
Power Bank 30000 мАч з з'єднувальним кабелем. Колірна гамма корпусів
Вхідна напруга для зарядки внутрішнього акумулятора - п'ять вольт. Час повного заряду від електричної мережі вісім-дев'ять годин. Високоефективна сонячна панель на базі полікристалічного кремнію виробляє потужність 1.5 вата, що забезпечує швидку підзарядку внутрішнього акумулятора, а при необхідності і одночасну зарядку гаджета.
Перший вихід забезпечує зарядку гаджетів напругою п'ять вольт при струмі, що дорівнює одному амперу. На другому виході при такій же напрузі п'ять вольт заряд гаджета проводиться струмом в 2.1 ампера. Внутрішній акумулятор ємністю 30000 міліампер-годин зберігає заряд тривалий час, без скільки-небудь помітних витоків. На торцевій панелі крім вхідних і вихідних роз'ємів і індикаторів заряду акумулятора є кнопка включення / виключення пристрою і надпотужний світлодіод ліхтарика.
Розміри Power Banks - 131х78х15 міліметрів. Вага - 230 грамів.
Вартість - 900 рублів.
Сонячний Power Bank 30000 міліампер-годин для кемпінгу
Розробники цього мобільного зарядного пристрою спочатку припускали, що воно буде використовуватися в основному в кемпінгах. Тому в назві приладу і акцентували увагу потенційних покупців саме на цьому моменті. Хоча, як це зазвичай буває, прилад знайшов собі застосування в самих різних сферах. Його невеликі габарити і мала вага цілком дозволяють покласти його в рюкзак, в дамську сумочку, барсетку.
Power Bank 30000 міліампер-годин
І він тоді в будь-яку хвилину зможе виручити, якщо раптом виявиться, що у мобільного телефону, або у планшета, або у якогось іншого гаджета розрядився акумулятор. Цей зарядник універсальний і підходить для всіх USB-гаджетів. Як і всі подібні пристрої, перед початком експлуатації внутрішній акумулятор повинен бути заряджений від зовнішньої електричної мережі. Подальша зарядка літій-іонного акумулятора ємністю в 30000 міліампер-годин проводиться від високоефективної сонячної батареї, виконаної на базі полікристалічного кремнію.
Лицьова і тильна сторони приладу
Power Bank має вбудований інтелектуальний чіп, який забезпечує захист від перевантаження, від неприпустимого розряду, від перезарядження, від короткого замикання, від витоку. Акумулятор можна заряджати від мережі, від комп'ютера, від сонячної батареї. Весь прилад укладений в ударостійкий, пилевлагонепроніцаемий корпус і може без проблем витримати занурення в воду на глибину до одного метра. Крім того, прилад забезпечений потужним ліхтариком з шістьма світлодіодами, який включається подвійним натисканням на кнопку управління. У комплект поставки також входять кабель з USB-роз'ємами, альпіністський карабін для зовнішнього кріплення, ремінець.
Комплект поставки Power Bank 30000 міліампер-годин
Для заряду гаджетів є два USB-виходу. Перший вихід видає струм 2100 міліампер при напрузі в п'ять вольт, другий вихід при цьому ж напрузі видає ток 1000 міліампер. Вхідна напруга - п'ять вольт. Час первинної заряджання, це не -превишает 8-10 годин. Акумулятор розрахований на 1000 циклів заряду. Power Bank дозволяє проводити одночасну зарядку двох гаджетів.
Габаритні розміри приладу (ДхШхВ) складають 135х70х15 міліметрів.
Вага - 300 грамів.
Вартість приладу - 2400 рублів
Модельний ряд зарядних пристроїв на сонячних батареях постійно розширюється. Збільшується ємність акумуляторів, і ось уже в продажу з'явилися компактні Power Banks на гелієвих батареях з абсолютно фантастичною ємністю в 100000, 300000, 500000 і навіть 600000 міліампер-годин.
А якщо це сталося на вулиці?Або в лісі, на риболовлі, у поході?