Працівники кримського держрадіо заявляють про цензуру

ДТРК «Крим» не сподобалася програма про протести проти мовного закону

Про це радіо Свобода повідомив автор програми, журналістка Алла Петрова. За її словами, в знак протесту вона написала заяву про звільнення.

Алла Петрова повідомила, що їй висунули формальні претензії: спочатку про відсутність затвердженого сценарію програми і про погану якість звуку з виступів на мітингу, і в політичній ангажованості, і «агресивності».

Журналістка сказала, що її заява про звільнення з ДТРК «Крим» стала «емоційною реакцією на цензуру і тиск», з яким вона зіштовхнулася на роботі останнім часом.

Виконуючий обов'язки генерального директора ДТРК «Крим» Степан Гулеватий повідомив, що має намір "особисто розібратися в конфліктній ситуації» і заяву Алли Петрової не підписав.

Також на початку червня керівництво Державної телерадіокомпанії «Крим» зняло з телеефіру випуск новин «Хаберлер», яку готує кримськотатарська редакція каналу. Як стверджували журналісти цієї редакції, підставою для зняття програми стала відсутність у ній повідомлень про Президента України.

7 липня Сімферополі пройшла заборонена судом акція кримської громадськості, під час якої її учасники ухвалили і передали до Постійного представництва Президента України в Криму звернення, в якому закликали спікера українського парламенту Володимира Литвина не підписувати закон про засади мовної державної політики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter