Прейскурант платних медичних послуг

  1. КОНТАКТИ:
  2. ПОРЯДОК ТА УМОВИ НАДАЮТЬСЯ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ
  3. ЗНИЖКИ НА ПЛАТНІ ПОСЛУГИ
  4. Умови отримання податкового вирахування на лікування.

Платні медичні послуги в ГБУЗ «МКЛ № 29 ДЗМ» можуть надаватися в повному обсязі стандарту медичної допомоги або в якості разових консультацій, процедур, діагностичних досліджень та інших послуг, в тому числі понад виконуваних стандартів.

Платні медичні послуги населенню надаються згідно затвердженим прейскурантом в рамках укладених договорів з фізичними особами (пацієнтами) і юридичними особами (страховими компаніями та організаціями).

КОНТАКТИ:

Начальник відділу: +7 (495) 360-63-23

Відділ платних медичних послуг: +7 (985) 769-63-94, [email protected]

Клініко-діагностичний центр: +7 (495) 360-93-23, +7 (499) 263-16-30

Стаціонар: +7 (499) 263-21-30, +7 (985) 769-63-94

Пологовий будинок: +7 (495) 360-40-93, [email protected]

Час роботи: з 8:30 до 17:00, понеділок - п'ятниця.

Час роботи: з 8:30 до 17:00, понеділок - п'ятниця

ПЛАТНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ надаються на підставі:

ПЛАТНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ надаються на підставі:

ПОРЯДОК ТА УМОВИ НАДАЮТЬСЯ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ

1. Надання платних медичних послуг проводиться у всіх лікувально-діагностичних структурних підрозділах Установи.

2. Надані платні медичні послуги населенню повинні відповідати вимогам, що пред'являються до методів діагностики, профілактики і лікування, дозволеним до застосування на території Російської Федерації в установленому законом порядку.

3. Платні медичні послуги в ГБУЗ «МКЛ № 29 ДЗМ» можуть надаватися в повному обсязі стандарту медичної допомоги або в якості разових консультацій, процедур, діагностичних досліджень та інших послуг, в тому числі понад виконуваних стандартів.

4. Установа несе відповідальність перед пацієнтами за невиконання або неналежне виконання умов надання платних послуг, недотримання вимог, що пред'являються до методів діагностики, профілактики і лікування, а також за заподіяння шкоди (збитків) здоров'ю пацієнта відповідно до чинного законодавства РФ.

5. Платні медичні послуги населенню виявляються у вигляді: консультативної, профілактичної, лікувально-діагностичної,

реабілітаційної, стаціонарної і стаціонарзамещающей допомоги.

6. Платні медичні послуги населенню надаються відповідно до затвердженого прейскуранту в рамках укладених договорів з фізичними особами (пацієнтами) і юридичними особами (страховими компаніями та організаціями).

7. Платні медичні послуги надаються після оформлення договору в простій письмовій формі, в якому регламентуються предмет, умови і терміни надання платних медичних послуг, а також порядок розрахунку, права, обов'язки і відповідальність сторін. Документ заповнюється в 2-х примірниках і підписується обома сторонами (копія вклеюється в медичну карту стаціонарного хворого або амбулаторну карту).

8. При укладанні договору на надання платних медичних послуг в договорі прописується інформовану згоду пацієнта: в момент підписання цього Договору Пацієнт поінформований про порядок надання безкоштовної медичної допомоги за програмою обов'язкового медичного страхування в рамках Територіальної програми державних гарантій надання громадянам Російської Федерації безкоштовної медичної допомоги. Підписуючи цей договір, Пацієнт дає свою добровільну згоду на надання платних медичних послуг. Пацієнт ознайомлений з чинним прейскурантом, умовами оплати і згоден оплатити вартість медичних послуг за рахунок своїх особистих коштів в касу лікарні. Пацієнт повідомлений про те, що сплачені грошові кошти за цим договором не підлягають відшкодуванню за рахунок коштів обов'язкового медичного страхування.

9. Медичні послуги в консультативно-діагностичному центрі виявляються Пацієнтам за попереднім записом в години прийому платних пацієнтів (за винятком невідкладних станів).

10. Госпіталізація пацієнтів в стаціонар здійснюється через приймальне відділення лікарні:

  • планова госпіталізація у напрямку і попереднім погодженням із завідувачем відділення структурного підрозділу;
  • екстрена госпіталізація після узгодження з черговим адміністратором по лікарні при наявності вільних профільних ліжок.

планова госпіталізація у напрямку і попереднім погодженням із завідувачем відділення структурного підрозділу;   екстрена госпіталізація після узгодження з черговим адміністратором по лікарні при наявності вільних профільних ліжок

ЗНИЖКИ НА ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

Категорії громадян, які мають пільги з оплати медичних послуг (при наявності посвідчень):

  • інваліди, учасники Великої Вітчизняної війни;
  • особи, нагороджені медаллю «За оборону Москви», «За оборони Ленінграда;
  • Герої Радянського Союзу, Герої Російської Федерації, повні кавалери «Ордена Слави».

Надання медичної допомоги даним особам здійснюється безкоштовно.

Знижка в розмірі 10% від вартості послуги:

  • інваліди I та II груп;
  • інваліди з дитинства;
  • особи, які зазнали радіаційного впливу;
  • пенсіонери за віком;
  • підлітки, учні в технікумах та ВУЗах денної форми навчання.

Вище перелічених категорій громадян пільги надаються при пред'явленні відповідного документа.

Соціальні податкові відрахування

Пацієнт, який витратив гроші на платне лікування, медикаменти, добровільне медичне страхування, може отримати соціальний податкове вирахування.

Соціальний податкове вирахування на лікування можна отримати при одночасному дотриманні ряду умов:

  • за видатками платника податків за послуги з лікування, надані йому медичними установами РФ;
  • за видатками платника податків за послуги з лікування чоловіка (дружини), своїх батьків і (або) своїх дітей у віці до 18 років в медичних установах РФ (відповідно до переліку, затвердженого Урядом РФ),
  • в розмірі вартості медикаментів (відповідно до переліку, затвердженого Урядом РФ), призначених ним лікуючим лікарем, придбаних платниками податків за рахунок власних коштів.
  • за видатками на добровільне медичне страхування (ДМС) з 2007 р

Умови отримання податкового вирахування на лікування.

Для отримання зазначеного вирахування необхідно подати податкову декларацію 3-ПДФО разом із заявою на соціальний відрахування. До декларації необхідно додати підтвердні документи:

  • довідки про доходи за формою 2-ПДФО,
  • копію договору на лікування,
  • копії квитанцій про оплату,
  • довідка про оплату медичних послуг для подання в податкові органи,
  • копію свідоцтва про народження (при оплаті навчання дитини),
  • копію ліцензії медустанови (при необхідності).

Соціальний податкове вирахування можна отримати тільки в податковій інспекції за місцем проживання. Отримання соціального відрахування у роботодавця законодавством не передбачено. Це випливає з пункту 2 статті 219 і пункту 2 статті 229 Податкового кодексу РФ. Тому на практиці право на отримання соціального відрахування можуть реалізувати тільки громадяни, зареєстровані в Росії за місцем проживання (листи ФНС Росії від 8 червня 2006 № 04-2-03 / 121 та від 2 червня 2006 № ГІ-6-04 / 566).

  • копію договору на лікування,
  • копії квитанцій про оплату,
  • довідка про оплату медичних послуг для подання в податкові органи,

довідку про оплату медичних послуг для подання в податкові органи можна отримати в планово-економічному відділі (корп. 39, 2-й поверх)