Про КубГМУ в Краснодарі з офіційного сайту Кубанського державного медичного університету

  1. Історія Кубанського державного медичного університету
  2. Про університет КубГМУ в Краснодарі
  3. Факультети КубГМУ в Краснодарі
  4. педіатричний факультет
  5. Стоматологічний факультет
  6. фармацевтичний факультет
  7. Медико-профілактичний факультет
  8. Факультет довузівської подготовки
  9. Факультет підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки фахівців
  10. Відео: Кубанський державний медичний університет - КубГМУ

Кубанський державний медичний університет заснований в 1920 році, і до цього дня є одним з найстаріших вузів Кубані і провідних медичних вузів Росії

Кубанський державний медичний університет заснований в 1920 році, і до цього дня є одним з найстаріших вузів Кубані і провідних медичних вузів Росії.

До складу Кубанського державного медичного університету на правах структурних підрозділів входять:

  • 7 факультетів (лікувальний, педіатричний, стоматологічний, медико-профілактичний, фармацевтичний, факультет довузівської підготовки та факультет підвищення кваліфікації і професійної перепідготовки фахівців);
  • 66 кафедр;
  • Базова акушерсько-гінекологічна клініка;
  • Стоматологічна поліклініка.

Історія Кубанського державного медичного університету

Історія Кубанського державного медичного університету

У 1925 році відбувся перший випуск студентів вузу, що надійшли в 1920 році, багато хто з яких в подальшому стали відомими професорами і вченими. У тому ж році вуз став Кубанським державним медичним інститутом.

За роки Великої Вітчизняної війни інститут пережив дві евакуації - в Єреван і в Тюмень, але жодного разу за час воєнного лихоліття не перервав випуск лікарів. Відразу ж на початку війни були організовані додаткові заняття зі студентами старших курсів, проведені прискорені випуски, що дало можливість в перший рік війни підготувати 847 лікарів. Практично всі співробітники вузу були задіяні для роботи в тилу.

Уже в червні 1943 року в Краснодарському відділенні інституту поновилися заняття студентів. В цей же час почалися інтенсивні відновні роботи в основній будівлі по вулиці Сивина, будинок 4, які завершилися лише в 1954 році. Всі теоретичні кафедри, раніше розміщувалися в фельдшерсько-акушерської школи (вулиця Червона, будинок 1), повернулися до своїх помешкань.

Окремим рядком у військову історію вузу вписаний подвиг студента Ф.А. Лузана, який у 1941 році відмовився від броні і пішов добровольцем на фронт, де служив радистом в складі стрілецького полку, що воював в Карелії. Оточений фашистами, Ф.А. Лузан підірвав себе і радіостанцію, так необхідну ворогові. Подвиг відзначений зіркою Героя Радянського Союзу посмертно. Відразу ж після війни був збільшений прийом студентів на перший курс інституту. Вуз отримав право прийому до захисту кандидатських дисертацій. Відновилося регулярне видання наукових праць.

1960-і роки інститут значно розширив свій профіль. Більше 40 років у ньому функціонував тільки один лікувальний факультет. Його випускники лікарі-лечебники прямували на будь-які лікарські посади і, вже працюючи, набували вузьку спеціальність.

У 1963 році в інституті був відкритий стоматологічний факультет. Він був покликаний забезпечити лікарями стоматологами Північний Кавказ і Ростовську область. Підготовка таких фахівців зажадала створення нових профільних стоматологічних кафедр і значної перебудови навчального процесу на всіх кафедрах інституту.

З 1966 року в інституті виходить багатотиражна газета «Медик Кубані». У 1969 році в інституті відкрився ще один факультет - педіатричний. У 1961 році в інститут надійшли перші іноземні студенти. У 1982 році в інституті створено факультет удосконалення лікарів, який особливо швидко розвивався в останнє десятиліття. У 1992 році - факультет вищої сестринської освіти, який в 1997-му перетворений в муніципальний медичний інститут вищої сестринської освіти і вийшов зі складу академії. У 1998 році відкрито ще два факультети - медико-профілактичний і фармацевтичний.

З 2005 року Кубанська державна медична академія акредитована в статусі «університет» і є державним освітнім закладом вищої професійної освіти.

Про університет КубГМУ в Краснодарі

Про університет КубГМУ в Краснодарі

Засновником Університету є Уряд Російської Федерації. Повноваження Засновника здійснює Міністерство охорони здоров'я Російської Федерації.

У грудні 2016 року у підставі рішення Акредитаційної колегії Федеральної служби з нагляду в сфері освіти і науки Кубанський державний медичний університет акредитований на 5 років із встановленням державного статусу за типом «освітня установа вищої освіти» виду «Університет».

Відповідно до ліцензії федеральної служби з нагляду в сфері освіти і науки №2407 від 26 вересня 2016 року, університет веде загальноосвітню діяльність в області довузівської підготовки, в сфері вищої професійної освіти за спеціальностями: 060101 - Лікувальна справа, 060103 - Педіатрія, 060104 - Медико профілактичних справа, 060105 - Стоматологія, 060108 - Фармація, крім того вуз має ліцензію на медичну діяльність для стоматологічної поліклініки та базової акушерсько-гінекологічної клініки.

Перед вищою школою Росії проблема якості підготовки фахівців стояла завжди. Але на сучасному етапі соціально-економічного розвитку держави якість підготовки набуло особливої ​​актуальності, що обумовлено цілою низкою чинників.

Особливе місце в структурі вищої професійної освіти Росії вуз займає завдяки системі управління якістю професійної освіти. У червні 2010 року представниками Асоціації по сертифікації «Російський Регістр» було проведено аудит Системи менеджменту якості університету, за результатами якого видано Сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту Система менеджменту якості ISO 9001 - 2008. Ця система відображає багаторівневий характер управління освітнім процесом, що підвищує статус і престиж диплома на міжнародному рівні.

Розвиток науково-педагогічного потенціалу здійснюється через аспірантуру і соіскательство, факультет підвищення кваліфікації.

Хотілося б відзначити за результатами моніторингу, проведеного в серпні Державним університетом - Вищої школи економіки за замовленням «Громадської палати» Кубанський державний медичний університет входить в десятку найбільших вузів Росії, і знаходиться на 9-му місці в рейтингу медичних вузів Росії.

Навчання сучасним знанням в області медицини, фармації, передачу накопиченого досвіду студентам ФГБОУ ВО КубГМУ МОЗ Росії проводять висококваліфіковані фахівці. У вузі працюють 624 людини професорсько-викладацького складу, з них 123 докторів і 371 кандидатів наук. Серед викладачів працюють: 2 члена-кореспондента РАМН, 27 академіків і членів кореспондентів закордонних і російських академій, 2 заслужених діяча науки РФ, 1 лауреат премії Уряду РФ, 1 лауреат Державної премії, 16 заслужених лікарів РФ, 4 заслужені працівники охорони здоров'я РФ, 1 заслужений винахідник РФ, 1 заслужений діяч культури РФ, 36 заслужених працівників охорони здоров'я Кубані, 23 заслужених діячів науки Кубані, 3 заслужених діяча науки Республіки Адигея, 2 Соровский професора.

Для організації освітнього процесу університет має 900 навчальними кабінетами та лабораторіями, 12 лекційними аудиторіями, здатними вмістити близько 1600 чоловік. Університет має 12 комп'ютерних класів. Навчання студентів вузу проводиться як в традиційних, так і в інноваційних формах. Широко використовуються інформаційні технології, мультимедійне обладнання, інтернет.

На даний момент в університеті за програмами вищої освіти - програмам специалітети навчається 5554 людини.

За крайової цільової програми «Лікарські кадри для сільського охорони здоров'я» навчається 427 чоловік.

Кубанський державний медичний університет знаходиться в числі 5 вузів Росії, які працюють з біологічним матеріалом. Паралельно з цим в університеті розвивається фантомне навчання. Центр практичних навичок ФГБОУ ВО КубГМУ МОЗ Росії створено на базі міжкафедрального фантомного класу в 2009 році і призначений для проведення практичних занять, поточної і проміжної атестації та підсумкової державної атестації ступеня освоєння практичних професійних навичок студентами і слухачами факультету підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки фахівців. Створення Центру практичних навичок дозволяє вирішити принципово важливу проблему медичної освіти: оволодіти майстерністю лікаря, не завдаючи шкоди хворому.

7 листопада 2012 року на базі Кубанського державного медичного університету в рамках гранту Уряду РФ був відкритий Міжнародний науково-дослідний клініко-дослідний центр регенеративної медицини. Даний центр, який по оснащенню відповідає найсучаснішим стандартам, стане платформою для розробки і впровадження новітніх технологій, а також майданчиком для навчання фахівців в області регенеративної медицини, обміну знаннями та досвідом.

Факультети КубГМУ в Краснодарі

Лікувальний факультет

Лікувальний факультет

Є основним підрозділом КубГМУ і являє собою навчально-науково-практичне об'єднання. З 341 викладача факультету - 52 професори, 83 доцента, 16 старших викладачів, 158 асистентів, 21 викладач.

Кафедри факультету ведуть активну наукову роботу, втілену в сотнях кандидатських і десятках докторських дисертацій, тисячах наукових статей, патентах на винаходи і відкриття. Значимість досліджень підкреслюється публікаціями робіт в рейтингових вітчизняних і зарубіжних журналах, підтримкою грантами РФФД і Президента РФ, численними нагородами.

Співробітники клінічних кафедр факультету здійснюють активну консультативну, організаційно-методичну та лікувальну роботу в профільних відділеннях лікарень краю і міста, проводять експертну оцінку якості лікування, рецензують історії хвороби, беруть участь в консиліумах, виступають на патологоанатомічних і клінічних конференціях. За останні десять років на факультеті проведена серйозна реорганізація навчального процесу. І тепер класичні методи викладання поєднуються тут із застосуванням сучасних методів навчання. Наочність навчального процесу забезпечується читанням лекцій із застосуванням мультимедійних технологій, застосуванням на заняттях комп'ютерної техніки для демонстрації навчальних фільмів, ілюстрацій, презентацій. Для оптимізації навчального процесу удосконалюються методичні вказівки, бази тематичного ілюстративного матеріалу, набори тестів і ситуаційних завдань. Багато розроблені і видані підручники та навчально-методичні посібники для студентів внесені в номенклатуру навчальної літератури для медичних вузів Росії і рекомендовані УМО в якості навчальних посібників для студентів медичних вузів. На лікувальному факультеті обладнані кабінети практичних навичок, в яких студенти відпрацьовують навички, необхідні для виконання найбільш важливих маніпуляцій. У навчальний процес введено нові методи, в тому числі комп'ютерне тестування.

Кафедри лікувального факультету
  1. Акушерства, гінекології та перинатології
  2. Гістології з ембріологією
  3. госпітальної терапії
  4. госпітальної хірургії
  5. Інфекційних хвороб і фтизиопульмонологии
  6. Нормальна анатомія
  7. нормальної фізіології
  8. Загальної та клінічної патологічної фізіології
  9. загальної хірургії
  10. Громадського здоров'я, охорони здоров'я та історії медицини
  11. Оперативної хірургії і топографічної анатомії
  12. Ортопедії, травматології та ВПХ
  13. патологічної анатомії
  14. Поліклінічної терапії з курсом ОВП (сімейна медицина) ФПК і ППС
  15. Пропедевтики внутрішніх хвороб
  16. факультетської терапії
  17. Факультетської хірургії з курсом анестезіології та реаніматології
  18. Фундаментальної та клінічної біохімії

педіатричний факультет

педіатричний факультет

Дата заснування - 1969 рік.

В даний час на факультеті навчаються близько 1000 студентів.

Передумови створення факультету виникли в зв'язку з великою потребою краю в лікарях-педіатрах. Безпосереднім виконавцем підготовки відкриття факультету був доцент кафедри дитячих хвороб В.П. Настенко, який в подальшому став першим деканом педіатричного факультету. Відкриття третього факультету поставило Кубанський державний університет ім. Червоної Армії в ряд великих вищих установ Північного Кавказу, що дозволило в подальшому отримати звання медичної академії (1996 рік), а потім і університету (2005 рік). Протягом наступних років деканами факультету були професор В.П. Настенко, доценти В.М. Сисоєв, Ю.М. Перов, А.Я. Назаров, В.П. Бориско, В.М. Надгеріев, професор В.А. Тараканов, професор І.І. Куценко, професор В.А. Шашіль.

На факультеті здійснюється політика підготовки лікарів-педіатрів для районів краю за державним замовленням на бюджетній формі навчання, цільовим набору, по Губернаторській програмі «Лікарські кадри для сільського охорони здоров'я» та суб'єктів Російської Федерації (Калмикія, Чеченська республіка, Інгушетія, Кабардино-Балкарія, Карачаєво- Черкесія і ін.), на госпрозрахунковій формі навчання.

В даний час педіатричний факультет перетворився в висококваліфіковане підрозділ Кубанського державного медичного університету. Студенти навчаються на 40 кафедрах КубГМУ, 5 - з яких є випускають.

Освіта на факультеті здійснюється на основі Державного освітнього стандарту - 2 і Державного освітнього стандарту - 3, згідно з якими з кожної дисципліни на всіх кафедрах напрацьовані навчально-методичні комплекси, що включають в себе: робочу програму, методичні вказівки для викладачів та студентів, для самостійної роботи студентів . Велике значення надається виробленню практичних знань і умінь, впровадження сучасних методів навчання студентів у вигляді тестування, лекції з демонстрацією слайдів, мультимедіа, ділових ігор, рішення ситуаційних завдань.

Викладання здійснюють висококваліфіковані викладачі: 38 професорів, 44 докторів медичних наук, 90 доцентів, 78 асистентів кандидатів медичних наук. Оступінення викладачів становить 76%.

На факультеті здійснюється внутрішньофакультетських система контролю якості підготовки фахівців, в першу чергу - це введення рейтингової системи контролю результатів навчання, яка дозволяє об'єктивно оцінити кожного студента, групу, курс, середній бал досліджуваних в даному семестрі дисциплін і порівняти ці дані з результатами екзаменаційної сесії. Ступінь підготовленості випускників оцінюється по рейтингу успішності, за результатами Підсумкової державної атестації. Протягом останніх 5 років 100% випускників педіатричного факультету в ході ІГА оцінюються тільки позитивно.

Велике значення на факультеті надається виховної роботи зі студентами та формуванню, стимуляції розвитку особистості, що навчається молоді. У всіх робочих програмах дисциплін відображені аспекти роботи з розвитку моральних, психологічних і професійних якостей особистості студентів.

Студенти педіатричного факультету після закінчення вузу можуть бути працевлаштовані і працювати за більшістю спеціальностей, як в лікувальних установах дитячого профілю, так і надавати медичну допомогу дорослому населенню.

Кафедри педіатричного факультету

  1. очних хвороб
  2. Нервових хвороб і нейрохірургії з курсом нервових хвороб і нейрохірургії ФПК і ППС
  3. педіатрії №1
  4. педіатрії №2
  5. психіатрії
  6. судової медицини
  7. Хірургії педіатричного та стоматологічного факультетів
  8. Хірургічних хвороб дитячого віку

Стоматологічний факультет

Стоматологічний факультет

Дата заснування - 1963 рік.

В даний час на факультеті ведеться навчання 658 студентів.

Перший набір студентів на стоматологічний факультет налічував 56 чоловік. У 1968 році відбувся перший випуск лікарів-стоматологів Кубанського медичного інституту.

З перших днів організації факультету паралельно з навчально-методичною роботою співробітники кафедр приступили до виконання наукових досліджень. За ці роки основний комплексною темою наукових досліджень факультету стала, головним чином, діагностика, профілактика та лікування запальних процесів щелепно-лицевої ділянки.

Колектив кафедр факультету, який має в своєму складі 6 докторів і 46 кандидатів наук, здатний вирішувати найскладніші завдання. За роки своєї діяльності стоматологічний факультет підготував і випустив понад 4500 лікарів-стоматологів.

З 2000 року факультет реалізує план освітнього стандарту нового покоління, що передбачає поглиблене вивчення пропедевтичного і клінічної стоматології. На профільних кафедрах факультету підготовлені і впроваджені в навчальний процес нові робочі програми.

Основним завдання факультету по якісному навчанню студентів Було и залішається розвиток клінічного мислення. На всех профільніх стоматологічних кафедрах Постійно проводяться заходи по розробці и Впровадження в навчальний процес Нових форм, методів и ЗАСОБІВ актівації пізнавальної ДІЯЛЬНОСТІ студентів. На кафедрах ортопедичної стоматології, пропедевтики та профілактики стоматологічних захворювань створені фантомні класи для самостійної роботи студентів. Велика увага на факультеті приділяється виробничу практику студентів.

Кафедри стоматологічного факультету
  1. Дитячої стоматології, ортодонтії та щелепно-лицевої хірургії
  2. лінгвістики
  3. ЛОР хвороб
  4. Мобілізаційної підготовки охорони здоров'я та медицини катастроф
  5. ортопедічної стоматології
  6. Пропедевтики і профілактики стоматологічних захворювань
  7. терапевтічної стоматології
  8. Хірургічної стоматології та щелепно-ліцевої хірургії

фармацевтичний факультет

фармацевтичний факультет

Дата заснування - 1998 рік.

В даний час на факультеті навчаються близько 400 студентів.

Факультет утворений в 1998 році для підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю «Фармація» з кваліфікацією «Провізор». В даний час на факультеті навчаються російські та іноземні студенти на очній і заочній формі. За період існування фармацевтичний факультет підготував для охорони здоров'я та фармацевтичної галузі краю, ЮФО і РФ понад 900 фахівців з вищою фармацевтичною освітою.

Навчання на факультеті здійснюється на кафедрах медико-біологічного, фармацевтичного та клінічного профілю. Основна випускає кафедра факультету - кафедра фармації, яка включає багато дисциплін спеціального профілю.

З 2003 року в освітньому процесі факультету на кафедрі клінічної імунології, алергології та лабораторної діагностики ФПК і ППС розроблена програма і ведеться викладання курсу біотехнології. Освітній процес побудований відповідно до Держстандарту і ФГОСи третього покоління, забезпечений усіма необхідними матеріалами навчально-методичного комплексу.

На факультеті здійснюється 9 видів різних навчальних і виробничих практик згідно освітнім стандартам. Студенти факультету вивчають процеси виробництва лікарських засобів на російських і зарубіжних фармацевтичних підприємствах, організацію і проведення заготівлі, приймання та стандартизації лікарської рослинної сировини, визначення ресурсів дикорослих лікарських рослин та ін. Сфера інтересів студентів також включає в себе технологію виготовлення, контроль якості, зберігання лікарських форм в аптеках, проведення хіміко-токсикологічних досліджень, організацію та здійснення лікарського забезпечення і довр ачебной медичної допомоги хворим та постраждалим в екстремальних ситуаціях та ін. Студенти активно включені в роботу СНТ факультету і університету, регулярно виступають з доповідями на конференціях, беруть участь в грантових програмах, в громадських заходах факультету та вузу в цілому.

Факультет має міцні наукові контакти в різних областях з рядом університетів Росії і зарубіжжя, які налагоджені в рамках виконання проекту Темпус «Вдосконалення програми підготовки по біотехнології» ( «Improvement of teaching programs in biotechnology» Tempus project 511092-1-TEMPUS-2010-1- UK-JPCR), Cranfield University, Cranfield за 2011-2012 рр. Учасниками проекту, окрім КубГМУ, були також Кренфільдскій університет (Великобританія); Празький інститут хімічних технологій (ICT Prague, Чехія); університет Дубліна (Dublin city university, Ірландія); Санкт-Петербурзька державна хіміко-фармацевтична академія і Московський державний університет тонких хімічних технологій ім. М.В. Ломоносова. Даний проект дозволив здійснювати обмін фахівцями, студентами і молодими вченими, в результаті чого склалися міцні творчі наукові та освітні контакти.

За час роботи факультету було проведено безліч різноманітних великих наукових і освітніх форумів, в т.ч. і з міжнародною участю, з проблем технології лікарських препаратів, клінічної фармакології, фармацевтичної біотехнології, імунобіотехнології. Факультет неодноразово представляли високі наукові досягнення студентів та викладачів на численних міжнародних форумах.

На факультеті створена і активно працює Методична комісія, яка стежить за сучасним рівнем організації та проведення навчального процесу на студентському та післядипломному рівні.

Кафедри фармацевтичного факультету
  1. Біології з курсом медичної генетики
  2. Клінічної імунології, алергології та лабораторної діагностики ФПК і ППС
  3. загальної хімії
  4. фармакології
  5. Фармації
  6. Філософії, психології та педагогіки

Медико-профілактичний факультет

Медико-профілактичний факультет

Дата заснування - 1998 рік.

В даний час на факультеті навчаються понад 200 студентів.

Спеціалізація факультету - загальна гігієна (комунальна гігієна, гігієна харчування, гігієна дітей і підлітків, гігієна праці, радіаційна гігієна), епідеміологія, клініко-лабораторна діагностика, а також бактеріологія, вірусологія, паразитологія і ентомологія.

Студенти навчаються на 41 кафедрі. З 335 чоловік штатного професорсько-викладацького складу - 52 доктора наук, 212 кандидатів наук.

До викладацької діяльності на факультеті залучаються провідні фахівці Управління Росспоживнагляду Краснодарського краю і ФБУЗ «Центр гігієни і епідеміології в Краснодарському краї».

Співробітниками кафедр, на яких навчаються студенти медико-профілактичного факультету, видано 4 підручники, 13 монографій, понад 30 навчально-методичних посібників, в тому числі, затверджених УМО з фармацевтичного і медичної освіти.

З урахуванням специфіки факультету, для отримання необхідних знань і навичок, підготовлено в краї понад 30 навчальних баз; практичні заняття оснащені найсучаснішим технологічним обладнанням та нормативною документацією, необхідними для проведення практичних занять.

Студенти факультету активно займаються науково-дослідницькою роботою: щорічно подають доповіді на науково-практичних конференціях молодих вчених та студентів півдня Росії в розділі «Профілактична медицина», конференціях і пленарних засіданнях КубГМУ. Роботи шести студентів удостоєні Президентського Гранта. Під керівництвом викладачів студентами підготовлено і опубліковано понад 80 друкованих праць, в тому числі 10 - в збірниках міжнародних конгресів.

Високий рівень теоретичних знань і практичних навичок студентів підтверджується результатами державних атестаційних іспитів. 180 випускників факультету успішно працюють, вирішують складні питання санітарно-епідеміологічного нагляду, керують структурними підрозділами ФБУЗ «Центр гігієни і епідеміології в Краснодарському краї» та інших суб'єктах РФ.

Кафедри медико-профілактичного факультету
  1. Гігієни з екологією
  2. дерматовенерології
  3. мікробіології
  4. Профільних гігієнічних дисциплін та епідеміології
  5. Фізичної культури, лікувальної фізкультури і лікарського контролю

Факультет довузівської подготовки

Одним з головних і результативних напрямків роботи факультету довузівської підготовки є додаткове навчання школярів, що включає підготовку до ЄДІ і профорієнтаційну роботу.

Цілі ФДП:

  1. Реалізація потреби учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів у професійному самовизначенні, а також в отриманні необхідних знань для здачі ЄДІ і вступу на навчання до вищих навчальних закладів.
  2. Реалізація потреби Університету в професійно-орієнтованих абітурієнтів з високим рівнем підготовки та готовності до освоєння програм вищої медичної освіти.


Контингент учнів - учні допрофільних і профільних класів, які займаються на кафедрах університету з профільних предметів: хімія, біологія, російська мова. Заняття на кафедрах проводять досвідчені викладачі факультету, в їх числі два доктори наук, 9 кандидатів наук. Для практичних і лабораторних робіт використовуються комп'ютерні зали, лабораторії і обладнання кафедр.

Практичні і семінарські заняття проводять викладачі високої кваліфікації, з великим досвідом роботи (більшість викладачів протягом декількох років є членами експертної комісії ЄДІ).

Навчання учнів профільних хіміко-біологічних класів передбачає індивідуальний підхід, розвивальне навчання з урахуванням вимог ФГОС і ЄДІ, з активною реалізацією принципу професійної спрямованості, широке використання навчально-методичних, дидактичних матеріалів, підготовлених співробітниками ФДП і кафедр університету.

Факультет підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки фахівців

Заснований в 1982 році.

Щорічно на факультеті навчаються близько 6000 лікарів та 440 ординаторів та інтернів.

У зв'язку з потребами практичної охорони здоров'я в висококваліфікованих кадрах і з метою вдосконалення післядипломної освіти лікарів в 1982 році в складі Кубанського медичного інституту був організований факультет удосконалення лікарів (ФУВ). Факультет включав в себе тільки кафедри терапії та стоматології.

Після десяти років, в 1992 році, ФУВ реорганізували в факультет післядипломної підготовки лікарів (ФППВ). У квітні 1995 року організований деканат ФППВ. У 2002 році на підставі рішення вченої ради КГМА факультет перейменований у факультет підвищення кваліфікації і професійної перепідготовки фахівців (ФПК і ППС).

Одним з важливих принципів здійснення діяльності факультету є принцип доступності безперервної медичної та фармацевтичної освіти протягом усієї професійної діяльності лікарів і провізорів. Реалізація цього принципу є обов'язковою умовою підвищення якості медичної і фармацевтичної допомоги.

Структура і склад факультету в достатній мірі задовольняють потребу практичної охорони здоров'я в висококваліфікованих кадрах. У складі факультету функціонують 23 кафедри. Всі підрозділи мають відповідні профілем спеціальностей клінічні бази. Це провідні лікувально-профілактичні установи федерального, крайового і міського рівнів. Робота факультету заснована на максимальному наближенні післядипломної освіти до місця роботи фахівців.

Відео: Кубанський державний медичний університет - КубГМУ

Контактна інформація КубГМУ в Краснодарі

Адреса: місто Краснодар, вулиця Сивина, будинок 4

Телефон: 8 (861) 268-68-50

E-mail: [email protected]

Джерело: КубГМУ офіційний сайт Кубанського державного медичного університету - http://ksma.ru



Ангеліна