- Історія Московської державної академії ветеринарної медицини та біотехнології імені К.І. Скрябіна...
- Факультети в МГАВМиБ імені К.І. Скрябіна
- Факультет ЗООТЕХНОЛОГІЯ і агробізнесу
- Факультет товарознавства та експертизи сировини тваринного походження
- Ветеринарно-біологічний факультет
- Факультет заочного, очно-заочного (вечірнього) освіти
- Відео: Московська ветеринарна академія імені К.І. Скрябіна
Академія - один з найстаріших вузів Росії, заснована в 1919 році в місті Москві. Академія - це навчально-науково-виробничий комплекс. Вона готує фахівців вищої кваліфікації, наукові і науково-педагогічні кадри, проводить фундаментальні та пріоритетні дослідження у ветеринарній медицині та зоотехнії, біотехнології та екології у ветеринарній медицині, товароведении, маркетингу та технології продуктів харчування і товарів тваринного походження.
Історія Московської державної академії ветеринарної медицини та біотехнології імені К.І. Скрябіна - МГАВМиБ
У 1919 році (за іншими даними в 1920 році) в Москві були відкриті Московський вищий зоотехнічний інститут (МВЗІ) (Смоленський бульвар, будинок № 19) головою організаційного комітету (ректором), в (1920 - 1921 роках), був професор М.М . Щепкін і Московський ветеринарний інститут (Пименовської провулок, будинок № 5).
У 1925 році Московський ветеринарний інститут був переведений до Ленінграда. При Московському вищому зоотехнічному інституті (МВЗІ) був відкритий ветеринарний факультет, і інститут був перейменований в зоотехнічний (без вищого).
У 1929 році називався Московський зоотехнічний інститут (МЗІ) до складу інституту ввійшло військово-ветеринарне відділення, засноване в 1925 році і перекладене в Москву з Казані.
У 1930 році, постановою РНК, Московський зоотехнічний інститут був реорганізований, на його основі створені 4 спеціалізованих інституту: конярства, великої рогатої худоби, вівчарства і Зооветеринарія (на Смоленському бульварі, в його склад увійшли два факультети: ветеринарний та військово-ветеринарний).
У 1931 році для зооветеринарного інституту був побудований анатомічний навчальний корпус і гуртожиток.
У 1935 році військово-ветеринарний факультет було реорганізовано в військово-ветеринарний інститут. У Московському зооветеринарному інституті залишився ветеринарний факультет і факультет конярства.
У 1937 році зооветеринарний інститут був переведений в Черемушки, а військово-ветеринарний інститут залишився в Кузьмінках і 9 листопада 1938 був перетворений у військово-ветеринарну академію.
У 1941 році Московський зооветеринарний інститут, був вузом Наркомзему СРСР і мав поштову адресу: місто Москва, Черемушки.
У 1943 році Московський зооветеринарний інститут повернувся в Москву і розмістився в Черемушках на базі Всесоюзного науково-дослідного інституту тваринництва, а також зайняв 12-й корпус Тимирязевской сільськогосподарської академії.
У 1948 році відповідно до Постанови Ради Міністрів СРСР від 17 травня 1948 року № 1630 та наказом Міністерства вищої освіти СРСР від 28 травня 1948 року № 751 Військово-ветеринарна академія і Московський зооветеринарний інститут було реорганізовано в Московську ветеринарну академію з залишенням при академії військово-ветеринарного, ветеринарного і зоотехнічного факультетів.
З січня 1955 року в зв'язку зі скасуванням Московського хутрової інституту (Балашиха) до складу академії були передані товарознавчий і ветеринарний факультети.
У 1956 році військово-ветеринарний факультет був розформований. У тому ж році організований заочний факультет по ветеринарної спеціальності, в 1959 році - постійно діючі курси підвищення кваліфікації зоотехніків та ветеринарних працівників по племінній справі і штучному заплідненні.
У 1960 році утворено факультет удосконалення ветеринарних лікарів і зоотехніків, в 1969 році організовані підготовчі курси для випускників сільських шкіл.
У 1969 році за заслуги в підготовці фахівців для народного господарства і розвитку наукових досліджень в галузі ветеринарії та зоотехнії Московська ветеринарна академія була нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора і стала іменуватися Московської ордена Трудового Червоного Прапора ветеринарної академією (Указ Президії Верховної Ради СРСР від 19 грудня 1970 року ).
Постановою Ради Міністрів Української РСР № 66 від 12 лютого 1973 року Московської ордена Трудового Червоного Прапора ветеринарної академії присвоєно ім'я академіка Костянтина Івановича Скрябіна.
Постановою Ради Міністрів СРСР № 766-239 від 19 серпня 1977 року за академії створено Військово-ветеринарний факультет на базі 43-х офіцерських курсів ветеринарної служби, а 4 квітня 2001 року постановою Уряду Росії створено військово-ветеринарний інститут.
Наказом Держагропрому СРСР № 451 від 30 червня 1988 на базі академії було створено Навчально-методичне об'єднання (УМО) в області зоотехнії і ветеринарії.
У 1994 році Московська ордена Трудового Червоного Прапора ветеринарна академія імені К.І. Скрябіна була перейменована в Московську державну академію ветеринарної медицини та біотехнології імені К.І. Скрябіна (МГАВМиБ ім. К.І. Скрябіна).
Факультети в МГАВМиБ імені К.І. Скрябіна
Факультет ветеринарної медицини
Факультет ветеринарної медицини є найстарішим і найбільшим в академії. На ньому готують фахівців в галузі ветеринарної медицини для підприємств АПК та переробної промисловості, клінік, господарств, станцій по боротьбі з хворобами тварин, зоопарків та інших об'єктів утримання тварин і сільськогосподарського виробництва, для ветеринарний лабораторій, органів Россільгоспнагляду, служб безпеки, для компаній, які виробляють ветеринарні препарати, корми, обладнання та інструменти для тваринництва та медицини. Тут навчається понад 1600 студентів.
Освітня діяльність
Факультет об'єднує кафедри і лабораторії, які здійснюють реалізацію освітніх програм, за фахом 36.05.01 Ветеринарія (рівень специалитет) і напрямками підготовки 36.03.01 Ветеринарно-санітарна експертиза (рівень бакалаврат) і 36.04.01 Ветеринарно-санітарна експертиза (рівень магістратура), а також ті загальноосвітні кафедри академії, які за змістом своєї роботи найбільш близькі профілем факультету.
Факультет представлений 10 кафедрами, а також Інноваційним ветеринарним центром, анатомічним музеєм, музеєм паразитології імені К.І. Скрябіна, музеями патологічної анатомії, фармакології, мікробіології. Нашими філіями є великі НДІ, лабораторії, кращі ветеринарні клініки і сучасні підприємства АПК.
Кадровий потенціал факультету - більше 70%. На факультеті ветеринарної медицини викладають 160 педагогів вищої кваліфікації, з яких 3 академіки РАН, 38 докторів наук, професорів, 70 кандидатів наук, доцентів, 12 почесних працівників вищої професійної освіти і агропромислового комплексу, 7 заслужених діячів науки і вищої школи, 3 заслужених ветеринарних лікаря Російської Федерації.
Освітній процес реалізується на основі не тільки класичних, але і сучасних дидактичних методик - інтерактивних опитувань, занять на альтернативних гуманних моделях тварин і вирішенні клінічних ситуаційних завдань з використанням імітаційно-ігрового підходу.
профорієнтаційна робота
На факультеті ветеринарної медицини активно здійснюється профорієнтаційна робота. Щорічно проводяться Дні відкритих дверей, лекції, екскурсії, зустрічі зі школярами, студентами коледжів та їх батьками, навчальні заходи для дітей, ярмарки вакансій.
Спільно зі студентами та аспірантами школярі виконують і публікують науково-дослідні роботи, доповідають їх результати на конференціях і конгресах, з успіхом беруть участь на виставках інноваційних розробок, науково-технічної творчості молоді, «Освіта та кар'єра», «Золота осінь».
Студенти і випускники факультету - багаторазові переможці конкурсу професійної майстерності «Московські майстри», що проводиться під патронажем державної ветеринарної служби міста Москви в номінаціях «Кращий майбутній ветеринарний лікар» і «Кращий молодий спеціаліст Держветслужби міста Москви».
академічна мобільність
Студенти, аспіранти і співробітники факультету є учасниками Всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів, переможцями конкурсів наукових робіт різного рівня, грантів, виконавцями договорів на створення науково-технічної продукції. На факультеті успішно здійснюється міжнародний студентський обмін, виїзні семінари в провідні закордонні вузи, Центри ветеринарної медицини, гігієни харчування.
Факультет ЗООТЕХНОЛОГІЯ і агробізнесу
Факультет ЗООТЕХНОЛОГІЯ і агробізнесу організований в листопаді 1919 року, коли з ініціативи найбільших вчених-тваринників Росії в Москві на Смоленському бульварі був відкритий перший в країні Московський вищий зоотехнічний інститут. У 1925 році після об'єднання з ветеринарним інститутом був створений зооветеринарний інститут, який згодом став ветеринарної академією.
В даний час факультет ЗООТЕХНОЛОГІЯ і агробізнесу готує бакалаврів за напрямом 36.03.02 - «Зоотехнія» на базі фундаментальних біологічних і зоотехнічних дисциплін. Термін навчання в бакалавраті 4 роки очно і 5 років заочно. Термін навчання в магістратурі 2 роки. Підготовка в магістратурі ведеться по 5 магістерськими програмами: розведення, селекція, генетика і відтворення сільськогосподарських тварин; годування і технологія кормів; зоогигиена, засоби захисту рослин та кролівництво; приватна зоотехнія і технологія виробництва продукції тваринництва.
На всіх кафедрах факультету працюють наукові студентські гуртки НСК. Це дозволяє студентам раніше долучатися до науково-дослідної роботи і згодом виконати випускну кваліфікаційну роботу на актуальну тему. Найпрацьовитіші і захоплені науковими дослідженнями студенти можуть після закінчення академії піти на педагогічну роботу або в науку, вступивши до аспірантури.
Область професійної діяльності бакалаврів включає: продуктивне і непродуктивне тваринництво, переробку продукції тваринництва. Об'єктами професійної діяльності бакалаврів є: всі види сільськогосподарських тварин, домашні та промислові тварини, птахи, звірі, бджоли, риби; технологічні процеси виробництва і первинної переробки; продукції тваринництва; корми та кормові добавки, технологічні процеси їх виробництва.
На третьому курсі студенти бакалаврату за вибором приступають до вивчення дисциплін профілізації за наступними напрямками:
- Розведення, генетика та селекція сільськогосподарських тварин.
- Біологічна оцінка (експертиза) кормів і наукове обгрунтування годування високопродуктивних тварин.
- Ресурсозберігаючі та екологічно безпечні технології утримання сільськогосподарських тварин.
- Племінна справа в молочному скотарстві.
- Організація, проведення, правила випробувань племінних коней і змагань з кінного спорту.
- Технологія виробництва продуктів птахівництва.
- Технологія виробництва продуктів вівчарства та козівництва.
- Технологія виробництва продуктів свинарства.
- Технологія виробництва продуктів бджільництва.
- Технологія виробництва продуктів рибництва.
- Сучасні технології кролівництва.
- Інноваційні технології в звероводстве.
- кінологія
- Бізнес-планування в тваринництві.
Бакалавр за напрямом підготовки 36.03.02 Зоотехния готується до наступних видів професійної діяльності: виробничо-технологічна, організаційно-управлінська, науково-дослідницька.
Магістр за напрямом підготовки 36.04.02 Зоотехния готується до наступних видів професійної діяльності: виробничо-технологічна, організаційно-управлінська, науково-дослідницька, проектна, педагогічна.
Факультет товарознавства та експертизи сировини тваринного походження
Понад сімдесят п'ять років факультет Технології ліків і експертизи сировини тваринного походження здійснює плідну навчальну та наукову діяльність з підготовки товарознавців-експертів для всіх галузей народного господарства, що відрізняються унікальною спеціалізацією. Студенти вивчають різні види сировини і способи його переробки і в кінцевому підсумку розуміють, що конкретно впливає на споживчі властивості товарів, у виробництві яких беруть участь і зооінженери, і біотехнологи. Студенти дізнаються, як ще на стадії розведення тварин можна сформувати певні властивості шкурок, в чому причини дефектності продукції, як підвищити якість виробленої сировини. Товарознавці здатні не тільки оцінити якість продукції тваринництва, звірівництва і промислового полювання, але і запропонувати різні способи додання або збереження ряду споживчих властивостей в готових продуктах і виробах.
Для подальшого навчання на факультеті передбачена магістратура за спеціальністю «Товарний консалтинг і аудит якості готової продукції».
Випускники факультету працюють на хутряних фабриках і хутряних аукціонах, в митної та криміналістичної служби, в сферах малого і великого бізнесу, а також науково-дослідних центрах.
В сучасних умовах факультет товарознавства та експертизи сировини тваринного походження розширює сферу своєї діяльності з підготовки бакалаврів і магістрів для агропромислового комплексу нашої країни, в зв'язку з чим конкурс під час вступу зростає. З урахуванням реальних реалій кожен абітурієнт може отримати необхідний обсяг знань і умінь, до яких прагне, так на факультеті навчаються студенти з різних соціальних верств населення: з сільських районів і мисливських династій, яких більшою мірою цікавлять питання заготівлі та первинної обробки сировини, підготовки шкурок до вироблення, в той же час, що надходять з великих мегаполісів - орієнтовані на розширення асортименту продукції із сировини тваринного походження і споживчий попит.
На факультеті створюється Інноваційна експертна лабораторія, одне із завдань якої - проведення судової експертизи сировини і матеріалів тваринного походження.
З 2018 навчального року факультет здійснює підготовку бакалаврів і магістрів за наступними напрямками:
Бакалаврат
38.03.07 Товарознавство (25 бюджетних місць)
19.03.03 Продукти харчування тваринного походження (9 бюджетних місць)
магістратура
38.04.07 Товарознавство «Товарний консалтинг і аудит якості готової продукції»
19.04.03 Продукти харчування тваринного походження (2 бюджетних місця)
АСПІРАНТУРА
05.19.01 Матеріалознавство виробництв текстильної та легкої промисловості
Термін навчання в бакалавраті - 4 роки, в магістратурі - 2 роки.
Підсумкова державна атестація бакалавра включає захист випускної кваліфікаційної роботи та отримання диплома про повну вищу освіту.
Протягом усього періоду навчання студенти мають можливість займатися науково-дослідною роботою на кафедрах факультету в рамках науково-студентських гуртків, об'єднаних в студентське наукове товариство - СНО. Це дає можливість вже в роки навчання долучитися до наукової роботи і в подальшому продовжити її в аспірантурі та магістратурі.
Випускники факультету працюють в торгових організаціях і організаціях займаються заготівлею, оцінкою якості та реалізацією сировини тваринного походження, на переробних підприємствах, хутряних холодильниках, зовнішньоторговельних організаціях, сировинних біржах, хутряних аукціонах і т.п.
Ветеринарно-біологічний факультет
Біологічну освіту набуває першочергового значення в зв'язку з кризовою екологічною ситуацією, виникненням нових хвороб нез'ясованої етіології, мутаціями мікроорганізмів, ослабленням резистентності людини і тварин.
Ветеринарно-біологічний факультет (ВБФ) - унікальний в системі сільськогосподарського освіти Російської Федерації, організований в 1969 році. Головна тенденція навчання на ВБФ - поєднання фундаментального біологічного освіти з основами ветеринарії, що дозволяє випускникам академії професійно вирішувати комплексні завдання сучасної науки і практики. З 1969 року на ВБФ велася підготовка фахівців біофізиків і біохіміків. У 1975 році на ВБФ введені кваліфікації «Ветеринарний лікар - біофізик» і «Ветеринарний лікар - біохімік». У 2006 році відкрито підготовку спеціальності «Біоекологія» з кваліфікацією «Біолог - еколог». З 2008 року встановлено відповідно до стандарту кваліфікації «Біохімік» і «Біофізик».
З 2009 року на факультеті відкрита підготовка бакалаврів за напрямом 06.03.01 - БІОЛОГІЯ (профілі біофізика, біохімія, біоекология), а з 2011 року - у напрямку 19.03.01 - БІОТЕХНОЛОГІЯ (профіль біотехнологія). Навчання ведеться з урахуванням зразкових програм провідних університетів РФ ( МДУ ім. М.В. Ломоносова , РХТУ ім. Д.І. Менделєєва та ін.).
З 3 курсу кожен студент вибирає один з профілів напряму підготовки і проходить спеціалізацію на випускає кафедрі. Наші спеціалізації передбачають поглиблене вивчення певної проблематики, що досягається проходженням додаткових теоретичних і практичних курсів в обраній галузі знання.
Бакалаври 06.03.01 - Біології з профілюванням по Біохімії в рамках ряду спеціалізацій (імунологія, клінічна біохімія, органічна і біологічна хімія, біотехнологія) вивчають молекулярні механізми біохімічних реакцій, властивості біологічно активних сполук, фізико-хімічні методи, що застосовуються в біології і ін. Студенти отримують знання з біохімії мембран, гормональної регуляції, біоенергетики, ензимології, клінічної біохімії та імунології, молекулярної біології вірусів і ін.
Бакалаври 06.03.01 - Біології з профілюванням і спеціалізацією «Біофізика» вивчають біофізичні механізми мембранних процесів, вплив різних фізичних факторів (електромагнітних, ультразвукових, радіаційних і ін.) На живі організми і їх використання для підвищення продуктивності с / г тварин, математичне моделювання біологічних процесів та ін. на спеціалізації «Біологія» студенти отримують знання в області радіаційної біофізики, поглиблено вивчають біологічну дію різних типів випромінювання на живі об'єкти .
Діяльність бакалавра 06.03.01 - Біології з профілюванням по «біоекология» спрямована на підтримку продовольчої безпеки країни, на дослідження, контроль і охорону навколишнього середовища та біосфери в цілому. Екологічні знання базуються на матеріалах багатьох наук: хімії, фізики, біології, імунології, фізіології, мікробіології ін. Студенти в рамках спеціалізацій «Радіоекологія» і «Екологія тварин» вивчають ряд дисциплін, таких як екологічна хімія, радіоекологія, геологія, екологія популяцій і співтовариств , екологічна морфологія і ембріологія, екологія людини, біокібернетика, моделювання екосистем, які сприяють набуттю фундаментальних знань з різних розділів екології.
Студенти, які навчаються за однією з найперспективніших напрямків підготовки - 19.03.01 - Біотехнологія - отримують у нас унікальні знання і професійні навички, що дозволяють проектувати екологічно безпечні виробничі лінії на біокомбінатах, розробляти біоінженерні конструкції із заданими властивостями на базі вірусів і бактерій, здійснювати технологічний процес відповідно до регламенту і використовувати технічні засоби для вимірювання основних параметрів біотехнологічних процесів.
Випускники бакалаврату за напрямами «Біологія» та «Біотехнологія» можуть продовжити навчання в магістратурі. Підготовка в магістратурі ведеться по спеціалізованим авторським магістерськими програмами: «Біохімія і біонанотехнології», «Біологія і біофізика», «Вірусологія», «Ветеринарна фармація», «Імунологія» і «Біотехнологія». Всі наші освітні програми базуються на сучасних досягненнях біології та біотехнології. Програми передбачають глибоку теоретичну підготовку і практичну спрямованість. При розробці програм використаний досвід підготовки магістрів за цими напрямками провідних російських університетів і тенденції вищої освіти за кордоном. Магістранти можуть додатково до навчального плану складати іспити кандидатського мінімуму для продовження роботи над кандидатською дисертацією в якості аспіранта або здобувача.
Завдяки міжнародним зв'язкам факультету у студентів не тільки є можливість слухати лекції професорів з Німеччини, Франції, а й проходити стажування за кордоном. Студенти факультету активно вдосконалюють знання іноземних мов (англійська, німецька, французька) на курсах, організованих в академії.
Теоретичне навчання на факультеті закріплюється проходженням навчальних і виробничих практик в наукових установах системи Російської академії наук, на біокомбінатах, в ветеринарних і медичних лабораторіях.
На базі кафедри радіобіології та вірусології імені академіків А.Д. Бєлова і В.Н. Сюрин активно функціонує Центр інноваційної ветеринарії «ВетОнко», в якому успішно проводитися науково дослідницька робота студентів факультету і здійснюється перепідготовка кадрів.
Багаторічний досвід показує, що випускники факультету затребувані не тільки в науково-дослідних інститутах, а й у виробництві, управлінні, бізнесі. Одержуване освіту дозволяє випускникам працювати на міжнародному рівні в самих різних сферах діяльності: сільському господарстві, медицині, харчовій промисловості та ін., А також створювати малі наукомісткі підприємства біологічного профілю.
Факультет заочного, очно-заочного (вечірнього) освіти
Основне завдання факультету заочного та вечірнього (очно-заочного) освіти - забезпечення гарантій якості в освітній діяльності:
- в забезпеченні потреби держави і суспільства в фахівцях і наукових кадрах в галузі ветеринарної медицини, зоотехнії і біотехнології з рівнем соціальної і професійної компетенції, відповідним вимогам освітніх стандартів;
- в прагненні домогтися лідируючих позицій академії на ринку освітніх, наукових та інноваційних послуг для забезпечення безперервної освіти в галузі ветеринарної медицини та біотехнології.
Ще за радянської влади, з огляду на наполегливе бажання ветеринарних працівників середньої ланки підвищувати свою кваліфікацію без відриву від виробництва, а також зростаючу потребу тваринницького сектора в ветеринарних фахівцях вищої кваліфікації, Міністерство вищої і середньої спеціальної освіти СРСР дозволило з 1956 року відкрити заочний ветеринарний факультет в складі Московської ветеринарної академії.
У роки перебудови через фінансові труднощі і розриву міжрегіональних зв'язків тимчасово була припинена функція даного факультету. Однак, в 1998 році з метою інтенсифікації підготовки для сільського господарства висококласних фахівців з середовища сільської молоді було прийнято рішення про відновлення діяльності заочного ветеринарного факультету (з 2002 року факультету заочного та очно-заочної освіти).
Навчальний процес на факультеті базується на дисциплінах, включених до Федерального компонент, національно-регіональний (вузівський) компонент, а також дисциплінах і курсах за вибором студента, що встановлюються Вченою радою академії.
Підготовка фахівців без відриву від виробництва за заочною та очно-заочною (вечірньою) формами навчання ведеться за основними професійними освітніми програмами, спрямованим на вирішення завдань послідовного підвищення професійного рівня, підготовку фахівців відповідної кваліфікації.
Програми бакалаврату:
36.03.01 - ветеринарно-санітарна експертиза (очно-заочна форма навчання) - 5,5 років
36.03.02 - зоотехнік (заочна форма навчання) - 5 років
38.03.07 - товарознавство (заочна форма навчання) - 5 років
Програми специалітети:
36.05.01 - ветеринарія (очно-заочна та заочна форма навчання) - 5,5 -6 років
Програми магістратури:
06.04.01 - біологія (очно-заочна форма навчання) 2,5 роки
19.04.01 - біотехнологія (очно-заочна форма навчання) 2,5 роки
36.04.01 - ветеринарно-санітарна експертиза (очно-заочна форма навчання) 2,5 роки
36.04.02 - зоотехнік (очно-заочна форма навчання) 2,5 роки
Очно-заочна (вечірня форма) навчання існує у ветеринарній академії з 2002 року. Вона дає можливість отримати диплом ветеринарного лікаря, не маючи середньої спеціальної освіти і продовжувати роботу без відриву від виробництва.
За очно-заочній формі передбачена блочно - модульна система навчання. Вивчення кожного предмета триває 2-6 місяців, після чого студенти атестуються з даного предмету. Це дозволяє їм легше засвоювати навчальний матеріал і уникати складнощів при здачі заліків та іспитів.
Студенти мають можливість поєднання роботи і навчання, тобто відразу застосовувати отримані знання і навички на практиці.
Заняття по очно-заочній (вечірньої) формі, як правило, проводяться кілька разів на тиждень у будні і вихідні дні.
Контакти студентів і педагогів носять регулярний характер, процес навчання проходить більш планомірно, а контроль організується з набагато більшою періодичністю.
Відділення ЗООТЕХНОЛОГІЯ і агробізнесу
Об'єктами професійної діяльності випускників є всі види сільськогосподарських тварин, домашні та промислові тварини, птахи, звірі, бджоли, риби, технологічні процеси виробництва продукції тваринництва, корми рослинного і тваринного походження. На відділенні можна пройти спеціалізацію по звероводству, бджільництва, вівчарства, конярства, скотарства.
відділення товарознавства
Основні види професійної діяльності: закупівля і реалізація товарів і сировини тваринного походження, експертиза якості при закупівлі, зберіганні та реалізації товарів, аналіз попиту і пропозицій, реклама товарів, оцінка споживчої вартості і конкурентоспроможності товарів (хутра, шкури і т.п.), переробка і реалізація харчових продуктів тваринного походження (м'ясо, молоко, риба, мед тощо).
Відділення ветеринарної медицини
Ветеринарний лікар застосовує свої знання в ветеринарних клініках, тваринницьких господарствах, на кінних заводах, м'ясокомбінатах, на митницях, в зоопарках, розплідниках службових собак; здійснює ветеринарно-санітарний контроль за продуктами в лабораторіях продовольчих ринків. Протягом усього періоду навчання студенти мають можливість займатися науково-дослідною роботою на кафедрах і в наукових лабораторіях.
Відео: Московська ветеринарна академія імені К.І. Скрябіна
Контакти МГАВМиБ імені К.І. Скрябіна, адреса на карті
Адреса: 109472, місто Москва, вулиця Академіка Скрябіна, будинок 23
Електронна пошта: [email protected]
Контактні телефони:
8 (495) 377-91-17 - приймальня ректора
8 (495) 377-92-87 - ректор академії
8 (495) 377-49-39 - факс
8 (495) 377-93-32 - приймальна комісія
8 (495) 377-92-88 - приймальня проректора з навчальної роботи
8 (495) 372-43-85 - центр довузівської підготовки
8 (495) 377-89-36 - управління міжнародних зв'язків
8 (495) 377-92-24 - ветеринарний центр
Джерело: Колишня МВА - МГАВМиБ ім. К.І. Скрябіна офіційний сайт Московської державної академії ветеринарної медицини та біотехнології імені К.І. Скрябіна - http://www.mgavm.ru
Ангеліна