9-10 жовтня пройшов виїзний семінар учасників проекту «Сільська практика в Арт-садибі" Кайкіно10 "»
З цією метою сформовано 3 групи, до яких увійшли хлопці з трьох поселень Волосовської району та 10 студентів НДУ ВШЕ - Санкт-Петербург, які навчаються на магістерською програмою «Економіка вражень» і бакалавраті за напрямом «Менеджмент». 9-10 жовтня пройшов виїзний семінар учасників проекту Волосовський район ЛО.
Ось як про семінар «Навіщо Тулі пряник, а Вологді - мереживо» за проектом «Сільська практика» розповідають його учасники.
Олена Трефилова, студентка 1-го курсу МП «Економіка вражень»: «Семінар, в якому мені пощастило взяти участь, був дуже корисним, пізнавальним і інформативним. По дорозі на семінар нам вдалося познайомитися і здружитися власною командою ВШЕ, тому що у нас зібралася велика команда як з магістрів і бакалаврів. Потім ми прибули в Бегуніцкій будинок культури, де познайомилися з представниками трьох поселень: Бегуніци, Сабск і Беседа. Кожна команда з поселень розповіла про своє поселенні, його визначні пам'ятки і багатовікової історії району. Тут і історії 13 століття про ведення дипломатичних переговорів в Бесіді, і епізоди з життя героя Франції Бориса Вільде, і трагічні спогади про Велику Вітчизняну війни на Лужском рубежі, і сучасні цікаві події волонтерського руху «Імпульс». Але найголовніше ми змогли з цим познайомитися не тільки на словах, а й на ділі, відвідавши музеї, спілкуючись з жителями районів і здійснюючи екскурсії по поселеннях ».
Ольга Кузенкова, студентка 1-го курсу МП «Економіка вражень»: «В перший день нашого перебування в селищі Бегуніци ми відвідали підприємство "Хлібна Садиба" , - виробництво і продаж хлібної продукції. Саме пізнання виробництва зсередини дуже важливо для підприємців-початківців. Наше знайомство з "Хлібній Садибою" продовжилося зустріччю з її засновником Сугяном Хачатур Лаврентовічем. Хачатур Лаврентовіч приділив особливу увагу ключовим факторів, що впливають на роботу будь-якого підприємства: один з основних моментів - це майбутні компанії: "Найкраще управління бізнесом - це майбутнє бачення. Якщо Ви не конкурентні зараз, це не означає, що Ви будете конкурентними в майбутньому! »
Крім цікавих лекцій від організаторів проекту Ольги Грачової, Марини Колуярцевой і Марини Матецького , Які були присвячені брендингу територій, в перший день, учасники зустрічалися з підприємцями району.
На наступний день учасники семінару відвідали музей Бориса Вільде, ферму з розведення африканського сома, і познайомилися з його власницею Риммою Петрової, яка продемонструвала силу духу справжнього підприємця. У другий день семінару
учасники проекту пройшли тренінг на розвиток креативності.
Анастасія Алексіна, студентка 1-го курсу МП «Економіка вражень»: «За підсумками семінару у нас практично остаточно сформувалися команди по поселеннях, в складі яких нас чекає подальша робота в рамках проекту. В цілому, я дуже рада, що стала частиною такого цікавого проекту, результати якого, сподіваюся, виправдають і перевищать всі надії і сподівання! »
Підготувала Матецького Марина