- Основна функціональність «КлассІнфо»
- Основні модулі "КлассІнфо"
- Як встановити систему і почати з нею працювати
- Електронний класний журнал у «КлассІнфо» ( klassinfo.ru ) І його переваги
- Електронний журнал, щоденник.
- відгук
«КлассІнфо» - Всероссійскаясістема електронних щоденників і журналів, єдиного інформаційного середовища, що дозволяє оперативно взаємодіяти всім учасникам навчального процесу (педагогам, батькам, учням та адміністрації школи) з метою підвищення успішності учнів і якості освіти.
«КлассІнфо» - це сучасний інструментарій для моніторингу і контролю успішності і відвідуваності в школі. Це новий рівень надання освітніх послуг, що повністю відповідає стратегії побудови інформаційного суспільства.
«КлассІнфо» - це можливість для педагогів вчасно інформувати батьків про проблеми, які можуть виникнути в процесі навчання школяра, а батькам вчасно на них відреагувати і допомогти своїй дитині.
Подивитися демоверсію >>>
Основна функціональність «КлассІнфо»
• Ведення електронного розкладу
• Ведення електронного журналу
• Ведення електронного щоденника
• Створення та підтримка стрічки шкільних новин
• Можливість віддаленого спілкування вчителів, учнів та батьків
• Формування і видача звітів по кожному учню, класу, школі в цілому
• Оповіщення батьків про успішність дитини (SMS і E-mail розсилка)
• Контроль часу приходу / відходу дитини до школи / зі школи і витрати грошових коштів на «Карту учня», призначених для харчування, і скоєних покупок (при Інтеграції з комплексної багатоцільовий системою «Карта учня»)
• Віддалений доступ до інформації через Інтернет з розмежуванням прав для Адміністрації, Вчителів, Батьків і Учнів
«КлассІнфо» дає можливість Адміністрації школи:
• Контролювати навчальну та педагогічне навантаження, отримуючи консолідовану інформацію про обсяг домашнього завдання і навчальних годинах вчителів
• Оперативно взаємодіяти з учителями, учнями та батьками, використовуючи внутрішні сервіси системи, електронну пошту і засоби мобільного зв'язку
• Формувати і роздруковувати найрізноманітніші звіти (по успішності, відвідуваності, рейтингам і т.п.), необхідні для прийняття педагогічних і управлінських рішень
«КлассІнфо» дає можливість Учителю:
· Ставити оцінки учневі в електронний журнал, які відразу потрапляють до нього в електронний щоденник
· Ставити домашнє завдання всьому класу, яке відразу потрапляє в електронний щоденник кожного учня
· Писати коментарі та зауваження в електронний щоденник учня для його батьків
· Отримувати рейтинги і табелі за різні періоди часу
· Отримувати різноманітні звіти за різні періоди часу
· Бачити особистий розклад
· Спілкуватися з учнями та їх батьками, використовуючи внутрішні сервіси системи, E-mail і SMS-розсилки
«КлассІнфо» дає можливість Учням і Батькам:
• Бачити щоденник з проставленими оцінками і домашнім завданням, записаним учителем
• Переглядати загальний рейтинг з усіх предметів
• Переглядати розклад уроків з інформацією про заміни
• Обмінюватися повідомленнями з вчителями, використовуючи внутрішній сервіс системи
• Отримувати повідомлення від вчителів на E-mail і мобільний телефон (SMS)
Основні модулі "КлассІнфо"
Розклад
Розклад вводиться адміністратором системи і доступно для перегляду всім її користувачам. Вчителі та учні можуть бачити свої особисті розкладу на день, тиждень, місяць, чверть.
щоденник
Все як у справжньому щоденнику. Те ж розклад на тиждень, домашні завдання з усіх предметів, оцінки та коментарі до них, зауваження. Різниця лише в тому, що батьки можуть в будь-який момент навіть на роботі подивитися, як йдуть справи їхньої дитини в школі. І ще цей щоденник не можна забути вдома або втратити. Розклад в щоденник учня потрапляє автоматично із загального розкладу уроків, оцінки з електронного журналу, а коментарі та зауваження пише вчитель.
Журнал
Це електронна копія звичайного журналу. Оцінки, проставлені в електронний журнал, автоматично потрапляють в щоденник учня. На основі оцінок електронного журналу формуються табелі, звіти по успішності.
Домашнє завдання
Тут вчитель задає класу домашнє завдання, яке автоматично потрапляє в щоденники кожного з учнів. Якщо учень відсутній з яких-небудь причин, йому і його батькам не потрібно обдзвонювати однокласників, щоб дізнатися, що задано, досить просто відкрити вдома електронний щоденник
Портфоліо
У Портфоліо акумулюється зведена інформація про учня: персональні дані, досягнення в навчанні, спорті тощо, відгуки вчителів. Ця інформація може бути доступна не тільки для вчителів в школі, але і для батьків.
Новини школи та Новини класу
Тут можна вивісити на «інформаційну дошку» новини школи та класу, що дозволить всім учням і їх батькам завжди бути в курсі подій і брати активну участь у шкільному житті.
Звіти
Для отримання загальної картини успішності, завантаження вчителів і учнів і т.п. можна формувати відповідні звіти - такі як, наприклад, табелі успішності по кожному учневі, відомості успішності по класах, рейтинги учнів (класів, вчителів) і т.п. Батьки можуть мати доступ до інформації, що стосується їх дитини, наприклад, бачити табель успішності з усіх предметів.
відвідування
Установка в школі комплексної системи «Карта учня» дозволяють фіксувати час приходу / відходу дитини до школи / зі школи. Інтеграція «КлассІнфо» з «Картою Учня» дає можливість батькам відслідковувати цю інформацію про свою дитину, а адміністрації отримувати звіти по відвідуваності в масштабах школи.
повідомлення
Система повідомлень дозволяє вчителям, учням та батькам спілкуватися, використовуючи внутрішній сервіс «КлассІнфо», а також організовувати розсилку повідомлень по електронній пошті або відправляти SMS.
Як встановити систему і почати з нею працювати
Для початку потрібно звернутися в компанію «Електронна школа» за телефоном 8 (495) 745-19-79 або
8 (800) 100-97-21 (дзвінок з будь-якої точки Росії безкоштовний)
Можна також заповнити форму зворотного зв'язку нижче. Фахівець компанії зв'яжеться з Вами і відповість на всі Ваші запитання.
Розвиток інформаційних технологій дає нові можливості для організації навчального процесу в сучасній школі і ефективної взаємодії всіх його учасників: адміністрації школи, вчителів, учнів та батьків. Одним з інструментів такої взаємодії є створення і ведення електронних шкільних щоденників і електронних шкільних журналів.
Виступаючи 8 липня 2010 року на засіданні Ради з розвитку інформаційного суспільства в Твері, глава Міністерства освіти та науки РФ Андрій Фурсенко оголосив про те, що «Електронні щоденники як обов'язкова норма буде введено в школах до 2012 року». Це було схвалено і підтримано Президентом Російської Федерації. Створення сучасного електронного інформаційного суспільства - процес, пов'язаний з глибокими змінами у всіх сферах життя суспільства, і в першу чергу освіту.
Для організації шкільних електронних щоденників і шкільних електронних журналів компанії «Електронна школа» розробила «КлассІнфо», яка дозволяє створити єдиний інформаційний простір, що об'єднує вчителів, учнів та батьків.
«КлассІнфо» є сучасним інструментарієм для моніторингу та оперативного контролю успішності і відвідуваності в школі і дозволяє вести електронний розклад, учительський журнал, електронний щоденник, створювати і підтримувати стрічки шкільних новин, забезпечує віддалене спілкування між вчителями та школярами з використанням Інтернет і засобів мобільного зв'язку.
Електронний класний журнал у «КлассІнфо» ( klassinfo.ru ) І його переваги
Шкільний електронний журнал в «КлассІнфо» ( klassinfo.ru ) - це електронна версія традиційного класного журналу, доступна для віддаленого перегляду через Інтернет або спеціально встановлений в школі інформаційний термінал (кіоск).
Як же працює електронний класний журнал?
Наприклад, як тільки вчитель ставить учневі оцінку в електронний журнал в школі, то вона відразу ж потрапляє до нього в електронний щоденник. Те ж саме стосується і домашнього завдання для всього класу, яке оперативно потрапляє в щоденники всіх школярів.
Програма електронний журнал klassinfo.ru дозволяє також додавати свої коментарі або зауваження в електронний щоденник школяра для його батьків.
Електронна версія шкільного журналу використовує внутрішні сервіси системи, які дозволяють відправляти по електронній пошті або за допомогою SMS інформаційні повідомлення для батьків.
Шкільний електронний щоденник - електронна версія звичайного шкільного щоденника, що містить в собі ту ж саму інформацію, що і традиційний щоденник, але дозволяє зробити її доступною для батьків набагато швидше з будь-якого віддаленого комп'ютера, підключеного до Інтернет, наприклад, на роботі.
Електронний щоденник для школи також має розклад уроків на тиждень, розділи для запису домашнього завдання з кожного предмета (завдання автоматично відправляється учителем з електронного журналу класу), оцінки і коментарі до них для батьків.
Сучасні електронні щоденники і журнали - це ідеальне рішення для забезпечення всебічного спілкування між вчителями, учнями та їх батьками. Таке програмне забезпечення не тільки дозволяє підвищити успішність школярів, а й поліпшити дисципліну, зацікавити учнів і т. Д.
Електронний журнал, щоденник.
"Майбутнє - за електронною школою" - кажуть фахівці. Сучасні інформаційні технології успішно впроваджуються в сферу освіти. Все більше шкіл Санкт-Петербурга, а також інших регіонів Росії переходять на програмне забезпечення, яке відповідає останнім стандартам ІКТ. Система електронних щоденників і журналів "КлассІнфо" (http://klassinfo.ru), розроблена компанією "Електронна школа" -це єдине інформаційне середовище, що дозволяє оперативно взаємодіяти всім учасникам навчального процесу з метою підвищення успішності учнів і якості освіти.
"КлассІнфо" - це електронні щоденники і журнали, стрічка шкільних новин, електронний розклад, можливість віддаленого спілкування вчителів, учнів та батьків, формування звітів, оповіщення батьків про успішність дитини (SMS і E-mail розсилка).
До системи електронних щоденників, а також електронних журналів можуть підключитися всі освітні установи, розташовані в будь-якому регіоні Російської Федерації, крім Московського. Обслуговування користувачів також є безкоштовною.
З кожним днем зростає кількість установ, які підключилися до системи електронних щоденників в Петербурзі, Нижньому Новгороді, Красноярську, Хабаровську і багатьох інших містах.
Для того що б підключитися до системи електронних щоденників, а також електронних журналів, необхідно заповнити електронну заявку або зв'язатися з керівником проекту: за телефоном 8 (800) 100-97-21, e-mail [email protected]
Для поліпшення якості обслуговування клієнтів компанія "Електронна школа" виділила додатковий телефонний номер 8 (800) 100-97-21. Звертаємо Вашу увагу, що дзвінок зі стаціонарних телефонів безкоштовний.
відгук
"Електронні щоденники та журнали дають можливість віртуального спілкування з батьками, які можуть постійно перебувати в курсі всіх подій, що відбуваються в школі, подивитися оцінки своїх дітей і коментарі вчителів. Протягом навчального року 2010-11 ми працювали з системою" КлассІнфо ", і особливо оцінили її під час вимушених канікул взимку 2011р., пов'язаних з карантином. у цей період в нашій школі заняття проводилися дистанційно, і навчальний рік не був продовжений ".
Євген Філонов директор МОУ "Серпейск середня загальноосвітня школа Мещовского району Калузької області
Як же працює електронний класний журнал?