- Ігор Позняк ( «Тиждень», «24 години»)
- Олег Степанюк ( «24 години»)
- Катерина Забенько ( «24 години», «Така доля»)
- Жан Кодеба ( «24 години»)
- Юлія Александрова ( «24 години»)
- Євген Горін ( «Тиждень»)
- Олена Тіханович ( «Столичні подробиці»)
- Сергій Манько ( «Мінщина», «Центральний регіон»)
- Ірина Смольська ( «Мінщина»)
- Христина Момот ( «СТВ-спорт»)
- Сергій Савицький ( «СТВ-спорт»)
- Сергій Прохоров ( «СТВ-спорт»)
- Олег Усачов ( «Ласкаво поскаржитися»)
- Ольга Сахарова ( «Мінськ і мінчани»)
- Наталія Бреус ( «Велике місто»)
- Ірина Мартьянова ( «Велике місто»)
- Олексій Мартіненок ( «Велике місто»)
- Олександра Каштанова ( «Ранок. Студія гарного настрою»)
- Юлія Шпилівська ( «Ранок. Студія гарного настрою»)
- Ольга Бурлакова ( «Ранок. Студія гарного настрою»)
- Юрій Царьов ( «Ранок. Студія гарного настрою»)
- Олександр Меженний ( «Ранок. Студія гарного настрою»)
- Тетяна Бородкіна
- Антон Мартиненко (ток-шоу «Така доля»)
- Дмитро Кохно ( «Ранок. Студія гарного настрою», «Зоряний ринг»)
- Авчінніков Філіп ( «Хорошоу», «То ли еще будет»)
- Будейко Ренат ( «Хорошоу», «То ли еще будет»)
- Корнєєва Марія ( «Хорошоу», «То ли еще будет»)
«Столичне телебачення» - один з трьох національних телеканалів, що віщає на всю територію Білорусі. Історія СТВ бере начало 19 жовтня 2000 року - в цей день було зареєстровано Закрите акціонерне товариство "Столичне телебачення", і вже 1 січня 2001 року телеканал вийшов в ефір, почавши з виробництва однієї програми - випуску столичних новин. Поступово телекомпанія розширювала область своєї діяльності, і сьогодні «Столичне телебачення» неможливо уявити без численних телепроектів різних жанрів і напрямків. Це інформаційні програми, телепублицистике, розважальні шоу, спортивні програми, документальні фільми та багато іншого.
Ігор Позняк ( «Тиждень», «24 години»)
Автор і ведучий підсумкових випусків новин "24 години". Уподобання в інформації: економіка і соціальна сфера. Вважає, що новини - справа творча. У житті є все: улюблена робота, прекрасна сім'я, вірні друзі. Єдине, чого не вистачає для повного щастя, - це вільного часу.
Хобі, захоплення: любить інструментальну музику, вечерний город, Інтернет і солодке. А ось сам готувати не вміє. На телевізійній кухні орієнтується набагато краще.
Ставлення до життя: вважає себе самого ковалем свого щастя і впевнений, що безвихідних ситуацій не буває. Головний принцип - якщо не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї.
Олег Степанюк ( «24 години»)
Команду новин "24 години" поповнив на початку 2006 року. Міні-досьє: 1985 рік - закінчив Білоруський державний театрально-художній інститут; 1986-й -актер Білоруського державного театру ляльок; 2005-й - телеведучий новин АТН (Белтелерадіокомпанія). Там Олег і придбав перший досвід прямих ефірів. Будучи найстаршим за віком в команді "новинарів", сам він все ж не вважає себе маститим авторитетом: "Мені ще багато чому належить вчитися. Наша професія безмежна, як космос, і завжди дає привід прагнути до досконалості".
Хобі та інтереси: особливе захоплення - розведення рибок (в акваріумі у Олега живуть 20 мечоносців).
Ставлення до життя: в ряду вищих цінностей - можливість постійного вдосконалення.
Катерина Забенько ( «24 години», «Така доля»)
Перебуваючи в студії новин, відчуває себе в епіцентрі світових подій. Любить, коли її впізнають співробітники ДАІ і терпіти не може, коли її впізнають в черзі в магазині. Чи не їздить на громадському транспорті, але близька до народу. Риба за гороскопом, але не їсть рибу. Рідко бере в руки книги, при тому що багато читає. Часто міняє зачіски і колір волосся, при тому що на екрані зберігає один і той же імідж протягом декількох років. Чи не кар'єристка, але трудоголік. Вважає себе в житті і по телевізору різними людьми. Всі теми для репортажів намагається почерпнути з власних спостережень.
Ставлення до життя: "Раз це цікаво мені, значить, це буде цікаво і телеглядачам".
Жан Кодеба ( «24 години»)
Народився в Мінську. Здобув вищу освіту в Білоруському державному економічному університеті. Попереднє місце роботи - радіостанція "Нове радіо". На СТВ з 2007 року.
Різнобічна особистість. Цікавиться всім, що пов'язано з мистецтвом і має творче начало. В душі - романтик. Намагається уникати невизначеності в життя.
Віддає перевагу відпочивати в Білорусі, так як вважає багато місця Батьківщини ще незвіданими. Любитель риболовлі.
Одружений. Є син.
Юлія Александрова ( «24 години»)
Ведуча новин «24 години». Майже 5 років працювала в Белтелерадіокомпанії в якості репортера і ведучою. У команді СТВ з жовтня 2013 р
Хобби и ЗАХОПЛЕННЯ Батьки прищепили любов до хорошої музики і кіно. У последствіі- в машині слухає The Beatles, друзям напам'ять переказує фільми Вуді Аллена.
СТАВЛЕННЯ ДО РОБОТИ. Любить висловлювання Дональда Трампа: «Для мільярдерів робота і задоволення - це одне і те ж». Вважає, що у неї ці два поняття сходяться, тільки залишилося - стати мільярдером.
Євген Горін ( «Тиждень»)
Кореспондент новин «24 години» і ведучий програми «Тиждень». На СТВ працює з 2008 року.
Рідко коли буває задоволений результатами своєї роботи. На питання «Beatles або Rolling Stones?» Неодмінно відповість - The Who. Кращим проведенням часу вважає сон. Колекціонує музичні відеокліпи. Ще студентом у вузі намагався мінімально використовувати для записів папір. Сподівається, що тим самим допоможе зберегти від вирубування хоч трохи дерев. Через звичку друкувати тексти на клавіатурі майже розучився користуватися кульковою ручкою. Тому не завжди сам в змозі розібрати написане своєї ж рукою. Літературу також купує і читає в електронному вигляді.
Щиро переконаний, що кожен раз коли людина заглядає в телевізор, телевізор заглядає в нього.
Олена Тіханович ( «Столичні подробиці»)
Ведуча програми «Столичні подробиці». 5 років працювала в якості спеціального кореспондента в Белтелерадіокомпанії. Як провідна вперше з'явилася в прогнозі погоди на ВТВ. У команді СТВ з травня 2014 р
Народилася 31 грудня і не сумнівається, що новорічні бажання збуваються. Любить спорт і не уявляє життя без подорожей. Віддає перевагу російську класичну літературу. Девіз у житті: «Хто спить, той бачить тільки сни!»
Сергій Манько ( «Мінщина», «Центральний регіон»)
Кореспондент і ведучий програми "Мінщина". У роботі не любить дилетантства, але якщо не говорити про талант і професіоналізм, сам хоче залишатися просто хорошою людиною. Телебачення для нього новий щабель. Тут він з кожним ефіром загартовує свій внутрішній світ. Змінює погляди на речі, які, здаючись простими, виявилися найскладнішими. Завжди поділяє життя і роботу.
Ставлення до життя: головним для себе Сергій вважає правильно розставляти пріоритети, які не розмінюючись на дрібниці.
Ірина Смольська ( «Мінщина»)
На телебаченні з 1992 року. Телевізійну кар'єру розпочала як диктор і ведуча розважальних програм Білоруського телебачення. На СТВ вела програми "Афіша", "Хіт-який момент". Зараз - ведуча новин "Мінщина". У березні 2008 року за підсумками Четвертого Національного телевізійного конкурсу "Телевершіна" Ірина визнана кращою ведучою інформаційної програми.
Хобі та інтереси: завзятий автомобіліст. На другому місці - хокей (син займається в дитячій хокейній школі). Багато часу приділяє домашньому вихованцеві - чихуахуа Тошка.
Ставлення до життя: цілеспрямованість і віра в долю - основні складові успіху. Завдяки їм втілюються заповітні мрії.
Христина Момот ( «СТВ-спорт»)
Момот Христина народилася там, де дерева високі, а небо завжди ясне. У міському селищі Рось Гродненської області. Це - військове містечко, тому в дитинстві свято вірила в те, що все тата просто зобов'язані бути військовими, і ніким іншим. Сама ж мріяла стати космонавтом, як Гагарін. Свої роздуми на цю та інші філософські теми старанно записувала, де в риму, де прозою, і розсилала в усі відомі їй тоді газети. Ось таке було хобі! І мало того, що видання це все друкували, так ще й регулярно надсилали у відповідь поштові перекази-гонорари. Що безумовно тішило самолюбство школярки. Вобщем, вона вирішила - навіщо летіти до зірок, якщо можна самій стати зіркою. І пішла ставати. Закінчила філфак БГУ, на телебачення прийшла ще будучи студенткою. За перші 10 років роботи кореспондентом об'їздила всі без винятку поля Мінської області, про посівної і збиральної кампанії знаюет більше, ніж про будь-яких там жіночих штучках. Як позаштатний автор співпрацювала з журналами, випустила книжку своїх віршів. А одного разу згадала стару добру шкільну традицію - з 1 вересня починати нове життя. І почала. У 2009 році прийшла на СТВ. Найбільше на світі любить свою роботу і групу «Король і шут». І вірить в чудеса.
Сергій Савицький ( «СТВ-спорт»)
Виріс у військовому містечку, тому питання про вибір професії не стояло. Закінчив військове училище. Любов до музики привела на радіо після звільнення з армії. Після цього перехід до загону телеведучих був справою техніки. Спорт любив завжди. В даний час ця любов переросла не тільки в головне захоплення, а й в професію. Тому може сказати з упевненістю: «В даний час я - людина на своєму місці».
Сергій Прохоров ( «СТВ-спорт»)
Народився в Мінську в 1979 році. Вищу освіту здобув в Белгосуніверсітет, закінчив факультет журналістики. Після навчання близько 10 років працював на радіо. За цей час був кореспондентом, ведучим новин, програм і лінійних ефірів, керував службою інформації. З січня 2013 року працює на телеканалі СТВ. Починав як ведучий новин «СТВ-спорт», зараз ще і редактор новин «24 години».
Хобі та інтереси: Найбільше захоплення в його житті - його сім'я! Там відбувається його головна самореалізація. Роботу в ЗМІ теж може назвати захопленням. Тут йому знову пощастило, поєднує приємне з корисним. Ще любить літературу, гітарний інструментал і спортивні автомобілі.
Олег Усачов ( «Ласкаво поскаржитися»)
Автор і ведучий програми «Добро поскаржитися» ... Створив проект в грудні 2001 року. З тих пір в ефірі телеканалу телеглядачі скаржаться, скаржаться, скаржаться ... Кількість героїв програми переступило за дві з половиною тисячі чоловік.
Головний девіз програми і автора: «Гідність треба відстоювати, а не відсиджувати!
На прикладі проекту щотижня доводить, що телебачення творить чудеса. Після звернень до «Добро поскаржитися» 70 відсотків скарг вирішується на користь телеглядачів.
Багатодітний батько.
Ольга Сахарова ( «Мінськ і мінчани»)
Телебачення стало її сенсом життя давно. Після закінчення факультету журналістики БГУ, працювала редактором ток-шоу "Карамболь", була ведучою молодіжного каналу "ПІК", програм "Добрия весткi", "Вершина світу", ранкового шоу "дістатися ранiци, Білорусь!". У 2002 році стала прес-секретарем нового телеканалу ОНТ. За час робота в команді ОНТ ставала лауреатом професійного конкурсу "PRемія-2004" в номінації "Кращий PR-фахівець", дипломантом Національної премії "Срібний камертон-2005" (Москва).
На телеканалі СТВ - з початку 2006 року. Успішно поєднує роботу директора дирекції та керівника оновленого проекту СТВ "Мінськ і мінчани".
Наталія Бреус ( «Велике місто»)
Оглядач в програмах «24 години» та «Тиждень», ведуча проекту «Велике місто».
Наталя народилася в Мінську. У дитинстві мріяла стати юристом, але мама переконала вибрати більш творчу професію - журналістику. Чи не пошкодувала. Закінчила журфак БДУ.
На СТВ - з 2004 року. Спочатку не могла звикнути до шаленого темпу в інформаційній службі, а тепер не уявляє, як можна жити інакше. Любить щодня опинятися в новому місці і знайомитися з новими людьми. «Кожна зустріч в житті - не випадкова!»
До сих пір вірить в «магію телебачення», яка змінює людину і навіть його долю.
Головний недолік - занадто серйозна!
Весь вільний час і всі сили - синові Олексію. «Я виховую його, а він мене!»
«Вважаю, що якщо ти не будуєш планів - у тебе немає завтра!»
Ірина Мартьянова ( «Велике місто»)
Кореспондент СТВ, ведуча програми «Большой город». Справжній перфекціоніст: навіть коли колеги по роботі марнують похвали, вона рідко задоволена своєю роботою. Ірина вважає, що треба будувати життя так, щоб і вдома, і на роботі все було на вищому рівні.
Заміжня, син Гриша і дочка Варвара.
Хобі та інтереси: оскільки на хобі в звичайному розумінні слова часу катастрофічно не вистачає, то головне захоплення - спілкування з улюбленими людьми. Дуже любить відпочинок на природі, який є сімейною традицією, і за кількістю пікніків навіть взимку Ірина Мартьянова може легко суперничати.
Ставлення до життя: девізу по життю немає, не любить гучних і пафосних слів і намагається жити, як виходить.
Олексій Мартіненок ( «Велике місто»)
Кореспондент програм «24 години» та «Тиждень», ведучий програми «Большой город». За освітою - економіст.
Хобі та інтереси: Риболовля, футбол, уболівальник «Манчестер-юнайтед»; хокей, мінське «Динамо» :)
Олександра Каштанова ( «Ранок. Студія гарного настрою»)
Ведуча програми «Ранок. Студія гарного настрою »на СТВ і« Прогнозу погоди »на РТР-Білорусь. За освітою журналіст. Фотожурналістика навчила тримати в кадрі життя найцікавіше і найважливіше. На телеканалі СТВ працює з 2007 року.
Активна прихильниця здорового способу життя, любить плавання і велосипедні прогулянки. Читає виключно паперові книги.
Життєве кредо - за Шекспіром: «Наші сумніви - наші зрадники». Не потрібно боятися пробувати щось нове, краще зробити, ніж шкодувати про незроблене. І тоді, в глибокій старості, сидячи на лавці, не доведеться зітхати про втрачені можливості.
# Ямах # кнігіНаНочь # Пейчала # девочкіТакіеДевочкі # позитив # смартфонМнеВруку # готовімДома # стільноМодноМолодежно
Юлія Шпилівська ( «Ранок. Студія гарного настрою»)
Дата народження - середина січня останньої чверті ХХ століття. Знак Зодіаку - "Козеріг". Місце народження - улюблений, рідний і затишний Мінськ. Освіта - середня, неповна вища психологічне, повна вища акторсько-музичне. Вважає своїм улюбленим видом спорту - спорт, який захоплює. Щоб було і весело, і приємно, і результативно. Фігурне катання, наприклад, або танці (латиноамериканські, звичайно!).
C 2000 року - актриса Національного академічного театру імені Я. Купали, також помічена в постановках театру кіноактора і Музичного театру, з 2003 року - ведуча програми, "З чого починається ранок" на каналі СТВ, а ще - радіоведуча.
Захоплення: музика (перевага - блюзу і реггей), може порукодельнічать. Любить танцювати, гуляти на довгі дистанції, на ковзанах покататися, в більярд пограти. "Так! Готувати люблю, і адже виходить!", - каже Юлія. "В людях подобається людяність. Це така рідкість! Не подобається тупість і байдужість".
Життєвий девіз: "Навряд чи девіз: Швидше думка, яку намагаюся пронести через все, що роблю. Довго, зате як точно!
Головне, щоб обраний вами шлях вів вас до себе, до усвідомлення єдиності цього дару - власного життя, яку можна розділити з іншим, але не кинути йому до ніг! Без коментарів".
Ольга Бурлакова ( «Ранок. Студія гарного настрою»)
Народилася в місті Барановичі Брестської області. Закінчила Білоруську академію мистецтв. Актриса Театру-студії Кіноактора, радіоведуча, активно знімається в кіно і серіалах. З 2006 року - ведуча телеканалу СТВ. У своїй роботі головним вважає нести людям позитив і піднімати настрій.
Захоплення і хобі: Справа життя - виховання сина Іллі. А у вільний час, якого практично немає, захоплюється танцями і кулінарією.
Ставлення до життя: Ім'я Ольги перекладається з грецької як «мудра». Саме мудрість вона вважає головною якістю і цінує його в людях. Як актриса, не любить, коли люди грають в житті.
Юрій Царьов ( «Ранок. Студія гарного настрою»)
З відзнакою закінчив перекладацький факультет Мінського лінгвістичного університету. Поліглот: німецька, іспанська, англійська і трохи японською мовами.
Друга вища освіта - економічна, Міжнародний інститут менеджменту.
Досвід роботи в ЗМІ - понад 13 років. Раніше працював під псевдонімом Клаус Мюллер.
Злісний интернетчик і гуморист. Спортсмен (протягом 27 років - заняття бойовими єдиноборствами, чорний пояс карате).
Одружений, двоє дітей.
Олександр Меженний ( «Ранок. Студія гарного настрою»)
Якщо для когось «Стрілець» - знак зодіаку, то для Олександра Меженного це діагноз. Позитив - його друге ім'я, життєве кредо - «Завжди!» У своєму щасливому Гродненському дитинстві він так і не зумів як слід награтися, тому і до цього дня продовжує це робити. Улюблена гра - життя, професія - танець, танцювати життя - улюблене захоплення. Ярий прихильник здорового способу життя і правильного харчування, хореограф-постановник безлічі концертних та телевізійних програм, директор школи танцю (штам), в 2007 році відзначений подякою президента Республіки Білорусь, вважає скромність недозволеною розкішшю: «Якщо ви дивитеся щось по телевізору і вам подобається, то це ми, якщо не подобається, то не ми ». Великим успіхом вважає те, що вже «спотворений» середньою спеціальною та вищою освітою, з досвідом робіт за плечима, одного разу зрозумів, що нічого не вміє ... Тепер, прокидаючись кожен день, з великою насолодою всьому вчиться.
На телебаченні був завжди на різних каналах і в різних якостях: гість в студії, хореограф, член журі, ведучий рубрик та просто хороша людина.
Зустрівши 2012 рік у якості ведучого святкової новорічної програми СТВ «Новорічний хоровод», тепер «приймає» «Ранкову електронну пошту» на РТР Білорусь, а також зустрічає ранок в «Студії гарного настрою».
Тетяна Бородкіна
У 2004 році закінчила факультет журналістики Білоруського державного університету. Во время навчання у віщому навчальному закладі пробував себе и в якості пише журналіста в газеті, и в якості мовця - провідної Музичної програми на радіо. У підсумку, пов'язана своє життя з телебачення. Вісім років віддано пропрацювала міждержавної Телерадіокомпанії «Мир». Тепер знає, Пожалуйста це буті телевізійнім репортером, редактором, автором и ведучий. У вільний від ТБ годину шукає екстремальних відчуттів. Восени - це спортивна сауна, взимку - гірські лижі, навесні - джип-трофі, влітку - подорожі по різних країнах.
Але головним своїм досягненням в житті вважає дочку Любашка. Найцікавіше, саме донька визначила подальшу телевізійну долю Тетяни. Справа в тому, що п'ятирічна дівчинка вранці перед садком завжди дивиться «Студію гарного настрою» на СТВ. Якось Любаша сказала: «Мама! Я дуже хочу, щоб Ти мені показувала мультик вранці »!». За іронією долі через місяць Тетяна Бородкіна успішно пройшла кастинг на роль ведучої телеканалу СТВ.
Антон Мартиненко (ток-шоу «Така доля»)
Антон Мартиненко : «СТВ - це канал, який подарував мені унікальну можливість працювати з найкращими телевізійними професіоналами країни. Команда ток-шоу «Така доля» гримить своїми іменами, і мені дуже приємно вписати в цей список своє прізвище. Я хочу робити продукт, за який не буде соромно - і - ніде правди діти, якщо в черзі в магазині до мене підійде незнайома бабуся і лагідно пожурить «Щось ти, Антошка, минулої п'ятниці краватку собі не під колір очей підібрав» - в такий момент я відчую себе дійсно щасливим ».
Дмитро Кохно ( «Ранок. Студія гарного настрою», «Зоряний ринг»)
Маркетолог за освітою, журналіст за покликанням. Улюблена правило - спорт 5 разів на тиждень.
Кредо - роби добре, погано і так вийде!
Кар'єра: Слово письменника (ЛАД), Ділове життя (Перший канал), Культурні люди + (Білорусь1)
Телевершіна 2012: II місце в номінації краща інформаційна програма.
У телеканалі СТВ бачить потенціал і сильну команду.
Авчінніков Філіп ( «Хорошоу», «То ли еще будет»)
Філ в свої 7 років вже точно знає, що хоче бути актором. Неодноразово знімався в рекламі популярних торгових марок, брав участь в показах мод, а в 2013 році зайняв 1 місце в конкурсі читців в гімназії. З 4-х років займається таеквондо (має зелений пояс), дуже життєрадісний: любить співати, танцювати, конструювати, із задоволенням готує (в 2013 році отримав диплом піццемастера). Девіз: "Живи під девізом:" Готуйся до сюрпризів! ".
Будейко Ренат ( «Хорошоу», «То ли еще будет»)
Хоче стати як Justin Timberlake, щоб на його концерти збиралася ціла Мінськ-Арена, адже Ренат обожнює сцену! Прекрасно танцює, вважаючи за краще хіп-хоп стиль. Дуже любить співати, брав участь в конкурсній шоу-програмі "Зоряний дощ", де в номінації «Вокальний ансамбль» зайняв 3-е місце. Як будь-який хлопчик його віку любить грати у відеоігри, футбол і баскетбол. І ще Ренат мріє закінчити медичний університет.
Корнєєва Марія ( «Хорошоу», «То ли еще будет»)
Наймолодша ведуча на телеканалі, але при цьому вже сама пізнавана. Пишається тим, що сама заробляє гроші, "знає англійську", вміє читати і рахувати до 168-ми. Маші цікаво спілкуватися з людьми і пізнавати нове. Захоплюється малюванням, співами і танцями. Чи не байдужа до кривляння перед дзеркалом і телекамерою.
На дурне питання "Чи багато соку дають на зйомках?" впевнено відповідає "Багато!".
На питання «Beatles або Rolling Stones?На дурне питання "Чи багато соку дають на зйомках?