Сьогодні учасники Quest Pistols Show готуються до свого першого великого заходу. Складно назвати це концертом, самі хлопці кажуть, що це буде наймасштабніша постановка нашого часу і що такого ще ніхто не бачив. Чому з недавніх пір колектив робить ставки не на пісні, а на танці? Хто працює над створенням оригінального сценічного іміджу артистів? На ці та інші питання хлопці відповіли в інтерв'ю нашому виданню.
- Чому в минулому році було вирішено змінити формат бойз-бенд групи Quest Pistols на шоу-проект Quest Pistols Show? Кому належить ініціатива?
- Для групи Quest Pistols Show це було природним кроком. Ініціатива належить команді нашого лейблу. Ми довго розшукували класних танцюристів, продивлялися претендентів, вибирали тих, хто, на нашу думку, сильніше, професійніше і краще впишеться в групу.
- На вашому офіційному сайті написано: «Quest Pistols Show - це масштабне уявлення, що об'єднує Діджитал-інновації ...» А в чому суть Діджитал-інновацій? Поясніть?
- У нашій назві неспроста з'явилося слово «show». Велика шоу-програма Quest Pistols Show, яку ми розробляємо зараз і представимо в московському Crocus City Hall 5 грудня буде, без перебільшення, масштабній постановці останнього часу. Будуть божевільні костюми, роботизовані елементи перформансу, гігантські екрани, божевільні оживаючі декорації ... Повірте, після першого ж офіційного анонса будь-які питання про Діджитал-інноваціях відпадуть за непотрібністю! Такого ще ніхто не бачив! Нас адже багато хто сприймає такими собі фриками, танцюючими бунтарями. Ось цим новим шоу ми реально очолимо рух людей не від світу цього.
- Чи правильно ми розуміємо, що тепер колектив робить ставку саме на танці, а не на самі пісні?
- Ми все далі дистанціюємося від звичного формату виступів і прагнемо орієнтуватися не на артистів пісенного жанру, а скоріше на шоу рівня Cirque du Soleil, де хореографія, танці і наймасштабніша постановка йдуть рука об руку і лише в синергії породжують щось нове і глобальне.
- Кого ви запрошуєте на кастинг на офіційному сайті?
- Quest Pistols Show - це місце, де завжди раді талановитим танцюристам. Ми регулярно проводимо кастинги нових учасників і хочемо стати місцем сили, куди молоді люди, палаючі танцем, будуть прагнути потрапити. Все своє життя ми просуваємо танцювальну культуру в маси, так? Це логічний розвиток наших ідей.
- Згадуючи минуле: чому свого часу ви вирішили зробити кавер на пісню Миколи Воронова «Біла бабка любові»? Ви заздалегідь знали, що вийде хіт? У Воронова є ще пісні, вам не хотілося зробити кавери на них?
- Ідея цього кавери належить керівнику лейбла Kruzheva Music і за сумісництвом засновнику колективу Quest Pistols Show Юрію Бардаш. Він побачив ролик з цією піснею на YouTube - а до того моменту за групою вже встиг закріпитися імідж таких епатажних бунтарів, які замість того, щоб слідувати моді, цю моду беруть і на рівному місці створюють, - і він запропонував записати «Бабку». До нас потім Воронов приїжджав, ми спілкувалися. Завдяки нашому переосмислення його пісні, він отримав популярність і став їздити на гастролі, хоча спочатку здавалося, що ці пісні ніколи не вийдуть за межі інтернету. Ось так інколи буває. Відмінна адже пісня, правда?
- Правда. Деякі критики називають ваш репертуар не те що легковажним - безглуздим. Вам є що відповісти?
- Постановка питання така, ніби нам потрібно виправдатися за свої пісні. Та ніколи в житті! Це класні пісні, які роблять життя людей краще, яскравіше, приємніше. І під них класно танцювати - а танцювати ми вміємо!
- Яку лепту в творчість групи тепер вносять її нові учасники - бразилець Вашингтон з Ріо-де-Жанейро і Маріам?
- Вони стали душею групи, без якої Quest Pistols Show вже не уявити. Наприклад, Вашингтон вже записав пісню, де буде читати реп, причому реп крутий і зовсім не російською мовою. Маріам ... Ну, ви бачили Маріам? Як можна питати, що вона привнесла в групу? Навіть якщо не говорити про інтерес з боку чоловічої аудиторії, після її приходу серйозно зросла популярність Quest Pistols Show серед дівчат, серед професійних танцівниць. Тому що вона для них еталон і модель для наслідування.
- Скільки тривають концерти групи? Напевно після кожного артистам життєво необхідний хороший відпочинок? Або ви даєте концерти з невеликими перервами, а то і виступаєте за кілька днів поспіль?
- Стандартний формат виступу - одна година. Буває, що виступаємо кожен день. Коли спускаєшся зі сцени, підйом завжди поступається місцем спустошення, потрібно перезавантажитися і повернутися в реальність. Ми вже навчилися це робити настільки швидко, що на наступний день повертаємося на сцену свіжими і відпочили.
- Судячи з гастрольному графіку поточного року, вашу творчість досить затребуване. На концертах завжди аншлаги? Ви віддаєте перевагу виступати на тих майданчиках, де глядачі також можуть танцювати разом з вами?
- До невимовної радості, ми збираємо повні зали. І немає кайфу кайфово, коли люди качають разом з нами!
- Всі ваші відео, як і ваш сценічний імідж, дуже оригінальні. Це такий принцип - брати аудиторію епатажем? Хто працює над створенням сценічного іміджу? Або у вас він і в житті такий креативний?
- Звичайно ж, у нас є команда стилістів і дизайнерів, з якими ми працюємо, але і самі, як то кажуть, смаку не позбавлені. Ще будучи танцювальним колективом, з'являючись на публіці, ми, м'яко кажучи, виділялися своїм зовнішнім виглядом. Наприклад, Микита і Антон носили дреди з рваними джинсами і величезними черевиками, Костя любив вузькі штани з кольоровими майками і масою прикрас, а Міріам воліла, ще до того як переїхала до столиці, «індійський стиль», купувала на секонді спідниці, кофти, штани і обважують різними дрібничками. Зараз ми вже трохи подорослішали і в житті все-таки вважаємо за краще більш стриманий стиль, спрямований в першу чергу на якість і комфорт.
- Чи орієнтуєтеся ви в своїй творчості на західних виконавців? Якщо так, то в чому саме?
- Ми ні на кого з артистів не орієнтуємося. Ось бачимо ми, наприклад, новий кліп The Weeknd, захоплено його коментуємо і йдемо далі робити свою музику. Це пошук натхнення, але ніяк не джерело для плагіату.
- Цього року ви стали лауреатами премії РУ-ТВ. Наскільки ця нагорода значима для вас?
- Нагорода - це об'єктивне підтвердження популярності і статусу. Це дуже приємно, само собою. Але жодна нагорода не варто того, щоб зраджувати заради неї свої творчі погляди. Ми ніколи не йшли на поводу у рейтингів, ніколи не підбудовувалися під формати - і при цьому телеканали, станції, видання нам все одно вручають премії. Дивно, правда? Значить ми все робимо правильно.
Quest Pistols Show (до 2014 Quest Pistols) - шоу-проект, який став популярним після дебютного синглу «Я втомився» в 2007 році. На сьогоднішній день випущено два повноцінних альбоми і один EP.
Група бере свій початок з танцювального балету Quest, троє учасників якого, Антон Савлепов, Микита Горюк і Костянтин Боровський, вирішують виступити в новому для себе амплуа поп-зірок і записують кавер на пісню Long and lonesome road групи Shocking Blue під назвою «Я втомився» . Кліп вийшов в травні 2007 року і тут же потрапив в ротацію музичних телеканалів. Свій дебютний альбом «Для тебе» Quest Pistols презентували в кінці жовтня 2007 року. Диск став золотим за кількістю продажів і отримав позитивні рецензії.
З червня 2013 року по квітень 2014 року група гастролювала в складі двох солістів - Антона Савлепова і Микити Горюка. У квітні 2014 року склад поповнився новими героями. Ними стали бразилець Вашингтон з Ріо-де-Жанейро, а також Маріам і Іван.
15 листопада 2014 року відбулася прем'єра шоу танців - Quest Pistols Show, з яким музиканти вирушили у світове турне в січні 2015 року. Концепція цього шоу стала основою танцювальної філософії групи, що згодом призвело колектив до формату шоу-проекту та зміну назви на Quest Pistols Show.
Хто працює над створенням оригінального сценічного іміджу артистів?
Чому в минулому році було вирішено змінити формат бойз-бенд групи Quest Pistols на шоу-проект Quest Pistols Show?
Кому належить ініціатива?
» А в чому суть Діджитал-інновацій?
Поясніть?
Чи правильно ми розуміємо, що тепер колектив робить ставку саме на танці, а не на самі пісні?
Кого ви запрошуєте на кастинг на офіційному сайті?
Все своє життя ми просуваємо танцювальну культуру в маси, так?
Згадуючи минуле: чому свого часу ви вирішили зробити кавер на пісню Миколи Воронова «Біла бабка любові»?