"Ялинки-3": несправжній сніг і теорія шести рукостискань

Фото: ІТАР-ТАСС

На екрани столичних кінотеатрів 26 грудня виходить третя заключна частина новорічної комедії "Ялинки". Про те чому зимова прем'єра по традиції знімається в середині літа і як розвивається у фільмі теорія "шести рукостискань" - розповідає ведучий програми "Ранок" Іван Распопов.

Так уже повелося, що головну нову новорічну комедію знімають ... влітку. Так було і на перших "ялинках", і на друге, і треті не стали винятком. Сани, як і новорічне кінореліза, потрібно готувати саме в період відпусток, щоб встигнути до зимових канікул. Цього разу знімалися і потіли в шубах і гірськолижних костюмах не тільки актори. В десятці російських міст і, навіть в Алма-Аті тисячі чоловік приходили в умовлене місце з саньми, в дублянках, з лижними палицями в руках, хоча навколо всі бігали в шортиках і купальниках. Така магія успішної франшизи. Тому що всі хотіли знятися в чергових "ялинках" і все хто хотів - знявся! В такому дивному для літнього сезону вигляді люди шикувалися спеціальним чином і ... "клац" !!!!

З найвищої точки оператор бачив в візир своєї камери, що тисячі людей вишикувалися в формі однієї з букв вітальній фрази "З Новим роком!", Яка з'являється у фіналі фільму. У зйомках на Двірцевій площі Санкт-Петербурга прийняли участь майже півтори тисячі чоловік. Жителі північної столиці подарували фільму літери "O" і "С".

Фото: ІТАР-ТАСС

"Було по-справжньому круто! - згадує Сергій Свєтлаков. - Я на собі відчув щось неймовірне настрій, яке вдалося створити на Двірцевій, а до цього - по всій країні. Щоб мене" Ялинки "- це фільм, який дарує відчуття свята. Напевно тому дві попередні частини зібрали таку кількість кіноглядачів і далі збирають росіян біля телеекранів. Не сумніваюся, що третій фільм чекає така ж доля, і учасники народних зйомок ще багато років зможуть дивитися себе в кіно під Новий рік ".
В "ялинках" вже перевіряли правильність теорії шести рукостискань, потім підтвердили, що всі люди - родичі, і ось на цей творці запустили "Бумеранг добра". Тобто на авансцені твереза, але для багатьох спірна, думка про те, ласкаво повертається.

У головних, точніше в самих головних ролях, дві собачки, в яких закохатися просто неможливо і як кажуть терті критики: цих кошлатих виконавців неможливо переграти навіть самим професійним акторам. До категорії останніх, безумовно, можна віднести Валентина Гафта, у якого був всього один знімальний день, але подивившись фільм в це якось не віриться. Тобто роль Валентина Йосиповича велика і, прямо скажемо, вагома. І вагомо всіма улюблений актор висловлювався і на прес-конференції: "У цій картині виникають дорогі, дуже дорогі вещи! Те що тут відбувається з собаками, навіть з людьми не відбувається! Подивіться фільм і ви зрозумієте, що людям треба вчитися у собак! А взагалі хочеться, щоб було побільше хороших людей в нашій країні. А фільм мені сподобався тим, що тут немає бруду і вульгарності! "

Фото: ІТАР-ТАСС

Взагалі Гафт був на прес-конференції головною людиною. Свєтлаков не прийшов, Ургант швидко ретирувався і залишився ... Гафт. Патріарх. Ні, звичайно, було багато акторів, режисерів і сценаристів (яких Гафт дуже хвалив), але все-таки всім було цікаво думку людини, який попрацював ще в тому, якісному, радянському кіно про кіно сьогоднішньому ... точніше про "ялинках". А Валентин Йосипович несподівано запитав присутніх журналістів: "А можна я вам свій вірш про ялинку прочитаю?" Всі були "ЗА!". І Гафт прочитав:

Ходили по лісі, про життя трубили,

І ялинку-царицю під корінь зрубали,

Потім її вставили в хрест, ніби в трон,

Влаштували пишні дні похоронів.

Але не було стогону і не було сліз,

Снігуронька співала, Гундель Дід Мороз,

І, за руки взявшись, веселі обличчя

З ранку починали під ялинкою кружляти.

Ах, якби бачили смутні пні,

Які бувають щасливі дні!

Але замовкло веселощі, умолкнул оркестр,

Для наступної ялинки сховали хрест.

Поетичний, як і акторський, талант Валентина Гафта ніхто не викликає сумнівів. Але ось настрій у фільму "Ялинки" зовсім інше, ніж у поеми "Ялинка". І хоч сніг в картині і несправжній, але от почуття творці фільму намагаються викликати у глядача самі непідробні і теплі (мабуть спрацьовує ефект літніх зйомок))). По крайней мере, фільм у поета-Гафта викликав саме такі почуття, а йому можна вірити.

Іван Распопов

сюжети: Іван Распопов про музику і кіно , думки

А Валентин Йосипович несподівано запитав присутніх журналістів: "А можна я вам свій вірш про ялинку прочитаю?