Радіочастотний ліфтинг, радіохвильової ліфтинг

Чи шкідливий радіочастотний ліфтинг?

З самого початку варто з'ясувати, наскільки радіочастотний ліфтинг може бути шкідливий для клієнта і фахівця. На думку багатьох косметологів, які відмовляються працювати з цими апаратами, вони є небезпечними. Правдиво чи це переконання? Швидше за все, саме назва « радіочастотний ліфтинг »(Часто неправильно говорять« радіохвильової ліфтинг ») сіє зерно недовіри до цих апаратів, які, виходячи з семантики назви, просто не можуть бути нешкідливими.

На ділі обстоит ж все зовсім інакше. Походження назви «радіохвильової ліфтинг», по суті, пов'язано з частотами, які застосовуються в цих процедурах, - вони збігаються з частотами, що переносять радіохвилі. Однак мова йде про кількість імпульсів в секунду, тобто, про збіг по частоті. Практично кожен з процесів має певну частоту. Відносно характеру процесу в радіохвильове лифтинге, можна сказати, що він схиляється більше до звичайного току, ніж до радіохвилі. Існує ще одна важлива доказ на користь нешкідливості радіочастотного ліфтингу. RF-ліфтинг - метод діаметр, адаптований для цілей косметології. Вже не одне десятиліття діаметром широко застосовується в області медицини (наприклад, мобільний зв'язок використовується широко тільки останнє десятиліття), перш за все в фізіотерапевтичних і в операційних кабінетах. Тому, якби ці процедури дійсно вабили б будь-якої шкоди організму, це вже давно стало б відомо.

Біполярний або монополярний (шестіполяр, тріполяр) ?

Основні типи апаратів для радіочастотного ліфтингу - біполярні і монополярний. Безумовно, що «кожна жаба своє болото хвалить»: власник монополярной системи буде переконувати вас у доцільності застосування монополярного апарату, в зворотному буде переконувати вас фахівець біполярного приладу, господар тріполяра скаже, що тільки цей апарат гарантує найкращий ефект.

Therma-cool є найвідомішим апаратом, що працює по монополярному принципом. Свій вплив радіочастоти надають між пасивним і активним електродами. Найчастіше пасивний електрод розміщується поруч із зоною, що схильна до виконання процедури. Хвиля, таким чином, проходить крізь все тіло клієнта.

У Therma-skin (біполярному радіохвильове лифтинге) другий електрод вмонтований безпосередньо в маніпулу, якій проводиться вплив. Тобто, вплив RF-енергії направлено тільки під зону проекції маніпули. Процедури на обличчі більш ефективно проводити біполярними апаратами для радіохвильового ліфтингу (дермальний шар на обличчі тонше, велика глибина проникнення, як на тілі, не потрібно), які, до речі, ще й значно безпечніше.

Також існують і багатополярного маніпули, які переважно мають на робочій поверхні шість або три вбудованих електрода. Їх, відповідно, називають сіксполярнимі (6) або тріполярнимі (3). Акцентуємо увагу на тому, що збільшення кількості електродів не в якій мірі не впливає на ефективність процедури. Однак зазначимо, що, як правило, ці маніпули мають велику площу, що трохи незручно при обробці невеликих поверхонь (наприклад, очей).

На сьогодні ринок косметики все частіше пропонує Корейські і Китайські апарати для радіохвильового і радіочастотного ліфтингу. Вони характеризуються великою площею маніпули, яка значно перевищує зону обробки, що знижує ефективність впливу за рахунок розсіювання потужності. Процедуру, враховуючи механізм впливу, рекомендується все ж проводити на високій потужності, щоб досягти найбільшої ефективності - викликати зміни в молекулах колагену, чого не відбудеться при малій потужності.

Така маніпула буде також вкрай незручна при застосуванні на областях, де шкіра має неоднорідний рельєф. Верхні і нижні повіки, параорбітального зони такими маніпула обробити неможливо.

Верхні і нижні повіки, параорбітального зони такими маніпула обробити неможливо

Багато європейських прилади радіочастотного ліфтингу Зараз мають датчики температури. Вони дозволяють встановити температуру, вище якої при будь-якої потужності не відбуватиметься нагрівання. Оснащення такою системою робить апарат більш ефективним, тому, якщо ви вирішили провести подібну процедуру, обов'язково поцікавтеся приладом, в першу чергу, країною, де він був випущений.

Автор: ЧЕРНЯВСЬКА ОЛЕКСАНДРА, сертифікований косметолог "Студії молодості", за матеріалами журналу Cosmetic International, лютий 2010 року (Савченко О.І. "RF: anti-age 50+")

Правдиво чи це переконання?