Реєстрація ІП: як і що?

Сфера індивідуального підприємництва сьогодні починає розвиватися з особливою швидкістю. Тому особливо важливо знати правила реєстрації, щоб не платити величезні штрафи за порушення законодавства.

Тому особливо важливо знати правила реєстрації, щоб не платити величезні штрафи за порушення законодавства

Щоб вважати себе повноправним підприємцем, слід пройти всі кроки за такою схемою:

  1. Вибір коду за КВЕД. У 2017 році в зв'язку з появою нових галузей в бізнесі в ужиток введено поновлений Загальноросійський Класифікатор Видів Економічної Діяльності. Кожен вид підприємництва має свій код. Необхідно вибрати коди основної і - при необхідності - кілька додаткових.
  2. Вибір системи оподаткування. Існують різні моделі, і, якщо ви не хочете автоматично опинитися на загальній системі оподаткування, необхідно писати заяву про перехід на спрощену (6% від доходів або 15% від різниці між доходами і доходами + відрахування в Пенсійний Фонд і Фонд обов'язкового медичного страхування).
  3. Оплата держмита. Досить роздрукувати відповідну квитанцію з сайту ФНС і оплатити у відділенні будь-якого банку.
  4. Постановка на облік у податковій інспекції за місцем прописки. Туди віддається пакет документів: паспорт, копія ІПН, квитанція про сплату держмита, заяву про реєстрацію ІП, заяву про застосування спрощеної системи оподаткування.
  5. Отримання реєстраційних документів: свідоцтв про держреєстрацію та постановці на облік, а також виписку з Єдиного державного реєстру індивідуальних підприємців.
  6. Постановка на облік в Пенсійному Фонді та Фонді обов'язкового медичного страхування. Зазвичай повідомлення про реєстрації відправляються податковою інспекцією.

Фахівці юридичних організацій допоможуть оформити всі документи і перевірять цілісність пакета для реєстрації. Багато нюанси слід довіряти саме професіоналам, тому компанія «Аудит-фінанс» готова запропонувати вам свої послуги і консультації .