Рейтинг фінансових інститутів Росії

Основні показники якості навчання у вищому навчальному закладі - це затребуваність і конкурентоспроможність його випускників на ринку праці Основні показники якості навчання у вищому навчальному закладі - це затребуваність і конкурентоспроможність його випускників на ринку праці. Саме ці аспекти були взяті до уваги при складанні рейтингу фінансових інститутів Росії. Рейтинг був створений на основі даних, отриманих з резюме декількох тисяч випускників економічних і фінансових факультетів найвідоміших вищих навчальних закладів Росії.

Якщо зважати на аналіз зайнятості молодих фахівців у фінансовій сфері та інших професійних областях, а також на вивченні їх зарплатних очікувань , Найбільш конкурентоспроможними на даний момент часу є випускники фінансових факультетів МГИМО, МГУ і Фінансової академії при Уряді РФ. Більшість з них після отримання диплома знаходять високооплачувану роботу за фахом.

Більше 80 відсотків випускників Академії народного господарства при Уряді РФ, Міжнародного інституту економіки і права, Вищої школи економіки, Московського економіко-фінансового інституту, Хабаровської державної академії економіки і права, Казанського державного фінансово-економічного інституту, фінансових і економічних факультетів Санкт-Петербурзького політехнічного університету , Санкт-Петербурзького державного університету, Південно-Уральського державного університету, Північно-Західної академії г жавної служби знаходять роботу у фінансовій сфері.

Якщо говорити про дипломованих фахівцях, які закінчили Санкт-Петербурзький державний університет економіки і фінансів , Санкт-Петербурзький інститут зовнішньоекономічних зв'язків, економіки і права, Російський державний торгово-економічний університет, Новосибірський державний університет економіки і управління, Ростовський державний економічний університет, Східний інститут економіки, гуманітарних науки та управління, Уральський державний економічний університет, Московську фінансово-юридичну академію , а також Московський інститут міжнародних економічних відносин, 65-80 відсотків з них знаходять роботу по специал ності. Стартові оклади таких фахівців не можна назвати високими, але вони є цілком гідними.

На самих нижніх рядках рейтингу фінансових ВНЗ Росії знаходяться Санкт-Петербурзький торгово-економічний інститут і Санкт-Петербурзький державний інженерно-економічний університет. Роботу в сфері економіки і фінансів знаходять лише 50-60 відсотків випускників цих навчальних закладів, а зарплати їх невисокі.