РГАТУ імені П.А. Соловйова

В бібліотеці університету ви можете скористатися наступними електронними ресурсами:

  1. консультант Плюс
  2. Технорматів
    • Охорона навколишнього середовища
    • Охорона праці
    • Санітарні норми і правила
  3. Електронний каталог ДПНТБ (Обсяг 550 000 записів на CD)
    • Автореферати та дисертації
    • неопубліковані переклади
    • Зарубіжні книги
    • Зарубіжна періодика
    • вітчизняні книги
    • вітчизняні журнали
  4. Електронний каталог книг бібліотеки РГАТУ
  5. Повнотекстові версії праць викладачів РГАТУ з 2006 р
  6. Polpred.com Огляд ЗМІ
  7. Випускні кваліфікаційні роботи

Звертаємо увагу на великий список електронних бібліотек з вільним доступом .

МАТЕМАТИКА. ФІЗИКА. ХІМІЯ

  • Інтернет-бібліотека з математики
    http://ilib.mccme.ru
    Сайт Московського Центру безперервної математичної освіти. Містить тексти багатьох книг, знайомих шкільним учителям математики, керівникам гуртків, школярам, ​​які цікавляться точними науками.
  • Math.ru - бібліотека
    http://www.math.ru/lib/formats
    У бібліотеці представлені чудові книги, які протягом багатьох років користуються популярністю у школярів, викладачів та просто любителів математики.
  • Електронна бібліотека з хімії та техніці
    http://www.rushim.ru/books/books.htm
    Колекція повнотекстових книг містить понад 1000 назв. Серед розділів: "Аналітична хімія", "Неорганічна хімія", "Електрохімія", "Високомолекулярні сполуки", "Промислові виробництва" та ін.

Серед розділів: Аналітична хімія, Неорганічна хімія, Електрохімія, Високомолекулярні сполуки, Промислові виробництва та ін

ТЕХНІКА

  • техніка
    http://lib.prometey.org/?cat_id=8
    Велика колекція літератури з техніки. Найоб'ємніші розділи: "Радіотехніка", "Електроніка", "Комплектуючі". Є архіви журналів "Радіо", "Радіоаматор", "Радиоконструктор" і ін. Всі книги в форматі djvu, що дуже зручно для відображення схем і малюнків.
  • Технічна бібліотека
    http://techlibrary.ru/
    Велика колекція науково-технічної літератури (фізика, хімія, математика, механіка і т.д.) - фундаментальні і науково-практичні роботи.
  • Електронна бібліотека
    http://www.umup.narod.ru/
    Велика, але ніяк не структурована підбірка книг. Багато найрізноманітнішої технічної літератури. Особливу цінність представляють підшивки журналів: "Радіо" (з 1970 р), "Радіоаматор" (з 1991 р), "Юний технік" (з 1969 р), "Квант" (з 1970 р).
  • ТехЛіт.ру
    http://www.tehlit.ru/
    Найбільша бібліотека нормативно-технічної літератури. Представлений великий архів ГОСТів, Сніпов, посадових інструкцій, договорів та інших видів документів - всього понад 34 000 назв.
  • бібліотека будівництва
    http://www.zodchii.ws/
    Дуже велика бібліотека - кілька сотень видань (книги, нормативна документація) - по всіх майданчиках будівництва. Проектування, матеріали, обладнання, конструкції, технології та багато іншого. Пошук за тематичними рубриками (розділ "Повний список літератури") і за ключовим словом
  • Бібліотека легкої промисловості
    http://t-stile.info/
    Тут представлені книги, підручники, довідники по швейному виробництву і іншим галузям легкої промисловості (швейної, текстильної, взуттєвої, трикотажної, шкіряно-хутряної), а також по текстильному рукоділлю.
  • автомобільна література
    http://www.driveforce.ru/
    На сайті багато корисної інформації по ремонту автомобіля і технічного обслуговування. У розділі "Електронні книги" зібрана автомобільна література, посібники з ремонту та експлуатації автомобіля, мультимедійні керівництва, книги, довідкові керівництва, різні енциклопедії про автомобілі та багато іншого.
  • Технічний портал радіоаматорів Росії
    http://www.cqham.ru/
    На сайті: бібліотека радіоаматора, архів зарубіжних журналів.
  • Схеми, довідники, програми
    http://www.radiofan.ru/
    На сайті можна знайти схеми телевізорів, відеомагнітофонів, автомагнітол, телефонів та іншої побутової та офісної техніки, рекомендації по ремонту апаратури.
  • Бібліотека комп'ютерної літератури
    http://it.eup.ru/
    Бібліотека книг комп'ютерної тематики (монографії, дисертації, книги, статті, новини та аналітика, конспекти лекцій, реферати, підручники). На даний момент в бібліотеці знаходиться близько 3500 документів.
  • InfoCity
    http://www.infocity.kiev.ua/
    Книги та статті з програмування, інтернет-технологіями, операційним системам, мов програмування, баз даних і т.д.
  • Programmer's Klondike
    http://www.proklondike.com/
    В електронній бібліотеці безліч книг і статей комп'ютерної тематики.

ЕКОЛОГІЯ

  • Природа Росії: бібліотека
    http://www.priroda.ru/lib
    Містить велику колекцію повнотекстових видань: монографій, підручників, статей з періодичних видань, законодавчих документів, аналітичних доповідей. Зручний дробовий рубрикатор для пошуку.
  • Бібліотека факультету екології Міжнародного Незалежної Еколого-Політологічного Університету (МНЕПУ)
    http://www.eco-mnepu.narod.ru/bib.htm
    Сайт містить колекцію монографій і статей, законодавчих документів, матеріалів конференцій з екології.
  • Екологія виробництва. Науково-практичний журнал
    http://www.ecoindustry.ru/
    Сайт містить, крім повнотекстового архіву журналу за 2004 р, велику колекцію Державних доповідей про стан навколишнього середовища в Росії і окремих регіонах.
  • Бюлетень "Зміни клімату"
    http://climate.mecom.ru/?C=N;O=D
    Бюлетень містить повні тексти оглядів стану і тенденцій зміни клімату Росії, починаючи з 1998 р

електронні бібліотеки

Електронна бібліотека "Наука і техніка"

Книги, статті, журнали, біографії

Науково-технічний портал

Сервер "Незалежний науково-технічний портал" створений для відкритої, безкоштовної публікації в Інтернет і подальшої популяризації науково-технічних, інноваційних ідей і проектів (винаходів, технологій, наукових відкриттів), що відносяться до енергетики (електроенергетика, теплоенергетика), переробці відходів і очищенню води.

http://www.sci-lib.com/

Велика наукова бібліотека. Майже 2000 відсканованих книг (більш 11Гб) з математики, фізики, хімії, біології, техніці, медицині, програмування та ін. Основний формат DjVu (досить завантажити плагін і можна переглядати в будь-якому браузері). На сайті діє форум для тих, хто шукає книги або сам викладає їх в мережу.

http://nehudlit.ru/

Велика науково-технічна бібліотека

http://www.vilenin.narod.ru/Mm/Books/Books.htm

Велика кількість книг з математики і фізики: математичний аналіз, диференціальні рівняння, диференціальна геометрія, мат. фізика, теоретична механіка, теорія коливань, стійкості та катастроф і т. д. Всього 212 найменувань.

http://lib.org.by/

Універсальна бібліотека науково-технічної літератури.

http://www.mccme.ru/free-books/

На сторінці розташовуються повні тексти вільно розповсюджуваних книг з математики, надані авторами та видавництвами (по можливості в формі оригінал-макетів з вихідними текстами), а також записки лекцій, збірники завдань, програми курсів і т.п.

http://www.mccme.ru/mmmf-lectures/books/books/books.php

Повні тексти книг серії "Бібліотека" Математичне просвітництво "в форматі pdf.

http://ilib.mccme.ru/plm/

Серія "Популярні лекції з математики". Відскановані брошури серії в форматах TIFF і djvu.

http://elibr.narod.ru/

Електронні підручники з бібліотеки МГУ в форматі pdf.

http://virlib.eunnet.net/win/mm.html

Підручники та навчально-методичні посібники викладачів УрГУ.

http://progs-maker.narod.ru/books.html

Книги з програмування.

http://www.dasbook.ru/index.php

Відкритий каталог з вільним доступом. Будова каталогу дозволяє будь-якому охочому, хто має доступ до мережі Інтернет та браузер, переглядати і поповнювати його вміст. Вміст каталогу є сховище описів і посилань на електронні варіанти книжок, що знаходяться у вільному доступі в Інтернеті.

http://nt.ru/ri/

Електронна бібліотека "Наука і техніка". Поточні публікації: вибрані науково-популярні статті; Нобелівські лауреати: біографічні статті про лауреатів нобелівської; раритетні видання: електронні версії рідкісних книг.

http://www.finansy.ru/publ.htm

Бібліотека економіки. Різні економічні тексти: книги, робочі матеріали (working papers), статті із збірників та журналів, публікації, реферати, дипломи, дисертації.

http://tehno.claw.ru/

Технічна енциклопедія.

http://dvoika.net/

Навчальні посібники для студентів університетів та абітурієнтів.

http://fismat.ru/

Вища математика для студентів і абітурієнтів. Лекції курсові, задачі, підручники.

http://256bit.ru/

Навчальні посібники для студентів університетів та абітурієнтів.

http://electrolibrary.narod.ru/

Підручники, книги і матеріали з електротехніки.

lib-bkm.ru - Бібліотека машинобудівника. Мета даного проекту - зібрати в одному місці технічну літературу по металорізальних верстатів + ​​супутні матеріали: книги, довідники, ГОСТи, навчальні посібники.

mt2.bmstu.ru/reference.php - Технічна бібліотека. Кафедра МТ2 МГТУ ім. Н. Е. Баумана. Пошук технічної інформації з різної тематики.

infolio.asf.ru

Університетська електронна бібліотека In Folio. Бібліотека створена Анжеро-Судженськ філією Кемеровського державного університету. Цим пояснюється систематизація матеріалу відповідно до навчальними дисциплінами. Збори відрізняє ретельна розмітка тексту (включаючи гіперпосилання всередині творів) і хороша система навігації та пошуку. Всього бібліотека налічує близько 1500 джерел (понад 700 представлені також у вигляді заархівовані файли). Поповнюється дуже повільно.

www.gutenberg.org

Проект Гуттенберг Перше в історії електронне зібрання, засноване Майклом Хартом в 1971 році. Фактично, "Проект Гуттенберг" і ознаменував народження явища, яке сьогодні іменується електронними бібліотеками. На всьому протязі свого існування проект реалізовувався виключно силами добровільних помічників, які здійснювали і здійснюють оцифровку творів, їх форматування, вичитку, і забезпечують розміщення джерел на сайті. До складу включаються тільки твори, що знаходяться в суспільному надбанні і заслуговують приміщення в золотий фонд людства. Перед розміщенням в бібліотеці, тексти джерел ретельно вичитуються, що страхує користувачів від помилок. Все це принесло "Проекту Гуттенберг" репутацію однієї з найбільш авторитетних електронних бібліотек світу. В даний час фонди налічують близько 17 тисяч творів. Система навігації і пошуку творів виконана високому рівні. Тексти представлені в основному у вигляді TXT-файлів.

elibrary.ru

Наукова електронна бібліотека Спочатку - проект Російського Фонду фундаментальних досліджень, метою якого було забезпечення доступу російських наукових організацій, включаючи наукові бібліотеки, до зарубіжної академічної періодиці переважно природничого профілю. Згодом відбулося перетворення в компанію, що виконує функції комерційного агрегатора. До складу фонду включені повні тексти книг і журналів, публікуються найвідомішими закордонними видавництвами, серед яких Blackwell, Kluwer, Elsevier, Springer, Royal Society of Chemistry, ISI (Інститут наукової інформації), а також російські журнали переважно академічної спрямованості. В цілому декларується наявність в бібліотеці більше 25 тисяч назв журналів, в тому числі близько 4 тисяч російською мовою. Загальна кількість статей перевищує 9 мільйонів.

www.integrum.ru

Інтегрум-Техно В даний час - найбільша інформаційна онлайнова служба Росії. Серед представлених баз даних архіви центральної, регіональної та зарубіжної преси, повідомлення агентств новин, текстові транскрипти передач радіо і телебачення, тексти законів, дані Держкомстату Росії, електронні каталоги бібліотек, відомості про патенти, адресні довідники, фотоархів і багато інших джерел. Всього в даний час представлено понад 4.5 тисяч баз даних, в сукупності включають близько 230 мільйонів документів. Слід, однак, пам'ятати, що значний масив цих записів складають бібліографічні описи книг і статей з бібліотечних каталогів. Всі джерела інтегровані в єдиний інформаційний масив, що функціонує під управлінням власної програмної розробки компанії - пошукової системи "Артефакт". Для отримання пробного доступу необхідно заповнити спеціальну реєстраційну форму. На вказану електронну адресу надсилається пароль, що дає можливість повного доступу до всіх ресурсів Інтегрум терміном на 7 днів.

www.public.ru

Публічна бібліотека Проект призначений насамперед для бібліотек, яким пропонується оформити підписку на електронні версії російських центральних і регіональних періодичних видань. Публічна бібліотека дає можливість безкоштовного бібліографічного пошуку - "Відкритий доступ" і можливість користування повними текстами статей - "Професійний пошук". В даний час інтерфейс пошукової системи і більшість модулів потребують серйозного доопрацювання. Інтерес в даному проекті представляють архіви періодики за старі роки: деякі видання представлені у вигляді повних текстів з 1990 року.

Безкоштовна технічна бібліотека

В нашій Безкоштовної технічній бібліотеці Ви можете без реєстрації скачати багато цікавих книг, журналів, збірників, електронних довідників, російських інструкцій по експлуатації, а також схем і сервіс-мінлива (15506 видань, 9499 схем і сервіс-мінлива, більш ніж 100000 статей в Пошуку ). Бібліотека постійно доповнюється новими матеріалами - заходьте до нас частіше.

sklad-info.blogspot.com

Електронна бібліотека "СТАРА ТЕХНІЧНА ЛІТЕРАТУРА" На сайті викладені для скачування старі технічні книги, журнали "РАДІО", "РАДІО Всім", "РАДІО Фронт", "ЮНИЙ ТЕХНІК", "Моделіст-Конструктор", а також Інструкції і Технічні опису .. .

Електронна бібліотека механіко-математичного факультету МДУ

Містить книги по всіх майданчиках математики, включаючи їх анотації, з фізики, комп'ютерних наук та ін.

NeHudLit.Ru

NeHudLit.Ru - нехудожня бібліотека Величезна, понад 2000 книг, науково-технічна бібліотека з книгами з математики, фізики, біології, медицині, хімії, техніці та економіці. Зручна система навігації, наявність анотацій до кожної книги, інтелігентний дизайн - все це дозволяють назвати цю бібліотеку дуже зручною і добре оформленої.

Наукові бібліотеки загального профілю

Фонди та колекції, електронна бібліотека, електронні каталоги, бази даних. Технічна бібліотека - ТехноКніга. На сайті ТехноКніга розташована велика колекція технічної літератури, яку можна завантажити безкоштовно і без реєстрації.

Org/?
Ru/?