Робоча віза в Україну -

Адвокат і юристи нашої компанії завжди заради проконсультувати вас і допомогти з отримання дозволу на працевлаштування в найкоротші терміни

Адвокат і юристи нашої компанії завжди заради проконсультувати вас і допомогти з отримання дозволу на працевлаштування в найкоротші терміни.

Згідно з новими змінами в законодавстві для працевлаштування іноземців в Україні передбачена процедура отримання обов'язкового дозволу в органах центру зайнятості. Дозволено використання їх праці на кількох посадах або в різних компаніях за умови обов'язкового отримання дозволу.

Для отримання права працювати в Україні іноземним громадянам та особам без громадянства необхідно отримати дозвіл центру зайнятості, на підставі якого посольством або консульством України за кордоном видається багаторазова віза типу Д на 90 днів. Після приїзду в Україну, необхідно у встановлені візою терміни отримати тимчасову посвідку на проживання (ВНЖ), провести реєстрацію за місцем проживання та отримати ідентифікаційний код. За умови виконання даних процедур іноземець може бути працевлаштований на території України.

В даний час в законодавстві України відбулися зміни порядку працевлаштування. Звертаємо увагу, що іноземці, які проживають в Україні на підставі ВНЖ отриманого за іншими підставами (шлюб, навчання, релігійна або волонтерська діяльність і т.д.) і планують працювати повинні отримати дозвіл на працевлаштування (РНТ) в Україні.

Хотіли б окремо зупинитися на випадках коли не вимагається дозвіл на працевлаштування в Україні:

  1. іноземці які мають постійний вид на проживання в Україні (ПМЖ);
  2. біженці або ті хто отримав дозвіл на імміграцію;
  3. іноземці, які отримали статус осіб вимагають додаткового захисту;
  4. представник іноземного флоту або авіакомпаній;
  5. представники іноземних ЗМІ, спортсмени, артисти і інші.

Особливий статус мають окремі категорії громадян:

  1. ІТ-фахівці;
  2. засновники;
  3. випускники першої сотні світових навчальних закладів;
  4. працівники творчих професій;
  5. відрядні іноземні працівники;
  6. внутрішньокорпоративний цессионарий.

Терміни дії дозволу на працевлаштування:

  1. як правило, не більше 1 року;
  2. не більше 3-х років для особливої ​​категорії працівників;

Дозвіл на працевлаштування оформляється компанією, яка планує працевлаштувати іноземця або особу без громадянства. Законодавством передбачено вимоги до роботи іноземців - від 5 мінімальних заробітних плат (для окремий категорій - 10 мінімальних заробітних плат), відповідність умов роботи законодавству і соціальні гарантії. Вивчення виконання всіх вимог проводитися спеціальною комісією центру зайнятості за результатами якої приймається рішення про видачу або відмову у видачі дозволу на працевлаштування.

Дозволи на працевлаштування (РНТ) видається центром зайнятості на підставі документів, які подаються від імені української компанії, в якій планується бути працевлаштований іноземець.

Дозволи на працевлаштування (РНТ) видається:

  1. Для іноземців та осіб без громадянства щодо яких прийнято рішення про присвоєння їм статусу біженця;
  2. Для відряджених співробітників;
  3. Внутрішньокорпоративних правонаступників.

Також, введені нові вимоги з виплати заробітної плати.

10 мінімальних заробітних плат для іноземців (виняток становлять іноземні високооплачувані професіонали, засновники, виписки 100 кращий університетів світу, представники творчих професій, ІТ - професіонали).


Більш детальну інформацію ви можете отримати зв'язавшись з нами:

Більш детальну інформацію ви можете отримати зв'язавшись з нами:

тел. +38 044 361-83-24
+38 050 440-16-40
+38 068 418-64-63
+38 093 772-57-87
E-Mail: Ця електронна e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript
Ліцензія АE № +272741
м.Київ, вул.Мечникова 16 офіс 214