8 (499) 507-88-88
Російський державний університет нафти і газу імені І.М. Губкіна (Національний дослідницький університет) - провідний вищий навчальний заклад в системі нафтогазового освіти Росії. Заслуги університету високо оцінені державою: орден Трудового Червоного Прапора (1965), орден Жовтневої Революції (1980), Орден Дружби Соціалістичної Республіки В'єтнам (2000), Орден Праці 3-го ступеня Соціалістичної Республіки В'єтнам (2010), Подяка Президента РФ (2010). Тридцять вісім Губкінцев удостоєні звань лауреатів Ленінської премії в галузі науки і техніки та понад 300 лауреатів Державної премії СРСР і РФ, премій уряду РФ. Іменами співробітників і випускників університету названі міста, підприємства, інститути, науково-дослідні судна, найбільші родовища нафти і газу.
З 1930 року Губкинський університет підготував понад 90 тисяч дипломованих фахівців, докторів і кандидатів наук. Сьогодні в університеті активно застосовуються інноваційні методи навчання і міждисциплінарний підхід в освіті. В університеті відтворена інфраструктура для навчання у віртуальному середовищі професійної діяльності на основі інтерактивних повномасштабних тренажерів, комп'ютерних моделей і систем.
Сьогодні в Губкинском університеті навчаються представники всіх 83 регіонів Росії, а також 65 країн світу. Кожен дев'ятий студент - іноземний. В університеті активно розвивається напрямок по навчанню студентів на міжнародних магістерських програмах спільно з провідними зарубіжними університетами світу.
Доступ студентів і співробітників на територію університету здійснюється за допомогою персонального електронного пропуску та багаторівневої системи безпеки. Для батьків передбачений доступ в електронний особистий кабінет для контролю успішності студентів і до деяких веб-камерам, розташованим на території університету.
Студмістечко Губкінського університету складається з п'яти багатоповерхових корпусів на 4000 місць, включаючи стадіон, спортзали, центри дозвілля, бізнес-школу, театр і музичний клуб. Інфраструктура університету включає три навчальні корпуси, з'єднаних переходами, кілька спортзалів, будівля палацу культури з сучасним концертним обладнанням і приміщеннями творчих студій, нова будівля національної бібліотеки нафти і газу з конференц-залами, спортивно-оздоровчий табір в Московській області і комфортабельну базу відпочинку в Тверській області.
Читайте в новому номері «Акредитація в освіті»№ 3 (111) 2019
Ринок праці не чекає. Жорсткі терміни і швидкі зміни - така «порядок денний» на найближчі п'ять-шість років. Для сфери ДПО - тим більше. «Місце, яке Росія буде займати в глобальному світопорядку до 2050 року, визначається тим, що буде відбуватися в 2018-2024 рр. в наших дитячих садах, школах, коледжах і університетах, в сфері безперервної освіти », - підкреслюють фахівці Центру стратегічних розробок і НДУ ВШЕ в спільній доповіді« Дванадцять рішень для нового утворення ». На думку учасників круглого столу, організованого видавництвом «Акредитація в освіті» за підтримки інформаційного агентства «Інтерфакс», реальні можливості для перетворень є. Питання в тому, «чи можемо ми в мінливому середовищі ефективно готувати людей, не тільки виконують певні функції, але і викликають довіру виробленими змінами» ...
Анонс журналу