Клієнти РосінтерБанка заявляють про розбіжності між фактичними сумами вкладів і пропонованим їм страховим відшкодуванням. Як повідомив порталу Банкі.ру один з вкладників, недостача за сумою його внеску склала 1 млн рублів.
Цей реєстр включає зобов'язання перед 84 400 вкладниками на 52,1 мільярда рублів, розповідає представник АСВ, але реальний розмір залучених банком коштів може перевищити 57 млрд рублів. Спочатку АСВ заявило, що виплати можуть скласти 49,2 мільярда рублів .
Колишня голова правління РосінтерБанка Марина Краснова в листі гендиректору АСВ Юрію Ісаєву стверджує, що 19 вересня передала «компакт-диски, що містять реєстри зобов'язань РосінтерБанка перед вкладниками, сформовані ... станом на 13 і 14 вересня». У цьому реєстрі були вимоги 87 283 фізосіб і індивідуальних підприємців на 57,3 мільярда рублів, пише вона. Банк вважає, що страховому відшкодуванню підлягає 53,8 мільярда рублів, і просить АСВ переглянути прийняте рішення і використовувати більш пізню версію реєстру, йдеться в листі. До реєстру, який використовує держкорпорація, не увійшло близько 1 млрд рублів відсотків, нарахованих за два місяці, пише Краснова, не потрапили туди і надходження на рахунки, зроблені в цей період.
Таким вкладникам АСВ пропонує при зверненні в банк-агент за виплатою страховки ( «ФК Відкриття», ВТБ 24 і Россельхозбанк) мати при собі оригінали документів, що підтверджують реальний розмір зобов'язань банку: АСВ буде розбиратися.
Агентство з пропозицією Красновой не погоджується і використовувати більш пізній реєстр не має наміру. «Оскільки АБС, з якої міг бути сформований реєстр вкладників, знищена, первинної документації немає і, відповідно, немає підстав довіряти цим документом, так як в ньому могли з'явитися« намальовані »або роздроблені вклади», - говорить представник АСВ.
200 заяв вкладників, незгодних з розміром відшкодування, зареєстровано за перший день виплат 3 жовтня, каже представник АСВ. Всього, за його словами, за відшкодуванням за станом на 4 жовтня звернулося 11 тис. Осіб.